Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:.
  • Oras:.

Dana, eu nu inteleg ceva: de ce aici postezi poze pe tocuri, sexy, etc si cand vin la tine, ma primesti intr!un maieu? Si eu am venit tocmai de la Pitesti, stii doar!

Nu am stat ca nu mi!ai placut, mai ales ce preturi ai, asta e, cu toate ca, ai o atitudine ok, asa, nu esti plina de fite ca altele...

Incearca sa fii smekera macar, asteapta clientii intr o tinuta sexy, o sa ai de castigat, sa stii!

Te pup si scuze daca am deranjat cu ceea ce am scris, dar am scris realitatea.

Te pup!

  • Like 2
Link spre comentariu

Dana, eu nu inteleg ceva: de ce aici postezi poze pe tocuri, sexy, etc si cand vin la tine, ma primesti intr!un maieu? Si eu am venit tocmai de la Pitesti, stii doar!

Nu am stat ca nu mi!ai placut, mai ales ce preturi ai, asta e, cu toate ca, ai o atitudine ok, asa, nu esti plina de fite ca altele...

Incearca sa fii smekera macar, asteapta clientii intr o tinuta sexy, o sa ai de castigat, sa stii!

Te pup si scuze daca am deranjat cu ceea ce am scris, dar am scris realitatea.

Te pup!

Buna ! Scuze ca acel maieu era o bustiera , scuze ca ai venit tu de la Pitești doar ca sa negociezi cu mine la preț ! Îmi cer scuze dar eu una nu negociez știu ce pot face de banii pe care ii cer ! Sper ca dataviitoare când vrei sa vii sa nu mai existe neplăceri ! Te pup

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Hai nu fii rautacioasa! Pur si simplu si din Londra daca veneam si nu imi convenea cum aratai pt pretul cerut, nu stateam, clar!

Si voi aveti dreptul sa refuzati, asa si eu, daca nu imi place de vreo fata, plec, nu esti singura, pe care am refuzat!o.

Esti ok, asa, la prima vedere, insa pretul cerut mi s a parut mare, asta e!

Te pup si bafta multa!

  • Minus 1
Link spre comentariu

Hai nu fii rautacioasa! Pur si simplu si din Londra daca veneam si nu imi convenea cum aratai pt pretul cerut, nu stateam, clar!

Si voi aveti dreptul sa refuzati, asa si eu, daca nu imi place de vreo fata, plec, nu esti singura, pe care am refuzat!o.

Esti ok, asa, la prima vedere, insa pretul cerut mi s a parut mare, asta e!

Te pup si bafta multa!

 

Nu face nimic , nu sunt răutăcioasă doar spun realitatea ! Te pup ! Succes incontinuare

  • Like 6
Link spre comentariu

Dacă nu te deranjează poți pune poze și cu locația (camera de lucru)? Mi se pare o locație mult mai bună (luxoasă) față de cea pe care ai avut-o când am venit ultima oara. Pup

O sa fac o poza sa arat ! Este mult mai buna decât cealaltă

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...