Sari la conținut

Hei dragii mei ! Briana 0739697140


briana25

Postări Recomandate

  • Oras:Pamant
  • Oras:Pamant

Nu e prima data cand o ataci pe Anemona. Prin faptul ca o aduci in discutie aici, eu zic ca ai alte interese . Eu iti zic sa stai in banca ta. Anemona nu are nici o problema cu cat lucreaza alte fete. Ceea ce face Briana la o ora la Anemona e  200 !!

Faptul ca o aduci in discutie pe Anemona, nu denota nimic altceva decat cata inteligenta ai. Tu las-o po Anemona ca o visezi prea des !

Pif dacă a tras săgeata știe de ce a tras-o. Acuma să susțin fiecare are o idee despre ceea ce vrea. Este ideea samuraiului când a început ce ceva și duce la bun sfârșit, ori varianta ocidentală știi ce cere piața și oferi ce vrea piata la calitatea și prețul conform... Să nu uit dacă ajung la Briana iar o să intru in grații. Pif știe!!!!
  • Like 1
Link spre comentariu

Dragii mei ,tin sa va anunt ca pe data de 25 va fi ultima zi pe anul acesta ! Ne vedem la anu :) va doresc sarbatori fericite alaturi de cei dragi,sanatate si un an nou cu cat mai multe realizări .va pupăcesc si abia astept sa ne revedem :kiss3

In ce data revii anul viitor, sti cumva?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0741 61 41 81
  • Oras:oradea
  • Telefon: 0741 61 41 81
  • Oras:oradea

La Multi Ani ! Briana anul nou sa-ti aduca bucurii impliniri fericire sanatate si mult mult noroc. Anul nou sa fie mai generos cu tine si sa ti se-mplineasca tot ceea ce-ti doresti....

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...