Sari la conținut

Alina super slim 0785670050


Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Ma numesc Alina,am 24 de ani,1.72 inaltime,52 kg,sanii micuti,cupa A.

Preturile mele sunt 150 lei finalizarea(maxim 30 min) si 300 lei ora in care putem face cate finalizari doresti.Serviciile includ oral protejat sau neprotejat cu finalizare orala faciala sau pe corp,normal in orice pozitie,69,masaj erotic,masaj de relaxare(nu sunt profesionista in arta masajului,dar cred ca ma voi descurca sa te relaxezi).Astept sa ma contactati pentru mai multe detalii.

post-275841-0-14674600-1542192235_thumb.jpg

post-275841-0-37382900-1542192247_thumb.jpg

post-275841-0-92043700-1542192266_thumb.jpg

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Error 404: Not found.
  • Oras:Error 404: Not found.

Ma numesc Alina,am 24 de ani,1.72 inaltime,52 kg,sanii micuti,cupa A.

Preturile mele sunt 150 lei finalizarea(maxim 30 min) si 300 lei ora in care putem face cate finalizari doresti.Serviciile includ oral protejat sau neprotejat cu finalizare orala faciala sau pe corp,normal in orice pozitie,69,masaj erotic,masaj de relaxare(nu sunt profesionista in arta masajului,dar cred ca ma voi descurca sa te relaxezi).Astept sa ma contactati pentru mai multe detalii.

Welcome to our club!

 

Am două întrebări, unde te găsim (zona) să dacă accepți oral pasiv (cunni).

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Welcome to our club!

 

Am două întrebări, unde te găsim (zona) să dacă accepți oral pasiv (cunni).

Nice to meet you :)!

Stau in centrul vechi,langa facultatea de alimentatie si turism,sau Star mall,cat despre cunni,accept cu mare placere.Fie vorba intre noi,arata-mi si mie o femeie,sa nu ii placa cunni.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0769999999
  • Oras:all
  • Telefon: 0769999999
  • Oras:all

Nice to meet you :)!

Stau in centrul vechi,langa facultatea de alimentatie si turism,sau Star mall,cat despre cunni,accept cu mare placere.Fie vorba intre noi,arata-mi si mie o femeie,sa nu ii placa cunni.

e una pe aici , tre sa dai 50 de lei 

  • Like 1
Link spre comentariu

Am.fost azi la alina; fata este draguta la fata, slim, sani foarte micuti.

Locatia in centru pe langa republicii, de lux, foarte curata.

Aspect: 7 sau 8, depinde ce gusturi are fiecare in materie de femei( daca va plac bombele sexy si siliconate nu mergeti ).

Oral neprotejat cu finalizare orala, de departe cel mai bun pe care l am avut, este o experta in deep si lins oute si de toate.. felicitari, umed, adanc, 10+.

Normal bun, lot misto urmat de doggy style intr-o pasarica strampta si umeda, foarte ok..

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Am.fost azi la alina; fata este draguta la fata, slim, sani foarte micuti.

Locatia in centru pe langa republicii, de lux, foarte curata.

Aspect: 7 sau 8, depinde ce gusturi are fiecare in materie de femei( daca va plac bombele sexy si siliconate nu mergeti ).

Oral neprotejat cu finalizare orala, de departe cel mai bun pe care l am avut, este o experta in deep si lins oute si de toate.. felicitari, umed, adanc, 10+.

Normal bun, lot misto urmat de doggy style intr-o pasarica strampta si umeda, foarte ok..

Iti multumesc pentru vizita cat si pentru recenzie.Te sărut dulce si te mai astept :-*
  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator neacsupd
Reputație: 0

Și eu am ajuns astăzi la ea, ales o finalizare, ON foarte umed, cu deep, cu mângâiat la oute, trecut la normal, schimbat 2 poziții, revenit la oral și finalizat în gura. Tipa subțirica, simpatica, open mind, poți purta o discuție cu ea, locația curata. De recomandat și de revenit. 150 finalizarea.

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Și eu am ajuns astăzi la ea, ales o finalizare, ON foarte umed, cu deep, cu mângâiat la oute, trecut la normal, schimbat 2 poziții, revenit la oral și finalizat în gura. Tipa subțirica, simpatica, open mind, poți purta o discuție cu ea, locația curata. De recomandat și de revenit. 150 finalizarea.

Iti multumesc pentru vizita si pentru recenzie.Te sărut si te mai astept cu drag :-*
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:in your heart
  • Oras:in your heart

Nice to meet you :)!

Stau in centrul vechi,langa facultatea de alimentatie si turism,sau Star mall,cat despre cunni,accept cu mare placere.Fie vorba intre noi,arata-mi si mie o femeie,sa nu ii placa cunni.

Stiu eu una careia nu-i plac limboacele:)
  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...