Sari la conținut

Alina super slim 0785670050


Postări Recomandate

  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov

Buna dimineata!Disponibila pana la ora 21:00.

 

In aceasta postare voi spune cate ceva despre mine,despre servicii si preturi.

Eu sunt Alina,o fata in varsta de 26 de ani(doar ce i-am implinit),am 1.72 înăltime,si 50 kg (aproximativ),iar prețurile mele sunt 150 fin (maxim 30 min) si 300 ora, care includ oral neprotejat adânc (specialitatea casei),finalizare orală ,faciala sau pe corp,normal in orice pozitie,69,masaj de relaxare,masaj erotic,dus impreuna,sex in dus.

Fac si dominare,dar doar dominare soft,ceea ce înseamnă:

400 lei ora si include:

-uro

-penetrare

-dirty talk

-facesitting

-foot fetish

-palmuire

-umilire

-feminizare

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

Am fost saptamana trecuta la Alina, programare pe WhatsApp in aceeasi zi. Discutat doar pe WhatsApp pana am ajuns la usa ei. Adresa exacta am primit-o in momentul in care i-am confirmat intalnirea, cu 30 de minute inainte. Am fost intampinat de Alina in lenjerie intima si dresuri. La prima vedere, Alina este o fata simpla, naturala, destul de inalta, slim, sanii destul de mici, destul de draguta la fata dar nimic special cu care sa te dea pe spate. In schimb exceleaza la capitolul atitudine, stie sa te faca sa te simti bine, chiar inteligenta, am abordat cu ea niste subiecte de actualitate unde are un punct de vedere chiar foarte sustinut. Am fost invitat la dus, intr-adevar locatia nu este una foarte stralucita dar avand in vedere motivul pentru care mergi acolo este chiar foarte ok. Baie dotata cu geluri de dus, am primit prosop curat. Intors in camera de actiune am inceput cu ON care a fost cu de toate asa cum se promite, deep, umed , cu atentie la anexe, destul de lung. De apreciat ca te intreaba daca e totul in regula, daca vrei sa mai continue sau sa treceti la normal. Trecut la NP, reverse cowgirl unde Alina efectiv sare in pula, ceea ce este foarte placut, motiv pentru care am si terminat in aceasta pozitie. Repiza a doua a inceput dupa o perioada destul de lunga in care am stat de vorba. A zis ca prefera sa ai timp sa te recuperezi pentru ca nu tine seama foarte mult de timp atat timp cat totul este de bun simt si nu este deranjata daca se dapaseste putin timpul alocat intalnirii. Aici un punct in plus la atitudine pentru ca nu se uita deloc la ceas. Am inceput din nou cu un oral, trecut dupa la 69 unde am observat ca igiena ei este una impecabila. Trecut la NP unde am schimbat cateva pozitii dupa care am ajuns din nou la oral unde am finalizat CIM. Am mai stat putin de vorba dupa care am plecat.

 

Locatie: 8 bloc vechi dar asezat intr-o locatie discreta. Pentru destinatia acestuia eu zic ca nu reprezinta vreun impediment in a face o vizita Alinei

 

Aspect: 7.5 destul de simpatica dar nimic wow, nota ar fi mai mare daca ar fi avut manichiura si pedichiura facuta cu oja, dar aici este strict parea mea, poate o sa tina cont de asta pe viitor

 

Atitudine: 10 te intreaba mereu daca totul este in regula, poti purta o discutie serioasa cu ea, nu face pretentii la dorintele tale

 

Igiena: 10 nimic de obiectat

 

ON: 10 all-inclusive, nu da semne de oboseala/plictiseala, ii face placere, priviri, tot tacamul

 

NP: 9 de apreciat ca la pozitiile unde a fost ea deasupra a dat dovada de rezistenta si implicare maxima, chiar nu a capitulat repede la LOT ceea ce este de apreciat. Am dat 9 pentru lipsa gemetelor, dar pluseaza la implicarea fizica

 

GFE: 8 Nu am incercat FK desi am inteles ca ofera (poate data viitoare), in rest mici imbratisari si mangaieri in timpul actiunii

 

Tarif: 200/h (oferta)

 

Timp DtD: 1h10m

 

In concluzie consider ca intalnirea a fost una reusita, iar Alina a facut tot posibilul sa fie asa. Recomand cu incredere pentru atitudinea ei. Eu cu siguranta o sa mai revin cand o sa am ocazia. Pentru cei care considera cu preturile nu sunt proportionale cu serviciile oferite, eu consider ca are preturi corecte avand in vedere faptul ca face CIM/COF fara tarife extra.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:La Lidia acasă :)))
  • Oras:La Lidia acasă :)))

Hello,

Am trecut și eu pe la Alina acum ceva vreme...

Un bloc și apartament mai comunistoid dar eu nu ma duc la fete sa le admir penthouse - urile. Nici nu sunt de acord cu regimul hotelier doar ca să zică, ca vai doamne ce servicii super iar bietele fete sa plătească cel puțin dublu.

Fata e cum scrie mai sus dar la mine au fost câteva aspecte un pic mai nașpa.

După un reverse cow m-a întrebat dacă schimbam și apoi a butonat telefonul vreo 10 secunde în timp ce eu incercam sa țin stindardul cât mai sus. Și-a cerut scuze.

Mi-a atras atenția sa termin ca ea are un program. Nu ma pot termina chiar la comanda 😭

Când m-a invitat la un 'pe la spate' am încercat sa întru mai cu grija și am bătut la ușa în sensul că am încercat sa ii dau porțile la o parte cu o mana. A zis ca să nu o ating, ceea ce este normal, dar atunci m-a enervat.

Am întârziat 2 min din prețiosul ei program.

Per ansamblu e ok fata dar aceste mici chestii m-au enervat.

Un mare plus pentru Alina este faza asta.

Citind recenziile voastre (golanilor ðŸ˜), i-am spus ca ai mei colegi de breaslă o lauda... Mi-a răspuns ceva de genul : eu sunt de părere ca un învățător trebuie să-și facă treaba cum trebuie, un muncitor trebuie să-și facă treaba asa cum știe el mai bine iar o curva trebuie să-și facă treaba ca lumea! Aici are cel mai mare big like din partea mea!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...