Sari la conținut

Postări Recomandate

 

0

SERVICII:

👉🼠sex normal

👉🼠sex oral

👉ðŸ¼masaj erotic

👉ðŸ¼masaj de relaxare

👉ðŸ¼diferite fantezii

👉ðŸ¼diferite poziții

👉ðŸ¼roleplay

👉ðŸ¼fetish

👉ðŸ¼GFE

👉ðŸ¼PSE

👉🼠deepthroath

👉🼠cob

😈🔞

 

**Pentru mai multe detalii nu ezita sa ma contactezi.

 

🔺Disponibilă outcall doar la hotel.

🔹Programări prin 📞apel, 📲sms 💌pm whatsapp

âŒ0765403306

 

â—ï¸â—ï¸â—ï¸NU RÄ‚SPUND LA NUMERE PRIVATEâ—ï¸â—ï¸â—ï¸

 

ðŸŽCadoul:

150 lei / 30 min

250 lei / 1h

 

♦ï¸Outcall

400/h

post-278917-0-20814700-1604926854_thumb.jpeg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost vara aceasta la Dana. Cred ca ma tine minte pentru ca i s a stricat dusul in seara cand am fost eu si era apa prin baie. Ar fi fost mai bine daca baia era umeda de la un squirt.

Este o fată foarte mică si slabă. Parcă e o fetiță de clasa 10 a. Dar surpriza, mi a spus ca este mămica tînără si singură si invata si la facultate. Nu stiu daca chiar ii place ceea ce face dar si a dat silința sa ma simt bine si nu s a plâns ca pula e prea mare sau ca nu poate in vreo poziție. A fost o experiență buna, m am simtit ca si cum era o prietena, mai ales când mi a povestit de viața ei. A zis ca face asta din cauză ca face asta din cauză ca a fost dezamăgită in dragoste si nu mai poste iubi alt bărbat.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dar surpriza, mi a spus ca este mămica tînără si singură si invata si la facultate. . A zis ca face asta din cauză ca face asta din cauză ca a fost dezamăgită in dragoste si nu mai poste iubi alt barbat.

Ce bullshit, ba ce campanie neobisnuita de promovare 😂

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

maa5-fu1, ai inteles gresit. Eu nu o promovez dar am spus cum a fost la ea. Nu e totul perfect. De exemplu apartamentul unde statea atunci nu e asa fain, problema cu dusul cred ca se întâmplă destul de des, nu doar la mine s a întâmplat. Si sexul a fost cam de nota 7-8.

Link spre comentariu

Am fost vara aceasta la Dana. Cred ca ma tine minte pentru ca i s a stricat dusul in seara cand am fost eu si era apa prin baie. Ar fi fost mai bine daca baia era umeda de la un squirt.

Este o fată foarte mică si slabă. Parcă e o fetiță de clasa 10 a. Dar surpriza, mi a spus ca este mămica tînără si singură si invata si la facultate. Nu stiu daca chiar ii place ceea ce face dar si a dat silința sa ma simt bine si nu s a plâns ca pula e prea mare sau ca nu poate in vreo poziție. A fost o experiență buna, m am simtit ca si cum era o prietena, mai ales când mi a povestit de viața ei. A zis ca face asta din cauză ca face asta din cauză ca a fost dezamăgită in dragoste si nu mai poste iubi alt bărbat.

Îți mulțumesc pt recenzie , și da se întâmpla foarte des problema cu dușul de aceea m-am și mutat și sper ca acum sa nu mai am probleme cu absolut nimic ❤

Ce bullshit, ba ce campanie neobisnuita de promovare

Nu cred , ca ma promovează cum și tu lsi recenzii la rândul tău și el a lăsat ! Hai sa nu mai fim răutăcioși !

Link spre comentariu

văd că nu s-a postat răspunsul și nu înțeleg de ce se întâmplă chestia asta

 

Ori e de vină poza, ori efectul, ori lumina/luminile, ori editările făcute pozei dacă sunt, că arată prea bine.

Poza nu este editata deloc ,bă din conta poza a fost un eșec total :)))

Link spre comentariu

Eu am ras de partea cu facultatea si faptul ca nu poti trece peste ultima despartire.

 

 

Am trecut peste de atunci , e o cicatrice ce rămâne acolo , sincer pe viitor as prefera ca , cei ce vin sa păstreze relația dintre noi pt ei , ma refer la cea ce vorbim ! Ca nici lor nu le’ar plăce sa spun pe forum ce discutam ❤

Link spre comentariu

Mie unul îmi place. Totuși nu-nțeleg o chestie la voi fetele: Spuneți că sunteți oribile sau ați ieșit urât sau chestii de genul, dar tot le puneți/postați

Nu mai aveam poze sa pun pe forum și era singura nepostata :)))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...