Sari la conținut

Alina super slim 0785670050


Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Salutare.

Am fost ieri la Alina și iată cam cum a fost experiența mea:

Stabilit întâlnirea pe Watshap, destul de ușor comunicare foarte bună.

Locația în zona cartier florilor într-un bloc comunist nu aranjat cine știe ce. Mediocru..

Partea bună e că se găsește ușor loc de parcat. Nota 7 penru locație.

Alina: Aspectul la prima vedere a fost acceptabil. Arată destul de bine. Are un corp slim, piele foarte fina, pe placul meu,sâni mai deloc. Nota 8 penru corp. La chip nu da pe afara de frumusețe, doar ochii sunt foarte faini. As zice un 7. Aici poate investi mai mult în imaginea eu și în cum arată.. Pare ca nu vrea sa îmbunătățească asta..

La igienă nu am Nimic de reproșat, chiar dacă nu a făcut duș in prezența mea (unele tipe nu înțeleg ca pt noi e un plus) mi s-a părut totul foarte OK.

Și acum punctul ei forte: meseria!!

După dușul meu m-a invitat să mă așez pe spate, sa mă relazex și sa las totul în seama ei. Și nu am regretat. 🙂

A început cu un oral neprotejat cu care l-a trezit pe șefu iar după montarea cu gura prezervativului s-a așezat în revers cowgirl unde l-a călărit de nu s-a văzut. ðŸ˜

Concluzia: penru cine cauta un sex de "meserie" sa meargă cu încredere.

Penru cine cauta experiente mega senzuale, frumusețe.. Fluturași în stomac (ca mine), sa mai caute.

Mult succes!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov

Hello drăgălasi.Sunt disponibila pana la ora 21:00.

#rhaegar iti multumesc frumos ptr vizită si recenzie, si chiar am stat si m-am gandit la ceea ce mi-ai spus vis a vis de imbunatatirea aspectului,si voi lucra mai mult asta.pupicei si te mai astept

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov

In aceasta postare voi spune cate ceva despre mine,despre servicii si preturi.

Eu sunt Alina,o fata in varsta de 26 de ani(doar ce i-am implinit),am 1.72 înăltime,si 50 kg (aproximativ),iar prețurile mele sunt 150 fin (maxim 30 min) si 300 ora, care includ oral neprotejat adânc (specialitatea casei),finalizare orală ,faciala sau pe corp,normal in orice pozitie,69,masaj de relaxare,masaj erotic,dus impreuna,sex in dus.

Fac si dominare,dar doar dominare soft,ceea ce înseamnă:

400 lei ora si include:

-uro

-penetrare

-dirty talk

-facesitting

-foot fetish

-palmuire

-umilire

-feminizare

post-317986-0-76720800-1581504258_thumb.jpg

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...