Sari la conținut

Melania, cea mai frumoasa chubby 0728488232


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Despre ea pot sa va spun doar ca azi am vizitat-o pe Melania asadar sun la nr. afișat și răspunde o voce bruneta cu parul lung, 26ani, 1.70m,50 kg. Ma programez peste 15min (fata tocmai pleca dar și-a făcut mila de disperat și și-a schimbat programul). Urc la etaj, deschide, facem prezentarile și îmi oferă un pahar cu cola. Am înțeles ca locația este noua eu gasind anuntul la Kaufland Mihai Bravu! (Burebista nr 2) locuri de parcare la discretie..Fumez o tigara timp in care am socializat si am aflat ca este noua in meserie ! Nu are nevoie de experienta va garantez eu :))

Ma autoinvit la dus și ma servește cu prosop mare și papuci. Ce a urmat a fost o experiență extraordinara de Gfe/Fk (o forma cenzurata dar suficienta ptr.mine /love story. Am fost alintat, mângâiat, sărutat, etc mai că-mi venea sa nu mai plec. Deoarece ma grăbeam a trebuit sa trec la lucruri mai pământene și am cerut oral protejat (atât de bun cât poți simți prin plastic) și am continuat cu misionar, poziție în care am și terminat. Trebuie sa menționez ca deși inițial am fost impresionat doar de chipul ei la sfârșitul ședinței m-am felicitat pentru alegerea făcută. Notele ar fi urmatoarele:

Locație 10 - geluri, prosop, papuci, tot ce ai nevoie

Oral 9 - protejat la cererea mea, greu de notat

Normal 10 - m-am simțit fantastic

GFE 10 - iubita care te așteaptă

Igiena 10 - epilata, fina și dulce

Tarif 100lei/ o finalizare

200lei/ o ora

De recomandat? Doar pentru prieteni buni care știu sa aprecieze gfe-ul. Raport calitate /preț perfect pentru mine.

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

am bifat si eu la domnisoara.... este intradevar mai pufoasa,,,sani mari si plini ...carnea tare ..oral bunicel, la normal se implica si pare ca ai place....geme frumos...per total este frumusica si foarte iubibila....M am simtit bine nu te grabeste si este foarte dezgheteata...ai ce vorbi cu ea

100lei tragerea sau 200 ora...ciocane tari sa aveti

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...