Sari la conținut

Hei dragii mei ! Briana 0739697140


briana25

Postări Recomandate

  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

i-am facut vizita!! am fost multumit de prestatie nu zic nu! dar...e suspecta urcarea 'supermegarapida' la top in conditiile in care era 'vizitatoare' la vremea urcarii, fara informatii de stabilire 'resedinta' p'aci. am mai spus intr-o alta recenzie la alta fata ca din punctul meu de vedere satena e peste ea. si are mai multe recenzii pozitive!!!! de aici intrebarea:). in rest plm spor la futut!

Fa-i o vizita si iti raspunzi singur la intrebare :)

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pamant
  • Oras:Pamant

Am fost și eu,locatie riviera tipa arata în regulă și la corp și la față.

Oralu îl face chiar bine, normalu a fost ok, cam false gemetele alea dar infine . Nu am avut chimie deloc cu ea dar și-o făcut treaba bine, m.o finalizat,nimic special.

Ma întreabă după dacă am tras ceva pe nas ,nu prea mi-o plăcut întrebarea ei dar infine whatever. Ma îmbrac dau mâna frumos și ies.

Trebuia să o întrebi de ce pune așa întrebare, care este cauza? Înseamnă că dacă mă duc eu o să zică că îs cu nasul doar în prafuri la ce glumeț îs.
Link spre comentariu
  • Oras:Santa Cruz
  • Oras:Santa Cruz

Ce intrebare jegoasa,chiar si daca ai tras ceva nu trebuia sa te intrebe daca tu te-ai comportat frumos cu ea si nu ai jignito!

 

 

Va spun eu. Fata vroia sa tragă ii place marfa. Am fost Si eu la ea si ma intrebat daca am tras. Eu de atunci nu i-am mai călcat pragul. Nu am nimic cu ea dar nu e treaba ei Daca trag sau daca fumez.

Link spre comentariu
  • Oras::)
  • Oras::)

 

Va spun eu. Fata vroia sa tragă ii place marfa. Am fost Si eu la ea si ma intrebat daca am tras. Eu de atunci nu i-am mai călcat pragul. Nu am nimic cu ea dar nu e treaba ei Daca trag sau daca fumez.

 

Am fost si eu la ea. Oare ce am facut gresit de pe mine nu m-a intrebat daca am tras ceva?! :( offf...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

 

Va spun eu. Fata vroia sa tragă ii place marfa. Am fost Si eu la ea si ma intrebat daca am tras. Eu de atunci nu i-am mai călcat pragul. Nu am nimic cu ea dar nu e treaba ei Daca trag sau daca fumez.

ai 15 postari! una din ele fiind cacatu' asta . cum plm se face ca voi astia cu 'activitate' sunteti pe primu' loc la strambe? sincer iti face probleme fata? sa inteleg ca 'pastoresti' numa rebuturi? 

 

Am fost si eu la ea. Oare ce am facut gresit de pe mine nu m-a intrebat daca am tras ceva?! :( offf...

si eu am fost si nici pe mine nu m-a intrebat!!! plm. or fi avut ceva faina pe fata. zic si eu:))))

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...