Sari la conținut

Alina super slim 0785670050


Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Eu sunt Alina,o fata in varsta de 25 de ani(doar ce i-am implinit),am 1.72 înăltime,si 50 kg (aproximativ),iar prețurile mele sunt 150 fin (maxim 30 min) si 300 ora, care includ oral neprotejat adânc (specialitatea casei),finalizare orală ,faciala sau pe corp,normal in orice pozitie,69,masaj de relaxare,masaj erotic,dus impreuna,sex in dus.

De azi includ si dominarea in meniu,dar doar dominare soft,ceea ce înseamnă:

400 lei ora si include:

-uro

-penetrare

-dirty talk

-facesitting

-foot fetish

-palmuire

-umilire

-feminizare

 

 

 

P.S: azi sunt disponibila pana la ora 23.00 Va pup si va astept

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Am vizitat-o ieri pe Alina. Programare facuta pe sms, respectata. Apartament foarte o.k.pe Harmanului in cladirea Generali, spatios cu tot ce trebuie. Un minus pentru patul care scartaie.

Alina o fata slim , pe gustul meu,foarte profi,in tot ceea ce face: oral neprotejat cu deep, a inghitit-o toata (si nu e mica), gustat apoi din piersicuta, curata, pare ca ii place, trecut apoi la normal, stramta,cu o prestatie buna, finalizat oral, foarte faina senzatia. Am uitat de FK si de ochii aia frumosi. Sper sa revina la Brasov. Decartat 150 / o finalizare.

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Am vizitat-o ieri pe Alina. Programare facuta pe sms, respectata. Apartament foarte o.k.pe Harmanului in cladirea Generali, spatios cu tot ce trebuie. Un minus pentru patul care scartaie.

Alina o fata slim , pe gustul meu,foarte profi,in tot ceea ce face: oral neprotejat cu deep, a inghitit-o toata (si nu e mica), gustat apoi din piersicuta, curata, pare ca ii place, trecut apoi la normal, stramta,cu o prestatie buna, finalizat oral, foarte faina senzatia. Am uitat de FK si de ochii aia frumosi. Sper sa revina la Brasov. Decartat 150 / o finalizare.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Buna ziua dragilor!Si azi sunt disponibila pana la ora 23:00,insa am tot avut programari de dimineata,si am amanat sa va scriu.

 

 

#tampagardens multumesc frumos pentru recenzie si pentru vizita.Stiu,patul m-a zapcit si pe mine,dar nu am ce face :(.Apartamentul acesta a fost unica solutie de moment,atunci.Si cum a spus un domn care m-a vizitat "mai bine sa scârțâie patul,decat prestatia".Te pup si te mai astept pe la mine oricand doresti.

 

#mariusbv2903 o programare se face telefonic,nu aici,deoarece nu stau activa 24/24 pe forum,iar daca ai avut neplacerea de a suna si nu am raspuns,am fost ocupata!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...