Sari la conținut

Alina super slim 0785670050


Postări Recomandate

Salut ,

Vizitat aceasta domnișoara , azi,locație Aleea Magnoliei pe lângă o centrala termică , programat pe watt app, confirmat cu 30 min. înainte, sunat rasp. imediat , o voce plăcută și caldă.

Surpriza o fata frumușică cu un corp frumos și fundulet foarte mișto, după 2-3 vb intru la duș și in acțiune , on-10( super fain ) candidează într-adevăr la regina oralului.

Optând ptr o ora am capitulat in 15 min. cu ea deasupra mea, fata e chiar ok , ai ce vb cu ea , este singura in locație , deci după părerea mea merita vizitată , pret 300, eu unul sigur o sa mai trec pe la ea cu plăcere ( poze reale).

Pt. futaciosii care caută botoxate și siliconate...nu este genul.

Note eu azi îi dau 10 ...pe linie...fata asta chiar știe ce face...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov

Salut ,

Vizitat aceasta domnișoara , azi,locație Aleea Magnoliei pe lângă o centrala termică , programat pe watt app, confirmat cu 30 min. înainte, sunat rasp. imediat , o voce plăcută și caldă.

Surpriza o fata frumușică cu un corp frumos și fundulet foarte mișto, după 2-3 vb intru la duș și in acțiune , on-10( super fain ) candidează într-adevăr la regina oralului.

Optând ptr o ora am capitulat in 15 min. cu ea deasupra mea, fata e chiar ok , ai ce vb cu ea , este singura in locație , deci după părerea mea merita vizitată , pret 300, eu unul sigur o sa mai trec pe la ea cu plăcere ( poze reale).

Pt. futaciosii care caută botoxate și siliconate...nu este genul.

Note eu azi îi dau 10 ...pe linie...fata asta chiar știe ce face...

iti multumesc frumos pentru vizita.pupicei
  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...