Sari la conținut

Hei dragii mei ! Briana 0739697140


briana25

Postări Recomandate

Vizitator mperfomance
Reputație: 0

Nu au liber sau nu au in zona care vreau sau nu accepta....ca altfel veneam

Sunal pe Pufarin123 să-ți dea el unul, cică are el ceva apartamente , asa am si eu ocazia sa beau o cafea la el in Moșiei :):) si sa dansam in dormitor Briana ( sper sa nu-i rupem patul ):):):):):):) Neața si zi faina ✌️

Link spre comentariu

Bine ca nu ii ceri faxu, sun-o ca are numarul de telefon, spunei ca esti pufarin de la Cluj cu apartamentele moștenite in Platinia :)

Eu zic sa mergi la CF, sa duci o ciocolata belgiana la mifuletele ce lucreaza acolo si cine stie poate te lasa sa arunci un ochi pe imobilul respectiv.

Daca vrei sa o dam in pulisme si in mistouri sa ma anunti ca n-am intentia sa dezbat un subiect deapula.

Fata are varianta sa lase un email si daca o pot ajuta o ajut.

Enjoyy1 o zi cat mai productiva si cat mai multe drumuri la banca pentru depuneri.

#yalan

Link spre comentariu
Unde erau bancherii si bogatanii planetei:))))) Bine ca v-ati găsit pacilea :))) pufarin mondealul :))beleaua imobiliarelor pa Cluj

 

Reicher Mann und armer Mann

Standen da und sahn sich an.

Und der Arme sagte bleich:

Wär ich nicht arm, wärst du nicht reich

 

Sper sa nu ai erectie ca te-am bagat in seama,oricum esti un nimeni si pentru ca esti un zero barat raspuns de la mine nu o sa mai primesti.

Te saluta yalan

Link spre comentariu
Vizitator mperfomance
Reputație: 0

Deci ,enjoyy1 , pufarin,acu locația e, fata vine eu va propun sa va pregătiți :):):) fuga la bancomate retragere numerar si la telefon pt programare , normal si restul băieților care considerați ca Briana e pe tiparul vostru .

Seara faina la toti ✌️

Link spre comentariu
Vizitator mperfomance
Reputație: 0

Așa cum era deja anunțat de ceva timp ,vizita Brianei , așa ca sunat făcut programare , luat meniu complet de o ora și la ora stabilit am fos prezent pe brincoveanu 28 .

Sun primesc îndrumarea spre ap ajun și deschide usa frumoasa noastră fata .

Închis îmi mai tremura puțin picioarele și ciucurelu așa ca o sa fiu mai scut la povesti

Fata foarte sociabilă și pozele sint reala , o sa las și eu una din camera de călărie , pe cara am reușit sa o fac .

Fata făina și sociabilă super ok (pt mine așa a fost ) probabil ca pt alți nu o sa corespundă și gusturile ✌️

GFE foarte lipicioasa și ridicat

FK ridicat și limba aia jucăușa și buzele ,hmmmm bune bune

ON eu zic ca foarte bun luată toată , scuipat , atenta la OO , geme fain

NP foarte bun , capra , lot , misionar etc finalizat pe curul ăla foarte fain

Igiena de 10

AP ok doua camere și are colega simpatica și de treaba

Baia ok curată , prosop curat , gel de dus totul ok

Am fost amendat pt o ora cu 450 ron ( cum știți CIM ul e extra)

Eu mai revin sigur și o recomand Acu dacă am uitat ceva o sa mai scrie și enjoyy și pufarin ca ei urmează :):):) eu azi am mers Batman și am ieșit Jerry:):)

Așa scurt la final la o poveste fata primea sms pe care am reușit cu coada ochiului sa văd , ceva de genu hai lasă și tu la 150 și ramine între noi :):):) pt 50 de RON mai fraților :))) zi făina la toți

Link spre comentariu
Vizitator mperfomance
Reputație: 0

Eu am încercat și ceva poza dar văd ca aici nu am reușit sa pun ,nu e domeniul meu asta , dar am pus dincolo ,unde e mai simplu dacă vreți și care știe sa le pună și aici ✌️ Spor , eu merg acasă sa m-a odihnesc , vremea e favorabilă :):)

Link spre comentariu
Vizitator mperfomance
Reputație: 0
Mperformance.,fata avea deschis topic la întrebări și răspunsuri.

Oricum ,felicitări pentru sexperiență  :wink2

 

 

Mperformance.,fata avea deschis topic la întrebări și răspunsuri.

Oricum ,felicitări pentru sexperiență  :wink2

 

 

Pisicuts unește topicele.

Acu dacă am greșit , nu cu intenție ✌️ , eu am crezut ca trebuie aici

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...