Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Locatie:8 (curat dar parca de ochii soacrei plus baie cam naspa)

Sani: - 2 (mai bine nu avea)

Fund: 6.5 (cum vedeti in poze)

Față: 6.5

Oral: 5 (ciocanitoare pe cap plus laba)

Normal: 7(a fost ok dar se vedea ca nu e prezenta)

Gfe; 6 (totu de suprafata, se simtea pt ca erau momente cand era clar cu mintea in alta parte)

Halat: 250

 

Inscris la:
04 oktober 2020
 
hmm oare de ce am impresia ca esti un guvid caruia nu-i mai merge treba ? 
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Tu te-ai nascut cu cont pe forum?

 

Nu, nu m-am nascut cu cont .. dar am citit si recenziile anterioare .. plus ca am si fost la ea .. daca ala e un fund de 6.5 ...  mananci rahat .. raman la parerea ca nici macar nu ai fost si ca recenzia e facuta aiurea .. 

Link spre comentariu

Nu, nu m-am nascut cu cont .. dar am citit si recenziile anterioare .. plus ca am si fost la ea .. daca ala e un fund de 6.5 ...  mananci rahat .. raman la parerea ca nici macar nu ai fost si ca recenzia e facuta aiurea ..

 

 

Asta am și eu impresia, ca cine a fost ieri au fost foarte mulțumiți de mine, și în plus majoritatea au fost cei care ma cunosc deja, dar am zis ca poate a fost cnv nemulțumit , ehh cine ma cunoaște știe mai bine, va pup

Link spre comentariu

 

Asta am și eu impresia, ca cine a fost ieri au fost foarte mulțumiți de mine, și în plus majoritatea au fost cei care ma cunosc deja, dar am zis ca poate a fost cnv nemulțumit , ehh cine ma cunoaște știe mai bine, va pup

Cine a zis ca am fost ieri? Vrei sa dau detalii cum ar fi apartamentul, etajul si poate unele si mai picante?
Link spre comentariu

Cine a zis ca am fost ieri? Vrei sa dau detalii cum ar fi apartamentul, etajul si poate unele si mai picante?

Pt ca tu ai contul făcut pe 4 octombrie, iar eu de vineri nu am muncit, ieri am lucrat și pot confirma cei care au venit! Hai sa închidem subiectul, este ca tine, ai fost și nu ți-a plăcut. Nu poți fii pe placul tuturor ca nu ai cum! Fiecare are gusturile lui!

Link spre comentariu

SERVICII:

👉🼠sex normal

👉🼠sex oral

👉ðŸ¼masaj erotic

👉ðŸ¼masaj de relaxare

👉ðŸ¼diferite fantezii

👉ðŸ¼diferite poziții

👉ðŸ¼roleplay

👉ðŸ¼fetish

👉ðŸ¼GFE

👉ðŸ¼PSE

👉🼠facesitting

👉🼠deepthroath

👉🼠cob

😈ANAL-50lei🔞

 

**Pentru mai multe detalii nu ezita sa ma contactezi.

 

🔺Disponibilă outcall doar la hotel.

🔹Programări prin 📞apel, 📲sms 💌pm whatsapp

âŒ0765403306

 

â—ï¸â—ï¸â—ï¸NU RÄ‚SPUND LA NUMERE PRIVATEâ—ï¸â—ï¸â—ï¸

 

ðŸŽCadoul:

150 lei / 30 min

250 lei / 1h

 

♦ï¸Locație: bulevardul unirii 57♦ï¸

 

Outcall

400/h

post-278917-0-12924400-1602157458_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Am vizitat și eu pe Dana, ce pot sa spun e că fata merita, însă la aceeași bani poți găsi o experiență mai buna. Nu este rea, își face treabă și pe oral și pe normal. Dar dacă ar fi sa mai trec pe la ea, as incerca o alta opțiune înainte.

Link spre comentariu

Am vizitat și eu pe Dana, ce pot sa spun e că fata merita, însă la aceeași bani poți găsi o experiență mai buna. Nu este rea, își face treabă și pe oral și pe normal. Dar dacă ar fi sa mai trec pe la ea, as incerca o alta opțiune înainte.

Adica e buna dar nu prea

Link spre comentariu

Am vizitat și eu pe Dana, ce pot sa spun e că fata merita, însă la aceeași bani poți găsi o experiență mai buna. Nu este rea, își face treabă și pe oral și pe normal. Dar dacă ar fi sa mai trec pe la ea, as incerca o alta opțiune înainte.

Îți mulțumesc pt recenzie, dacă ai putea te-aș ruga sa îmi scrii pe wapp ce nu a fost ok ca să pot îndrepta, nu as vrea sa fie neplăceri de-aceea as dorii sa îndrept fiecare greșeală!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...