Sari la conținut

Alina super slim 0785670050


Postări Recomandate

  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov

Preturile si serviciile sunt aceleasi!

 

Preturile mele sunt 150 lei finalizarea(maxim 30 min) si 300 lei ora in care putem face cate finalizari doresti.Serviciile includ oral protejat sau neprotejat cu finalizare orala faciala sau pe corp,fk,normal in orice pozitie,69,masaj erotic,masaj de relaxare(nu sunt profesionista in arta masajului,dar cred ca ma voi descurca sa te relaxezi).

NU fac anal(indiferent de suma oferita)

NU fac normal neprotejat(indiferent de suma oferita)

NU negociez prețul 

Link spre comentariu
28 minutes ago, crsalyna said:

Preturile si serviciile sunt aceleasi!

 

Preturile mele sunt 150 lei finalizarea(maxim 30 min) si 300 lei ora in care putem face cate finalizari doresti.Serviciile includ oral protejat sau neprotejat cu finalizare orala faciala sau pe corp,fk,normal in orice pozitie,69,masaj erotic,masaj de relaxare(nu sunt profesionista in arta masajului,dar cred ca ma voi descurca sa te relaxezi).

NU fac anal(indiferent de suma oferita)

NU fac normal neprotejat(indiferent de suma oferita)

NU negociez prețul 

Din pacate pt amandoi nu raspunzi la telefon, asa cum au mai remarcat colegii pe forum!

   Ne am mai intersectat si a fost o intalnire destul de reusita, dar nu a foat sa mai fie!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Dragi colegi si doar-cititori,

In ideea ca poate ajuta recenzia mea, va impartasesc cateva impresii rezultate in urma interactiunii cu Alina:

Locatia este cea bine-cunoscuta, un apartament modest (mult spus) dintr-o zona linistita a orasului. In afara dezavantajului vizibil, are insa calitatea pozitionarii bune, prezenta localnicilor in zona fiind mult mai usor de justificat decat daca bantui prin zona Coresi.  

Atitudinea Alinei fata de mine a fost constructiva, creandu-mi impresia ca isi doreste sa ma faca sa ma simt bine si sa ne revedem. Nu vorbim de GFE sau PSE, pentru ca nu a fost cazul.

Din punct de vedere al aspectului fizic, Alina nu este super slim, ci doar slim. Sa zic 173 si 57kg (sa ma ierte daca am batut campii cu metrul/cantarul). E draguta. Sanii sunt mici si frumosi, cupa A. 

Referitor la servicii, ON bun, cu deep si CIM. Nu da semne de oboseala. NP bun si el, avand cateva pozitii la care se pricepe mai bine (Reverse CG).

Ca o opinie personala, raportata la media experientelor din ultimul an, consider ca 300 lei ora este putin cam mult pentru ce ofera. Punctez faptul ca face CIM, dar chiar si asa, tariful corect (parerea mea) pentru o ora ar fi de maxim 250. 

Concluziv, eu voi reveni la Alina oricand are "oferte speciale", asa cum ne-a obisnuit de multe ori in decursul timpului.

Repet, aprecieriele de mai sus se bazeaza pe experientele si preferintele mele. Pentru cei noi si un maxim de obiectivitate, recomand sa faceti sinteza ultimelor recenzii despre ea si sa nu va limitati doar la una.

Va doresc tuturor o saptamana usoara!

 

 

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator lancerevo
Reputație: 0
Acum 11 ore, bdbdbd a spus:

Buna,

Foot whorship accepti?

Ceva poze cu picioarele si pedichiura ta se poate?

Multumesc

Tu ai credit pe telefon? Pe toate le întrebi aceeași chestie. 

Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
La 13.09.2021 la 8:41, Andrei.9876 a spus:

Dragi colegi si doar-cititori,

In ideea ca poate ajuta recenzia mea, va impartasesc cateva impresii rezultate in urma interactiunii cu Alina:

Locatia este cea bine-cunoscuta, un apartament modest (mult spus) dintr-o zona linistita a orasului. In afara dezavantajului vizibil, are insa calitatea pozitionarii bune, prezenta localnicilor in zona fiind mult mai usor de justificat decat daca bantui prin zona Coresi.  

Atitudinea Alinei fata de mine a fost constructiva, creandu-mi impresia ca isi doreste sa ma faca sa ma simt bine si sa ne revedem. Nu vorbim de GFE sau PSE, pentru ca nu a fost cazul.

Din punct de vedere al aspectului fizic, Alina nu este super slim, ci doar slim. Sa zic 173 si 57kg (sa ma ierte daca am batut campii cu metrul/cantarul). E draguta. Sanii sunt mici si frumosi, cupa A. 

Referitor la servicii, ON bun, cu deep si CIM. Nu da semne de oboseala. NP bun si el, avand cateva pozitii la care se pricepe mai bine (Reverse CG).

Ca o opinie personala, raportata la media experientelor din ultimul an, consider ca 300 lei ora este putin cam mult pentru ce ofera. Punctez faptul ca face CIM, dar chiar si asa, tariful corect (parerea mea) pentru o ora ar fi de maxim 250. 

Concluziv, eu voi reveni la Alina oricand are "oferte speciale", asa cum ne-a obisnuit de multe ori in decursul timpului.

Repet, aprecieriele de mai sus se bazeaza pe experientele si preferintele mele. Pentru cei noi si un maxim de obiectivitate, recomand sa faceti sinteza ultimelor recenzii despre ea si sa nu va limitati doar la una.

Va doresc tuturor o saptamana usoara!

 

 

Multumesc  frumos pentru recenzie!

Link spre comentariu
La 13.09.2021 la 8:41, Andrei.9876 a spus:

Dragi colegi si doar-cititori,

In ideea ca poate ajuta recenzia mea, va impartasesc cateva impresii rezultate in urma interactiunii cu Alina:

Locatia este cea bine-cunoscuta, un apartament modest (mult spus) dintr-o zona linistita a orasului. In afara dezavantajului vizibil, are insa calitatea pozitionarii bune, prezenta localnicilor in zona fiind mult mai usor de justificat decat daca bantui prin zona Coresi.  

Atitudinea Alinei fata de mine a fost constructiva, creandu-mi impresia ca isi doreste sa ma faca sa ma simt bine si sa ne revedem. Nu vorbim de GFE sau PSE, pentru ca nu a fost cazul.

Din punct de vedere al aspectului fizic, Alina nu este super slim, ci doar slim. Sa zic 173 si 57kg (sa ma ierte daca am batut campii cu metrul/cantarul). E draguta. Sanii sunt mici si frumosi, cupa A. 

Referitor la servicii, ON bun, cu deep si CIM. Nu da semne de oboseala. NP bun si el, avand cateva pozitii la care se pricepe mai bine (Reverse CG).

Ca o opinie personala, raportata la media experientelor din ultimul an, consider ca 300 lei ora este putin cam mult pentru ce ofera. Punctez faptul ca face CIM, dar chiar si asa, tariful corect (parerea mea) pentru o ora ar fi de maxim 250. 

Concluziv, eu voi reveni la Alina oricand are "oferte speciale", asa cum ne-a obisnuit de multe ori in decursul timpului.

Repet, aprecieriele de mai sus se bazeaza pe experientele si preferintele mele. Pentru cei noi si un maxim de obiectivitate, recomand sa faceti sinteza ultimelor recenzii despre ea si sa nu va limitati doar la una.

Va doresc tuturor o saptamana usoara!

 

 

Ai avut noroc sa ajungi la ea,pare ca nu lucreaza niciodata.

Link spre comentariu
Vizitator lancerevo
Reputație: 0
Acum 54 minute, dantesbv a spus:

Ai avut noroc sa ajungi la ea,pare ca nu lucreaza niciodata.

Te contrazic. Fata a spus de multe ori ca nu face asta zilnic. Și mereu a anunțat când e disponibila. Trebuie doar sa urmărești topicul ei, nimic mai mult. 

Link spre comentariu
1 oră în urmă, lancerevo a spus:

Te contrazic. Fata a spus de multe ori ca nu face asta zilnic. Și mereu a anunțat când e disponibila. Trebuie doar sa urmărești topicul ei, nimic mai mult. 

Dacă te uiți atent, e disponibilă exact când emit ăștia de la gaz și curent facturile…

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
La 27.09.2021 la 10:11, sarpetine a spus:

Dacă te uiți atent, e disponibilă exact când emit ăștia de la gaz și curent facturile…

Îți  mulțumim  că  i-ai luminat pe toți!Uite fix la plata facturilor fac eu asta.Stii cum e vorba?De unde nu e,nici Dumnezeu  nu cere!

Revin si sper sa fie clar pt ultima oara,pentru mine prioritara e familia,după care job'ul principal,iar apoi DOAR daca e absolut necesar mă si fut pe bani!Din alAprilie si până  in Iulie cand am repostat cum mi-am platit facturile?Sau m-au amânat?Folosește capul să si gândesti,nu ca să  nu te plouă in gât!

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
La 27.09.2021 la 7:50, dantesbv a spus:

Ai avut noroc sa ajungi la ea,pare ca nu lucreaza niciodata.

La mine ajung  doar domnii drăguți, care știu  ce vor, si cât  vor, nu "ke faki papushik".Totodată am mentionat că  pot fi găsită  doar pe Whatsapp, deci dacă ai incercat pe apel sau sms,nici o șansă . Te astept cu drag pe Whatsapp,si stabilim o intalnire in zilele in care voi lucra.

Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
La 27.09.2021 la 9:11, sarpetine a spus:

Dacă te uiți atent, e disponibilă exact când emit ăștia de la gaz și curent facturile…

Foarte bine face... când trebuia sa lucreze, când vin facturile la Nextgen și netflix?? 

Fetele lucrează când pot și au timp, la fel și noi, mergem și le vizitam cand putem și avem timp💶💸. Care-i problema? 

Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
La 27.09.2021 la 8:46, lancerevo a spus:

Te contrazic. Fata a spus de multe ori ca nu face asta zilnic. Și mereu a anunțat când e disponibila. Trebuie doar sa urmărești topicul ei, nimic mai mult. 

Nu doar atat!Domnii care au mai fost la mine, si a fost o întâlnire plăcută  de ambele părți (nu accept o a doua intalnire daca eu nu m-am simtit ok), stiu că  mă  pot contacta oricând, chiar si înafara zilelor in care postez aici disponibilitatea, iar dacă ne sincronizăm ca si program,accept vizita.Stiu,am un program de lucru,care nu imi permite vizite zilnice,uneori chiar săptămâni  intregi,dar cine vrea cu adevarat să ajungă  să mă  cunoască, va reuși 😁

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi

Pot confirma (oarecum parțial) ce zice Alina. În aprilie am avut drum prin Brașov... a fost singura pe care am contactat-o, și mi-a spus că nu lucrează. Eu am ratat o întâlnire cu ea în urmă cu vreo 2 ani, când a venit în vizită în frumosul nostru oraș de pe malul Begăi, și de atunci îmi doresc să o cunosc. 

Ideea este că mie mi-a răspuns la mesaj, și eu la toate le scriu "che faki pissy, când ne Yubim?" 

Ce doream să zic... Mie îmi place modul în care procedează ea. Faptul că nu este disponibilă decât în anumite perioade și condiții, nu poate fi decât un lucru bun pentru cei care ajung la ea. Profitați voi și pentru mine! 

Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
Acum 38 minute, Cozonac7 a spus:

Pot confirma (oarecum parțial) ce zice Alina. În aprilie am avut drum prin Brașov... a fost singura pe care am contactat-o, și mi-a spus că nu lucrează. Eu am ratat o întâlnire cu ea în urmă cu vreo 2 ani, când a venit în vizită în frumosul nostru oraș de pe malul Begăi, și de atunci îmi doresc să o cunosc. 

Ideea este că mie mi-a răspuns la mesaj, și eu la toate le scriu "che faki pissy, când ne Yubim?" 

Ce doream să zic... Mie îmi place modul în care procedează ea. Faptul că nu este disponibilă decât în anumite perioade și condiții, nu poate fi decât un lucru bun pentru cei care ajung la ea. Profitați voi și pentru mine! 

Se vede de la o poștă  când  cineva scrie "ke faki pisi" la glumă, si cine scrie in serios,de aceea am dat curs discuției. De regulă, după  "ke faki pisi", urmează si "cât e scoru'", sau "o antalnire azi" , si clar acolo se termină  discuția.

Link spre comentariu
La 28.09.2021 la 14:28, crsalyna a spus:

Îți  mulțumim  că  i-ai luminat pe toți!Uite fix la plata facturilor fac eu asta.Stii cum e vorba?De unde nu e,nici Dumnezeu  nu cere!

Revin si sper sa fie clar pt ultima oara,pentru mine prioritara e familia,după care job'ul principal,iar apoi DOAR daca e absolut necesar mă si fut pe bani!Din alAprilie si până  in Iulie cand am repostat cum mi-am platit facturile?Sau m-au amânat?Folosește capul să si gândesti,nu ca să  nu te plouă in gât!

Pai acum ai crescut facturile, te așteptam. Ca in vara eram sigur ca ești bine.

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...