Sari la conținut

0731871461 cunoaste cineva pe tipa arata binisor?


Postări Recomandate

  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Am sunat-o intr-o zi fiind prin centru. Are locatia undeva pe Calea Bascovului in spate la Ramada. Sunat, programat si ajuns in zona blocul se gaseste foarte usor fiind la strada. Ajuns acolo ma intampina dameza costumata exact ca in poze. Am optat pentru o finalizare oral plus normal, platit si am fugit la dus. Trecand la actiune am inceput sa ne dezbracam amandoi, iar ea si-a pastrat in picioare cizmulitele alea din poze.  Am inceput sa o sarut si sa o mangai pe corp, pentru a mai destinde atmosfera pentru ca repet e foarte tacuta. Oralul a fost bine executat neprotejat, iar trecand la normal am optat pentru misionar, apoi pe la spate si in final ea deasupra unde am si finalizat.

Note:

Oral: 8

Normal: 9

Aspectul fetei: 9

Halat: 100 ron

  • Like 1
Link spre comentariu

Bai colericule, ti -ai pus vreodata intrebarea de ce gresesc atat de multi utilizatori si tu faci spume pe aici de fiecare data? ai luat in calcul ca structura site-ului nu este ok si genereaza confuzii pentru utilizatorii care nu stau zilnic pe el? Esti chiar enervant, chiar nu poti sa vorbesti frumos?

  • Like 1
Link spre comentariu

Tocmai ce am venit de la tipa , aceeasi locatie pe langa ramada , am sunat sa ma duc la duduie , cand am ajuns ma asteptat intr-o lenjerie f sexy fix pe placul meu , ma primit am stat la o tigare la discutie mi-a spus ca nu a fost disponibila cateva zile din anumite motive. Am discutat am optat sa stau pentru o ora 2 finalizari si fix la treaba dupa tigare , oralul destul de bunicel sa luptat cu luptatorul meu si ca orice lupta am finalizat nu ma lasat sa finalizez pe fata ei decat pe corp, dupa am inceput nr 2 cu niste atingeri senzuale si niste vorbe bine spune in acele momente am inceput cu prima pozitie capra care mi-a dat niste contre si niste miscari din fulduletul ei ce mi la intarit la maxim pe cel mic dupa care am optat sa stea deasupra f deschisa la poziti dupa care am terminat. Ce pot sa spun fata destul de OK , f deschisa , ma intampinat f sexy si la pat pot sa spun ca a reusit sa ma faca fericit cele 2 numere. Pot da un 8-9 la oral se putea si de 10 , Normal pot sa zic ca a fost de 9 fara fitze la poziti se misca destul de bine, Halatul ma costat 200 pentru o ora cu domnita.Eu o sa mai revin cu siguranta

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator daniel031285
Reputație: 0

Tocmai ce am venit de la tipa , aceeasi locatie pe langa ramada , am sunat sa ma duc la duduie , cand am ajuns ma asteptat intr-o lenjerie f sexy fix pe placul meu , ma primit am stat la o tigare la discutie mi-a spus ca nu a fost disponibila cateva zile din anumite motive. Am discutat am optat sa stau pentru o ora 2 finalizari si fix la treaba dupa tigare , oralul destul de bunicel sa luptat cu luptatorul meu si ca orice lupta am finalizat nu ma lasat sa finalizez pe fata ei decat pe corp, dupa am inceput nr 2 cu niste atingeri senzuale si niste vorbe bine spune in acele momente am inceput cu prima pozitie capra care mi-a dat niste contre si niste miscari din fulduletul ei ce mi la intarit la maxim pe cel mic dupa care am optat sa stea deasupra f deschisa la poziti dupa care am terminat. Ce pot sa spun fata destul de OK , f deschisa , ma intampinat f sexy si la pat pot sa spun ca a reusit sa ma faca fericit cele 2 numere. Pot da un 8-9 la oral se putea si de 10 , Normal pot sa zic ca a fost de 9 fara fitze la poziti se misca destul de bine, Halatul ma costat 200 pentru o ora cu domnita.Eu o sa mai revin cu siguranta

poti sa descrii tinuta sexy ? si daca a avut si tocuri ? si apropo de ce au zis alti colegi . tu ce spui cum arata e grasuta e slabuta cum ti se pare ?
Link spre comentariu

Tocmai ce am venit de la tipa , aceeasi locatie pe langa ramada , am sunat sa ma duc la duduie , cand am ajuns ma asteptat intr-o lenjerie f sexy fix pe placul meu , ma primit am stat la o tigare la discutie mi-a spus ca nu a fost disponibila cateva zile din anumite motive. Am discutat am optat sa stau pentru o ora 2 finalizari si fix la treaba dupa tigare , oralul destul de bunicel sa luptat cu luptatorul meu si ca orice lupta am finalizat nu ma lasat sa finalizez pe fata ei decat pe corp, dupa am inceput nr 2 cu niste atingeri senzuale si niste vorbe bine spune in acele momente am inceput cu prima pozitie capra care mi-a dat niste contre si niste miscari din fulduletul ei ce mi la intarit la maxim pe cel mic dupa care am optat sa stea deasupra f deschisa la poziti dupa care am terminat. Ce pot sa spun fata destul de OK , f deschisa , ma intampinat f sexy si la pat pot sa spun ca a reusit sa ma faca fericit cele 2 numere. Pot da un 8-9 la oral se putea si de 10 , Normal pot sa zic ca a fost de 9 fara fitze la poziti se misca destul de bine, Halatul ma costat 200 pentru o ora cu domnita.Eu o sa mai revin cu siguranta

numarul de telefon este acelasi? Am tot incercat si e inchis.

Link spre comentariu

poti sa descrii tinuta sexy ? si daca a avut si tocuri ? si apropo de ce au zis alti colegi . tu ce spui cum arata e grasuta e slabuta cum ti se pare ?

 Scuze de intarziere tipa are mai multe costumase unu de plasa in negreu multat pe corpu ei care o avantajeaza f mult si un body roz transparent sa provoace sa o dezbrac pentru a doua intalnire . Are acelasi numar de telefon

Link spre comentariu
Vizitator daniel031285
Reputație: 0

Scuze de intarziere tipa are mai multe costumase unu de plasa in negreu multat pe corpu ei care o avantajeaza f mult si un body roz transparent sa provoace sa o dezbrac pentru a doua intalnire . Are acelasi numar de telefon

ai omis sa precizezi de tocuri si de aspectul fizic. grasa slaba ..
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...