Sari la conținut

0731871461 cunoaste cineva pe tipa arata binisor?


Postări Recomandate

  • Oras:romania
  • Oras:romania

Va salut amici, astazi am vizitat-o pe domnisoara, intentionam de mult sa ajung si acum am avut ocazia.

Ca locatie, cititi anterior, cam intre blocuri dar o veti gasi in cele din urma.

Fata este dragutica, destul de timida, are ceva din inocenta unui copil in privire. Sanii naturali, placuti, ingrijita.

Am optat pentru un oral combinat cu normal, ambele protejate; mi-a placut pasarica ei mica, daca ti se pare ca esti ok, te lasa sa o mangai, pe mine nu m-a refuzat.

Oralul frumos, am rugat-o de cateva ori sa se opreasca, vroiam sa o incerc un pic si altefl. Asezata doggy style, nu a comentat la pozitii, s-a umezit natural. As fi vrut sa o fortez mai milt dar nu m-a tinut puterea:::)))) am finalizat in prezervativ.

Per total merita vizitata, curata, dragutica, discreta; deranjul, 100 ron dar merita, ceva discret si curat nu stou dc. se gaseste prin oras...

Sa aveti succes !

Link spre comentariu

Bunaa. Vreau doar sa las pozele acestea aici și de asemenea sa las programul și preturile pentru cei care au întrebat în trecut sau pentru cei... Curioși :)))

Programul meu variază, de obicei încep după ora 12. 00 și închid pe la 24.00.

Ca să încep să mă adaptez și eu cu cerințele voastre am schimbat și adăugat, de asemenea câteva lucrușoare:

O finalizare- oral(protejat sau neprotejat în funcție de igiena) + normal100 RON

- oral+ anal 150

- oral+normal+anal 200

O ora cu 2 finalizari - oral+ normal 200

- oral+ normal+ anal 300

Finalizare fac doar corporala sau în prezervativ. O zi buna tuturor! 💋

post-280836-0-99502000-1551878586_thumb.jpg

post-280836-0-46247400-1551878593_thumb.jpg

post-280836-0-00117900-1551878600_thumb.jpg

post-280836-0-10709100-1551878609_thumb.jpg

  • Like 5
Link spre comentariu

am revizitat pe domnita care mi-a placut destul de mult pot sa zic cea ce ma facut ii fac vizite mai dese pentru ca a inceput sa invete cum sta treaba , am mai vizitato acu ceva timp si atunci nu facea anal si la restu se descurca destul de bine , in aceasta vizita am optat pentru tot pachetul si pentru o ora pot sa zic ca au fost niste bani bine investiti in placerea mea se vede ca a investit in ea , costumase noi in experienta noasta ma primit intr-un costumas destul de sexy cel care il are pus in prima poza mai sus un pic dupa care la al 2-lea am zis sa ma surpinda cu o alta costumatie cea ce a si facut,ce pot sa spun experienta destul de placuta pot sa spun ca face un oral destul de bun ,se vede ca isi da interesul si incearca sa te faca sa te simti bine si la normal si anal destul de bine nu face nazuri cum fac anumite domnite dupa site , destul de deschisa la lucruri noi FARA GRABA .Ca rezumat pot sa zic ORAL : 9  NORMAL : 9 si la ANAL : 8 pentru ca e la inceput dar e destul de bine . Halatul ma costat 300 plus 100 ciubuc pentru ca mi-a pplacut tipa si sa las loc de buna ziua pentru viitor. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...