Sari la conținut

Alina super slim 0785670050


Postări Recomandate

Vizitator haloowen
Reputație: 0

cu jobul prin zona si eu dar si alina, cunostinta mai veche, am sunat-o si mi-a raspuns relativ repede. am fixat ora intalnirii si m-am prezentat la locatie, pe bd 15 noiembrie langa tribunal, un openspace in care ne mai impleticisem cracii acu cateva saptamani.

motivul vizitei mele in principiu, este pentru oralul pe care il face alina, deep si cu detoate, mai putin swallow. asadar am renuntat la normal in favoarea oralului, unul prelungit si terminat cu CIM de toata isprava.

m-am oprit la o singura finalizare, DTD cam 45 min, 150 lei bine investiti.

note:

locatie 9

alina 9

igiena 10

oral neprotejat 10

GFE 10

o recomand, mai ales pentru oralul ala smecher ;)

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

cu jobul prin zona si eu dar si alina, cunostinta mai veche, am sunat-o si mi-a raspuns relativ repede. am fixat ora intalnirii si m-am prezentat la locatie, pe bd 15 noiembrie langa tribunal, un openspace in care ne mai impleticisem cracii acu cateva saptamani.

motivul vizitei mele in principiu, este pentru oralul pe care il face alina, deep si cu detoate, mai putin swallow. asadar am renuntat la normal in favoarea oralului, unul prelungit si terminat cu CIM de toata isprava.

m-am oprit la o singura finalizare, DTD cam 45 min, 150 lei bine investiti.

note:

locatie 9

alina 9

igiena 10

oral neprotejat 10

GFE 10

o recomand, mai ales pentru oralul ala smecher ;)

multumesc mult.Te pup si te mai astept

Disponibila pana la ora 22:00

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Buna dimineata

Ma numesc Alina,am 25 de ani,1.72 inaltime,52 kg,sanii micuti,cupa A.

Preturile mele sunt 150 lei finalizarea(maxim 30 min) si 300 lei ora in care putem face cate finalizari doresti.Serviciile includ oral protejat sau neprotejat cu finalizare orala faciala sau pe corp,normal in orice pozitie,69,masaj erotic,masaj de relaxare(nu sunt profesionista in arta masajului,dar cred ca ma voi descurca sa te relaxezi).Astept sa ma contactati pentru mai multe detalii. 

  • Like 1
Link spre comentariu

Am fost si eu astazi de dimineata.

Locatie clasica Avangarden

Servicii ON cu cim- bbine executat

NP - 2 pozitii, e ok se conformeaza la ce iti doresti.

 

Dpdv servicii este ok, dar ca si fizic nu e slim-e foarte slaba , sani inexistenti.

 

Am ramas doar pt ca am fost curios de oralul acela pe care cei card au fost inaintea mea l-au laudat asa mult.

 

A fost ok, dar nu wow.

De revenit-nu, pt ca nu sunt adeptul tipelor slim(repet, am rams doar pt oral)

Amenda 150 de lei/fin

 

Alina sper sa nu te superi pt recenzie. Succes in continuare

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Am vizitat-o si eu pe Alina, împins de curiozitatea pentru specialitatea casei, oral deep. Nu voi intra prea mult in detalii, voi trece direct la note (subiective):

 

Contact - 10 - raspuns prompt, apel la nr din titlu, programare respectată.

 

Locație - 8 - Avantgarden Bartolomeu, locuri de parcare disponibile, prosoape curate, gel de dus, mobilat ok.

 

Aspect fizic - 9 - înălțime aprox 1.70, slim, dar bine proportionata, sani mici, compensează cu un fund frumos, brunetă, am dat nota mai generoasă pentru ochii ei frumoși, albaștri.

 

Atitudine - 9 - pro client (cuvânt cheie client), prietenoasă, foarte deschisa, vorbareata, dar în același timp directă pe acțiune, usor grăbită, probabil si din cauza orei mai tarzii.

 

GFE - inexistent

 

OP - 9+ - Bun, chiar foarte bun, n-a fost chiar deep, dar cu ceva artificii interesante, rezerv nota de 10 pentru vestitul tremurat de genunchi :))

 

Cadou - 300 lei, timp petrecut - putin sub o oră

 

De revenit? - Eu da, cel puțin odata, pentru o acțiune mai completă.

Link spre comentariu
Vizitator soniasexxxy
Reputație: 0

Nice to meet you :)!

Stau in centrul vechi,langa facultatea de alimentatie si turism,sau Star mall,cat despre cunni,accept cu mare placere.Fie vorba intre noi,arata-mi si mie o femeie,sa nu ii placa cunni.

eu!  :blushing2  

scuze de off-topic ^_^ 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...