Sari la conținut

Annie oral de VIP


Postări Recomandate

Vizitator argeaseanu
Reputație: 0

Cert, 100%.

Duduca își schimbă numărul de telefon mai des decât chiloții. Asta spune ceva.

 

P.S.: are "iuby".

ppff.... ii bine ca n o aparut ,,iuby'' in timp ce eram cu ea...

Link spre comentariu

Mocule, mi-ai economisit 130 de lei.
Ma tot gandeam sa ma duc la asta, ca cica ar suge stromleagul bine, ceea ce putine stiu sa faca. (Ma cam indoiesc si la tipa asta.) Dar daca nu are peste nu ma duc. Din principiu. Or fi avand multe si am fost fara sa stiu, dar macar la cele care stiu sigur ca au, nu merg. E o treaba sa platesc fata ca presteaza un serviciu, e corect sa fie platita. Dar e alta treaba sa finantez un trantor.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-napoca
  • Oras:Cluj-napoca

Vizitat-o și eu pe dameza de 3-4 ori. Ideea este ca eu ma fut chiar bine cu ea... Oral bun, schimbam poziții etc. Eu o recomand, cred ca i-am și făcut ceva de recenzie pe vremea când era pe lângă hotel Paradis. Miros de fish eu nu am simțit când am fost... Nici nu ma prea intereseă sincer sa fiu.

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitat doamna pe la inceputul primaverii. A fost prima mea experienta cu o doamna in varsta.

Mi s-au cominicat tarife complicate 130 OP, extra ON, Extra CIM, extra 1 ora, extra extra. Nu am inteles mare lucru, dar am ajuns intrun final.

Doamna in jur de 40-43 ani as zice. Fata o dezavantajeaza clar, insa f putine, chiar si civile, se prezinta la varsta asta atat de fit. Am si laudat-o, zice ca a avut ceva profesor de sport f bun, dar nu mai face sala acum. Sani micuti, lasati, dar draguti. Per total, plm, la varsta asta, corp fe apreciat.

Locatie Marasti, bloc nou, usor de gasit.

Zambareata, amabila, discutii banale despre vreme. Tocmai a iesit de la dus, ma baga direct in dormitor, ii spusesem ca am venit curat de acasa.

O informez ca vreau ON, iar a inceput cu ceva plan tarifar complicat, pana la urma am achitat 160 lei, dar m-a atentionat de 2 ori in timpul actiunii sa nu ma termin pe ea “la pretul asta”

Din pozitie lateral eu stand in fund, a inceput cu un oral peste asteptari, stie meserie. Incursiuni de deep, isi invarte placut mana in jurul capului. Una peste alta, ON de nota 9.

Desi am venit setat pe ON, pntr ca eram obosit rau si nu credeam ca pot duce mai mult, dupa cateva minute de ON, incitat si de bucile alea tari, am zis sa ma bag la NP. Zici ca s-a bucurat cand i-am zis, jur :)

LOT- hard, se loveste tare de sus in jos, nu e pe gustul meu. O intorc doggy unde dupa cateva minute termin.

Imbracat protocolar, achitat, plecat multumit.

In concluzie, pntr amatorii de milf e de incercat, sau si mai exact, pentru amatorii de blowjob cu o matura.

Raport pret calitate acceptabil.

Sa futeti bine!

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...