Sari la conținut

Postări Recomandate

Long time lurker here, m-am gandit ca ar fi frumos sa contribuit si eu cu ceva forumului.

 

Am fost la Dana pentru o sedinta de dominare (eu sub), trampling, foot fetish.

 

  • + Am ajuns cu 10 minute mai devreme, ea era deja in locatie - m-a primit si am inceput cu 10 minute mai devreme.
  • + E o persoana deschisa, comunicativa, placuta. Am vorbit despre ce dorinte am, despre limite si despre alte lucruri mai marunte.
  • + Dana e foarte frumoasa, atat la corp cat si la fata. Are sanii mici, ceea ce pentru mine e un plus, pentru voi posibil sa fie un minus. Si parul albastru, sa para asa mai wild.
  • + Desi a spus ca nu are experienta cu dominarea, actiunea a decurs surprinzator de armonios: am inceput usor si totul a devenit hardcore treptat, astfel incat sa nu se intreaca vreo limita prea brusc.
  • - Sedinta de 60 de minute a durat cam 45 de minute. Eu eram destul de terminat si simteam oricum nevoia sa ne oprim, dar mi-a lasat un gust amar ca m-a invitat sa plec in loc sa mai stam la o tigara sau ceva.

 

Nu am vrut sex, nu pot sa va spun nimic legat de asta.

Locatia e curata, iluminarea cam lasa de dorit, imi place sa am cat mai multa lumina si as fi vrut niste leduri puternice; dar isi face treaba.

Chiar are niste leduri foarte puternice, cred ca sunt vreo 10 in tavan, nu m-am gandit eu sa intreb de prima data. My bad.

 

Daca e cineva interesat de alte detalii mai particulare poate intreba aici sau prin PM.

 

Am revenit, de data asta am intarziat eu vreo 20 de minute. Chiar si asa am stat exact 2 ore, pentru cat am platit, din fericire mai avea timp pana la urmatoarea programare si a fost foarte intelegatoare*.

 

 

 

*intelegatoare dupa ce mi-a distrus spatele drept pedeapsa. Biciul l-am adus eu, magia a venit din mainile ei.

 

Daca citeste cineva care a vazut poza de pe whatsapp, multumesc pentru grija. Traiesc, sunt bine, inca ma doare, se simte fantastic, m-am distrat. <3

 

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...