Sari la conținut

Melania, cea mai frumoasa chubby 0728488232


Postări Recomandate

  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Am fost si eu la pomul laudat de voi ieri seara pe la 8:30....sincer dat fiind ca sunt nou nu o sa dau cu ea de gard dar este un pic cam supraevaluata gagica.Da este indesata si cu burtica,am venit cu gelul de dus personal si l-am lasat acolo in speranta unei reveniri dar vom vedea,am venit si cu o stica de busuioaca pe care sper ca o vom degusta data viitoare.Am ajuns fix la ora programata dar fata era inca ocupata si ma tot indemna sa am rabdare ca o sa coboare futacul de serviciu si o sa pot intra,in fine,sus am batut la usa si mi-a scris pe sms ca mai e unul inauntru....plm...a iesit ala si am intrat eu,direct in dus iar apoi m-am intins in pat,nu stiu daca a facut dus inainte sa plece ala dar mirosea ok la clitorianu'.

 

Ce nu mi-a placut e ca tot imi zicea sa nu o pipai atat de pe sani ca o dor....iar apoi sa nu o apuc de par ca are extensii,ca sa nu mai zic ca am pupat-o pe gat si incepuse ca cica sa nu ii las semne....

 

De revenit o sa revin ca i-am lasat sticla de vin,sper sa stam macar 30 de min in cap,nu ca aseara....

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Error 404: Not found.
  • Oras:Error 404: Not found.

Am fost de câteva ori la ea in ultimile săptămâni și mă laud cu o descoperire de excepție. Poate au descoperit.o și alții și n.au scris, așa că o să scriu eu. Melania e o fata bruneta, la vreo 26 de ani, ten, piele albe, dantura perfecta, frumoasa la fata, plinuță, sâni super frumoși, mari, nr 4 spre 5, super comunicativa și laudele nu au cum sa se oprească aici. Ca și prestatie, nu e veche in branșă, are câteva luni, servicii bune, implicare maxima, nu face cim, anal face pt 50 in plus, fk, gfe super, oral neprotejat, finalizarea este 100lei, ora 200lei. Mai multe detalii găsiți la fata locului, acum să dau și note:

 

Oral: 8, neprotejat, umed, fara cim, atenție la zone.

Normal 9.5 gemete și implicare maxima.

Anal 9.5 la fel, strâmtă, simte tot.

Gfe 9.5 e cu tine.

Igiena desăvârșita.

 

Halat 150 fin cu tot cu anal, eu am revenit și voi mai reveni.

 

I.am spus de forum și a spus că o să.si facă cont și o sa ne încânte cu niste poze recente și reale.

 

Am impresia că te-a mințit sau nu se grăbește deloc. E ardeleancă?

Link spre comentariu

Am fost si mi-a supt pula  :laugh2 La sfarsit mi-a cerut 100.Ce dracu a-ti vazut la asta cu cinci burti?Asta este buna numai daca vrei sa-ti amanetezi copii repede si nu ai alta varianta in zona.Mai bine dai o laba la coltul blocului si cu banii economisiti mananci cinci mici si bei cinci beri.Eu nu mai revin la ea sa fie clar :pope

Link spre comentariu
  • Oras:Arkham
  • Oras:Arkham

Am fost si mi-a supt pula  :laugh2 La sfarsit mi-a cerut 100.Ce dracu a-ti vazut la asta cu cinci burti?Asta este buna numai daca vrei sa-ti amanetezi copii repede si nu ai alta varianta in zona.Mai bine dai o laba la coltul blocului si cu banii economisiti mananci cinci mici si bei cinci beri.Eu nu mai revin la ea sa fie clar :pope

esti foarte credibil pentru un cont facut ieri !

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

o prezenta mai mult decat agreabila, nu este skinny si nici ""lucrata"" la sala", doar sanii pufosi, ..de mari si frumosi, super imagine halatula acela albastru deschis cat sa se vada un ""clivage""suuuper, nu are un abdomen plat dar nici burta atarnatoare cum s a remarcat

In schimb compenseaza prin atitudine si servicii de caliatate, nu se straduieste,, asa este ea naturala spontana si super excitabila.super orgasmica daca este ""click"" Isi mangaie sanii, isi atinge clit,ul, este in lumea ...viselor, atunci cand se fute. Tremura si geme, sincer nu cred ca simuleaza, atunci cand o suge, dar si mai tare atunci cand o penetrezi......este dornica sa o simta inauntru, Oral asa cum stie ea mai bine, cu saliva si limbi pe testicule. Are calitatea de a fi o pasarica  super elastica si calda. Oral nep. normal prot, am ejaculat la finalul meciului care a decurs asa: incalzire, blow job, normal pe la spate la marginea patului, ce sa spun? imagine apoteotica.. dupa care din nou oral nep. si eliberat jucausii pe domnsoara. Intradevar trebuie sa o iei soft si nu hard, sanii nu trebuie sa te joci dur cu sfarcurile, pasarica ai voie doar sa o atingi, dar niciun degetel inauntru, cost decent 100 lei finalizarea fara graba, varianta pe care am ales o, si 200 lei ora, poate in viitor daca am timp si buget. apropos...este in garsoniera sacheibabe acuma, deci ambient super, curatenie si tot ce trebuie sa aiba o fata de calitatea ei. o sa revin cu drag

  • Like 9
  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Aseara am programat, am confirmat si mi a confirmat ora...cand am ajuns imi comunica ca trebuie sa astept, ""putin"" pt ca a luat cu intarziere programarea dinaintea mea, datorita clientului. Ce plm mea nu si ia timp intre programari?se fute pe banda rulanta? trebuie eu sa astept, care ajung la ora stabilita dupa toti nesimtitii? in consecinta am spus, pas,Ma suna dupa 15 min si ma intreaba daca mai sunt in zona, si ca va gestiona mai bine pe viitor pentru oameni cu ""temperament"" ca mine, ce o fi vrut sa spuna? ....oricum intra altii

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...