Sari la conținut

Melania, cea mai frumoasa chubby 0728488232


Postări Recomandate

Vizitator sarlatanu
Reputație: 0

Care a fost ordinea???? :rax2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2

 

A spus...combinata, adica amestecata..... Si mie imi place sa le bag pula in gura dupa care sa le sarut, si iar pula in gura si iar sarut...mmmm senzatie  nu gluma 

 

 

edit...La Melania cred ca as combina, intre ele, si cu lins pe burta  :laugh2  :laugh2  :laugh2 

  • Like 10
Link spre comentariu
Vizitator batranul george
Reputație: 0

Mie imi place dupa ce imi dau drumu in gura lor sa le pup sau sa am o tentativa de sarut, groaza din ochii lor cand vad ca vreau sa le pup este priceless.

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:California Sacramento
  • Oras:California Sacramento
RECENZIE:

Locatie: 9 (referinta str. Racari, Dristor Kaufland)

Aspect: - (domnisoara frumusica foc, undeva la 1.60cm, cred ca 70kg, ochi caprui, par negru lung, sani mari frumosi, carne tare)

Oral: 8 (neprotejat, bun, umed, incearca deep, chiar isi da interesul, fara cim)

Normal: 9.5 (protejat, implicare maxima, accepta pozitii, pisicuta foarte stramta)

Gfe: 10 (a fost chimie intre noi, FK, DFK in puncte culminante)

Atitudine: 10+ (placuta, deschisa la discutii, nu te grabeste)

Igiena: 10 (foarte curata, piele fina)

Halat: 200 RON (pentru o ora)

 

Naratiunea:

Am luat legatura telefonic cu domnisoara si am stabilit intalnirea in aceasta perioada, urmand sa confirm cu 30 minute inainte de actiune.

Locatia este usor de gasit, str. Racari, Dristor Kaufland, detaliile fiind furnizate ulterior. Locatia este foarte ok, fara surprize.

 

In locatie am fost intampinat de o domnisoara frumusica foc, undeva la 1.60cm, cred ca 70kg, ochi caprui, par negru lung, sani mari frumosi, carne tare.

Melania era imbracata intr-o tinuta sexy de matase neagra, am stat de vorba pentru a ne cunoaste. Nu m-am simtit deloc grabit, chiar mi-a spus ca este ok.

Am facut un dus dupa ce am primit prosop nou. Oralul a fost neprotejat, bun, umed, incearca deep, chiar isi da interesul, fara cim. Normalul a fost protejat, se implica maxim, accepta pozitii, pisicuta foarte stramta, se umezeste natural, am schimbat foarte multe pozitii. Pe durata intalnirii am avut o singura finalizare in balonas. Am simtit o atractie puternica fata de domnisoara si totul a decurs natural de la sine, nimic fals sau mecanic. In pat este cu tine, traieste momentul si coordonarea a fost una foarte reusita. 

 

Notite

1)Lasat banutii inainte de plecare fara ca ea sa fi mentionat ceva

2)Geme foarte placut, isi musca uneori degetul de placere

3)Este o femeie multi-orgasmica

4)Pozitia care o avantajeaza este doggy

5)Nu te grabeste deloc, chiar imi era putina jena ca am stat mai mult de o ora, sa nu ii stric programarile

6)Nu este pentru doritorii de fete slim

7)Este o fata speciala motiv pentru care nu am ales sa dau nota la look, mai ales ca as fi fost subiectiv

 

M-am simtit foarte bine cu Melania si o recomand, eu o sa revin

  • Like 31
Link spre comentariu
Vizitator sarlatanu
Reputație: 0

Mie imi place dupa ce imi dau drumu in gura lor sa le pup sau sa am o tentativa de sarut, groaza din ochii lor cand vad ca vreau sa le pup este priceless.

 

Si eu am " fantezia" asta, dar pana acum n am putut, din pacate, sa mi o satisfac. Cel mai aproape am fost cu Monica, dar m am oprit la 1 cm :(  , acum imi pare rau. 

Dar cine stie, mai e timp...

  • Like 3
Link spre comentariu

te draq da bulangiu rujat, faci recenzii pentru siteu alalant si le pui si aici ???

 

la ce recenzii faci cred ca si aia dincolo te stie da prost =))

siteul "alalant" e puterea in recenzii

nimfomane e labareala, sa le zici multumesc celor care fac efortul sa copieze recenziile de acolo

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

 

RECENZIE:
Locatie: 9 (referinta str. Racari, Dristor Kaufland)
Aspect: - (domnisoara frumusica foc, undeva la 1.60cm, cred ca 70kg, ochi caprui, par negru lung, sani mari frumosi, carne tare)
Oral: 8 (neprotejat, bun, umed, incearca deep, chiar isi da interesul, fara cim)
Normal: 9.5 (protejat, implicare maxima, accepta pozitii, pisicuta foarte stramta)
Gfe: 10 (a fost chimie intre noi, FK, DFK in puncte culminante)
Atitudine: 10+ (placuta, deschisa la discutii, nu te grabeste)
Igiena: 10 (foarte curata, piele fina)
Halat: 200 RON (pentru o ora)
 
Naratiunea:
Am luat legatura telefonic cu domnisoara si am stabilit intalnirea in aceasta perioada, urmand sa confirm cu 30 minute inainte de actiune.
Locatia este usor de gasit, str. Racari, Dristor Kaufland, detaliile fiind furnizate ulterior. Locatia este foarte ok, fara surprize.
 
In locatie am fost intampinat de o domnisoara frumusica foc, undeva la 1.60cm, cred ca 70kg, ochi caprui, par negru lung, sani mari frumosi, carne tare.
Melania era imbracata intr-o tinuta sexy de matase neagra, am stat de vorba pentru a ne cunoaste. Nu m-am simtit deloc grabit, chiar mi-a spus ca este ok.
Am facut un dus dupa ce am primit prosop nou. Oralul a fost neprotejat, bun, umed, incearca deep, chiar isi da interesul, fara cim. Normalul a fost protejat, se implica maxim, accepta pozitii, pisicuta foarte stramta, se umezeste natural, am schimbat foarte multe pozitii. Pe durata intalnirii am avut o singura finalizare in balonas. Am simtit o atractie puternica fata de domnisoara si totul a decurs natural de la sine, nimic fals sau mecanic. In pat este cu tine, traieste momentul si coordonarea a fost una foarte reusita. 
 
Notite
1)Lasat banutii inainte de plecare fara ca ea sa fi mentionat ceva
2)Geme foarte placut, isi musca uneori degetul de placere
3)Este o femeie multi-orgasmica
4)Pozitia care o avantajeaza este doggy
5)Nu te grabeste deloc, chiar imi era putina jena ca am stat mai mult de o ora, sa nu ii stric programarile
6)Nu este pentru doritorii de fete slim
7)Este o fata speciala motiv pentru care nu am ales sa dau nota la look, mai ales ca as fi fost subiectiv
 
M-am simtit foarte bine cu Melania si o recomand, eu o sa revin

 

Ba da si asta e multiorgasmica, intreb si io ca la toate ai scris lucrul asta. Tu esti un fel de orgazmel no 2

Si cum iti dai tu seama, lumineaza-ne si pe noi. De acum promovarea sa se faca dupa numarul de orgasme

  • Like 2
Link spre comentariu

Ba da si asta e multiorgasmica, intreb si io ca la toate ai scris lucrul asta. Tu esti un fel de orgazmel no 2

Si cum iti dai tu seama, lumineaza-ne si pe noi. De acum promovarea sa se faca dupa numarul de orgasme

recenziile lui sunt umflate cu pompa, cel mai probabil tipele se fut exact opus de cum scrie el

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:California Sacramento
  • Oras:California Sacramento

Ba da si asta e multiorgasmica, intreb si io ca la toate ai scris lucrul asta. Tu esti un fel de orgazmel no 2

Si cum iti dai tu seama, lumineaza-ne si pe noi. De acum promovarea sa se faca dupa numarul de orgasme

Tu esti barbat sau femeie de intrebi asta ? :laugh2, scuze dar esti de coma. Nu am scris la toate asta. Seara buna
  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator rebel_
Reputație: 0

6 recenzii pozitive/foarte bune in doar 3 zile.

 

Dar totusi ati umplut 3 pagini si tot nu am vazut o poza cu ea sa stiu la ce sa ma astept... m-am saturat in plm sa fut scheleti si grasane pe banii mei.

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare, am fost si eu in seara asta la Melania. Mi-a placut ce am gasit. In primul rand, prigramarea a fost respectata intocmai. Ciudat, dar asta a devenit o raritate in ziua de astazi si incepi sa te bucuri si de asta. Locatia este ok, usor de ajuns, locuri de parcare se gasesc, nu ca m-ar fi interesat, eu am venit cu metroul, dar pt amatori. Fata corespunde descrierii facute de antevorbitori intrutotul. Este frumoasa, carnea sta bine pe ea, zambeste, vorbeste frumos si in general te simti bine la ea. Garsonieca curata, dotata cu ce trebuie, fata a facut dus inainte sa ajung in locatie, igiena deci impecabila. Oralul a fost protejat, cu multa saliva si in general se simte dorinta de a te face sa o simti, asta e tot ce conteaza pna la urma. Eu cred ca fata va progresa, a nu se intelege ca nu a fost bine, dar s-a descurcat doarte bine pt cineva care face asta doar de cateva luni. La normal am schimbat cateva pozitii si am finalizat in balonas. Ce m-a incantat cel mai mult este felul cum am simtit-o. Se pare ca fata are himen elastic, iar desvirginarea nu l-a afectat. A nu se intelege ca eu am facut asta.

Mie mi-a placut. Sanii sunt misto, 5 spre 6 chiar.

Note.

Locatie 8,5

Fata aspect 8,5

Igiena 10

Oral 8,5

Normal 9

Gfe 9

Cadou 100/1fin

Te pup, Melania

  • Like 9
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...