Sari la conținut

0731871461 cunoaste cineva pe tipa arata binisor?


Postări Recomandate

am revenit din nou la domnisoara, cea ce ma surpins dintr-o lunga discuta cu dansa este ca a inceput sa faca total si hop si eu sa ii fac o vizita, am optat pentru o ora ca sa ma pot bucura de tot ce ofera , am mai facut recenzii la domnisoara oralul destul de binisor ca sa fac baiatu pregatit, dupa un numar cu un oral si normal cea ce a inceput sa se descurce destul de bine as da nota 9 , al doilea numar am optat pentru un anal, ce pot sa zic domnisoara curata nu a aparut vreun miros dubios are un fund destul de obraznic am schimbat cateva poziti dupa care a reusit sa ma rezolve si numarul 2. Ce pot sa zic ca si la anal domnisoara se descurca as da un 8 pentru ca este la inceput dar promite sa ia nota mai mare pe viitor

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

am revenit din nou la domnisoara, cea ce ma surpins dintr-o lunga discuta cu dansa este ca a inceput sa faca total si hop si eu sa ii fac o vizita, am optat pentru o ora ca sa ma pot bucura de tot ce ofera , am mai facut recenzii la domnisoara oralul destul de binisor ca sa fac baiatu pregatit, dupa un numar cu un oral si normal cea ce a inceput sa se descurce destul de bine as da nota 9 , al doilea numar am optat pentru un anal, ce pot sa zic domnisoara curata nu a aparut vreun miros dubios are un fund destul de obraznic am schimbat cateva poziti dupa care a reusit sa ma rezolve si numarul 2. Ce pot sa zic ca si la anal domnisoara se descurca as da un 8 pentru ca este la inceput dar promite sa ia nota mai mare pe viitor

 

Cat a fost halatul pentru 1 h total si pe unde are locatia ?

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Dezamăgire totală gagica asta...am contactat-o astazi fiind recomandata ca super fata de un vechi prieten...mi.a raspuns de la primul apel ,mi.a comunicat serviciile si locatia si am stabilit cu ea o intalnire in 30-40 minute ! M-am conformat si am ajuns in zona in timp util...am contactat.o si ce sa vezi...n-a mai vrut pizda ei sa raspunda sub nicio forma ! Am asteptat mai bine de 40 de minute ,timp in care am tot sunat si degeaba...intr-un final am renunțat ! Nu as fi avut nicio problema daca imi respingea apelul sau daca imi dadea cumva de inteles ca nu mai poate sau ca nu mai vrea sa ne vedem...dar sa procedezi asa ,mi se pare de tot cacatul ! Nu vreau sa va indemn s.o evitati si nici nu vreau sa v.o recomand in ciuda faptului ca are destule recenzii ok p.aici si eu am nr ei de la un prieten care a fost foarte multumit de ea. S-avezi ciocane tari ! Baftă

  • Like 1
Link spre comentariu

Bunăăă :)! . După o pauză de o săptămână, astăzi am reînceput activitatea și am decis să anunț aici, având în vedere că am primit întrebări pe whatsapp dacă mai lucrez sau dacă am plecat(luând în considerare ca mesajele au fost primite acum câteva zile,și eu am avut telefoanele închise.. nu mi-am permis să răspund astăzi) Locația este aceeași, pe Eremia. Mă puteți găsi la numerele: 0731871461(pe numărul acesta am și whatsapp) și 0727176266. Nu răspund la număr privat și nici când sunt ocupată. O zi bună în continuare să aveți! 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Bunăăă :)! . După o pauză de o săptămână, astăzi am reînceput activitatea și am decis să anunț aici, având în vedere că am primit întrebări pe whatsapp dacă mai lucrez sau dacă am plecat(luând în considerare ca mesajele au fost primite acum câteva zile,și eu am avut telefoanele închise.. nu mi-am permis să răspund astăzi) Locația este aceeași, pe Eremia. Mă puteți găsi la numerele: 0731871461(pe numărul acesta am și whatsapp) și 0727176266. Nu răspund la număr privat și nici când sunt ocupată. O zi bună în continuare să aveți!

Buna Izabela am incercat de multe ori sa te contactez dar nu am reusit. Te-am vizitat o singura data. Raspunzi mai usor pe whatsapp?

Link spre comentariu

Buna Izabela am incercat de multe ori sa te contactez dar nu am reusit. Te-am vizitat o singura data. Raspunzi mai usor pe whatsapp?

Bună, probabil am fost ocupata sau nu am lucrat. Lasă-mi un mesaj pe whatsapp, asa e cel mai bine. :)

Link spre comentariu

Vă aștept cu drag.

Astăzi am început puțin mai devreme programul și mă găsiți până diseară la 00.00.

Vă anunț din nou că nu răspund atunci când sunt ocupată sau când intervine ceva și nu lucrez. Dacă îmi lăsați mesaj pe whatsapp și nu răspund imediat, spuneți și când va pot deranja cu un răspuns pentru ca nu pot răspunde după o ora, doua, trei sau chiar o zi și să creez "probleme". :)

O zi bună! 😘

post-280836-0-40652500-1558429877_thumb.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu

Vă aștept cu drag.

Astăzi am început puțin mai devreme programul și mă găsiți până diseară la 00.00.

Vă anunț din nou că nu răspund atunci când sunt ocupată sau când intervine ceva și nu lucrez. Dacă îmi lăsați mesaj pe whatsapp și nu răspund imediat, spuneți și când va pot deranja cu un răspuns pentru ca nu pot răspunde după o ora, doua, trei sau chiar o zi și să creez "probleme". :)

O zi bună!

Fi-mia-ar capu' al dracu.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...