Jump to content

Alina super slim 0785670050

Recommended Posts

• Replies 700
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Am vizitat si eu duminica pe Alina.O fata ,inalta,joviala,comunicativa,frumoasa la fața si slim,asa cum imi place. Locatie-9 cartierul Florilor,un apartament dragut cu o baie dotata cu tot ce e necesa

Neața faină.Disponibila pana la ora 22:00.Oferta de azi este: 2 ore 500 lei,si 3 ore 600.pupicei

V-am atasat o poza asa cum am promis,si sa va fac si o scurtă recapitulare despre mine,preturi si servicii: Eu sunt Alina,o fata in varsta de 25 de ani(doar ce i-am implinit),am 1.72 înăltime,si 50 k

Posted Images

Am sunat si eu acum. Eram prin zona, mersesem pregatit pentru o alta intalnire care din pacate s-a anulat. Am postat doar ca sa se inteleaga ca nu sunt disperat dupa reducere. Pur si simplu era pacat pentru ca deja aveam prajiturile cumparate si ma invoisem de la serviciu.

De vreo saptamana nu mi se mai aliniaza astrele...

Buna, Alina! Ti-am scris ieri si alaltaieri pe whatsapp cu precizarea ca imi poti raspunde oricand ai tu timp. Nu am primit nici un mesaj inapoi... Sunt cu 475 la final...

• Membru Premium

@esralina

Hey, do you speak english?

Whatsapp for details is ok?

Have a nice day!

cheers,

Dr. Bob

======================================================

"The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams."

Acum 22 ore, nomather a spus:

Buna, Alina! Ti-am scris ieri si alaltaieri pe whatsapp cu precizarea ca imi poti raspunde oricand ai tu timp. Nu am primit nici un mesaj inapoi... Sunt cu 475 la final...

Buna dragule.Am fost destul de ocupata zilele acestea cu programari fixe,iar azi si mâine nu voi fii la "birou".

• Inimioara 1

Serviciile includ oral protejat sau neprotejat cu finalizare orală ,facială sau pe corp,normal in orice pozitie,69,masaj erotic,masaj de relaxare(nu sunt profesionistă in arta masajului,dar cred ca mă voi descurca sa te relaxezi),FK,duș  împreună.post-275841-0-63334900-1562601883_thumb.jpg

-Fac si dominare soft,dar vom discuta detaliile la telefon!

Preturile pentru azi sunt 150 finalizarea si 200 ora

Ce NU fac:

-NU fac normal fără prezervativ,indiferent cât îmi oferi

-NU fac anal,indiferent cât îmi oferi

-NU negociez prețul 

Programari doar pe Whatsapp  la nr 0785670050

• Like 1