Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator diesel1978
Reputație: 0
20 hours ago, danaxoxo said:

😈

80A96BBA-00E0-43E0-B693-CF610FE0F588.jpeg

Cea mai misto (catchy) poza din ce am vazut pana acum... daca o mai pui pe viitor, pune o floricica si peste priza aia din perete 😊😏👍 XO

Link spre comentariu
Acum 3 ore, diesel1978 a spus:

Cea mai misto (catchy) poza din ce am vazut pana acum... daca o mai pui pe viitor, pune o floricica si peste priza aia din perete 😊😏👍 XO

Nu o mai pun, mereu venim cu ceva nou 💋

Link spre comentariu
  • Oras:127.0.0.1
  • Oras:127.0.0.1

Am vizitat-o pe Dana cu ceva zile vreme in urma.

Locatia: la bulevard, mai greu cu parcarile, dar in timpul zilei sunt multe locuri libere pe stradutele din spate. La interior, locatie spatioasa, putin cam racoare.

Fata: ~1.5m cu 45kg, inafara de buci, cam nimic - ideala pentru amatorii de slim

ON: 8.5, incearca deep, se putea mai umed - dar e ok si asa, schimba ritmul, fara urme de dinti. Penalizare pentru ca nu rezista mult. Nu face CIM.

NP: 7. in lot/misionar aluneca cam usor, in schimb, in pozitia capra este ok. De aici trag concluzia ca ori este suprasolicitata, ori este mai elastica, sa zicem.

GFE: 6, ca prietena obosita care totusi se culca cu tine. FK este daor sarut pe buze.

Ii place sa traga si de timp.

 

Pret 150/250

 

De revenit..doar daca scade tariful.

 

Link spre comentariu
La 20.12.2020 la 17:04, danaxoxo a spus:

mesajul asta pentru cei ce nu au loc de mine și vorbesc prost! În primul rand dacă aveți ceva de spus îmi puteți spune mie nu va costa nimic, e urat sa vorbești prin alte părți
sânii mei sunt asa pentru ca eu am un copil, eu una sunt mulțumită de mine și corpul meu, cine ma place, și
3. cei ce au venit știu cum sunt!
4. Va rog doar dacă aveți nemulțumiri spunețimi mie personal nu ii mai spuneți colegei mele!
5. Colega mea știe ce fata are lângă ea, și pe lângă faptul ca suntem colege
6. suntem și cele mai bune prietene!

 Dacă te referi la mine și la maa5 ce am scris pe topic, nu vorbește nimeni prost. Lumea îți spune ție, dar tu „ești perfectă” și „ăilanți îs proști”. Se pare că la tine și să vorbești costă. S-a vorbit prin alte părți pentru că cu tine lumea nu se înțelege.
 În al doilea rând (eu îl și pun, dar fix ce am zis, una zici, alta faci. tu ai zis „al al doilea”, și tot pe același rând ai scris.  și mama are copil, ba chiar doi și nu arată așa. Am văzut și femei cu 3-4-5 copii (nu țigănci) și tot nu îi aveau așa. Deci asta cu „am copil” nu e scuză.
3. Și nu, eu nu știu cum ești, deșii am venit.
4. A fost doar o constatare, nu a vorbit nimeni nici prin alte părți, nici să se revolte.
5. Ești tu sigură că știe ?

6. sunteți așa „cele mai bune prietene” încât nu mai stați împreună, nu😂 ?

  • Like 2
Link spre comentariu
Acum 4 ore, petrolafgan a spus:

Am vizitat-o pe Dana cu ceva zile vreme in urma.

Locatia: la bulevard, mai greu cu parcarile, dar in timpul zilei sunt multe locuri libere pe stradutele din spate. La interior, locatie spatioasa, putin cam racoare.

Fata: ~1.5m cu 45kg, inafara de buci, cam nimic - ideala pentru amatorii de slim

ON: 8.5, incearca deep, se putea mai umed - dar e ok si asa, schimba ritmul, fara urme de dinti. Penalizare pentru ca nu rezista mult. Nu face CIM.

NP: 7. in lot/misionar aluneca cam usor, in schimb, in pozitia capra este ok. De aici trag concluzia ca ori este suprasolicitata, ori este mai elastica, sa zicem.

GFE: 6, ca prietena obosita care totusi se culca cu tine. FK este daor sarut pe buze.

Ii place sa traga si de timp.

 

Pret 150/250

 

De revenit..doar daca scade tariful.

 

Iti mulțumesc pentru recenzie , referitor la corpul meu am sa fac mici schimbări , îți mulțumesc și pt minusuri fiindcă așa știu unde sa ma corectez , îmi pare rău ca sunt mai vorbăreață dar la mine nu a contat dacă pleci cu 5/10min mai târziu ... Referitor la preț nu am sa îl schimb nici sa cresc , nici sa scad ! Te pup ❤️

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 10 ore, petrolafgan a spus:

Am vizitat-o pe Dana cu ceva zile vreme in urma.

Locatia: la bulevard, mai greu cu parcarile, dar in timpul zilei sunt multe locuri libere pe stradutele din spate. La interior, locatie spatioasa, putin cam racoare.

Fata: ~1.5m cu 45kg, inafara de buci, cam nimic - ideala pentru amatorii de slim

ON: 8.5, incearca deep, se putea mai umed - dar e ok si asa, schimba ritmul, fara urme de dinti. Penalizare pentru ca nu rezista mult. Nu face CIM.

NP: 7. in lot/misionar aluneca cam usor, in schimb, in pozitia capra este ok. De aici trag concluzia ca ori este suprasolicitata, ori este mai elastica, sa zicem.

GFE: 6, ca prietena obosita care totusi se culca cu tine. FK este daor sarut pe buze.

Ii place sa traga si de timp.

 

Pret 150/250

 

De revenit..doar daca scade tariful.

 

Mi se pare exagerata puțin recenzia ta... 

Eu când merg la ea parca merg la amanta, nu ma grăbește, ma săruta, este atenta, stam de vb, ne futen ca în filme și plec cu tremurat de picioare... 

Elastica nu este, chiar este strâmtă și în pasarica, de fund nu mai are rost sa vb (zici ca are încă o gura în fund care ți o suge)... Fără sa crezi ca te jignesc, poate ca o ai prea subțire pt ea (sa nu zic prea mica)... 

Gfe.... Ma iubesc cu ea ca în telenovele... Este un om rațional și este o curtezana cu bun simt.... 

Notele tale nu sunt in raport cu realitatea și sub nici o forma oral de 8.5....merita mai mult. 

Ea este preferata mea 💕... 

Si nu doar pt felul în care prestează, ci ca om.... 

Daca o cunoșteam atunci când își cauta sponsor 🙄.... 

Deci... Dana, imi este dor de tine...

Sper sa trec pe la tine cât de curând... 

Link spre comentariu
Acum 10 ore, marius2990 a spus:

Mi se pare exagerata puțin recenzia ta... 

Eu când merg la ea parca merg la amanta, nu ma grăbește, ma săruta, este atenta, stam de vb, ne futen ca în filme și plec cu tremurat de picioare... 

Elastica nu este, chiar este strâmtă și în pasarica, de fund nu mai are rost sa vb (zici ca are încă o gura în fund care ți o suge)... Fără sa crezi ca te jignesc, poate ca o ai prea subțire pt ea (sa nu zic prea mica)... 

Gfe.... Ma iubesc cu ea ca în telenovele... Este un om rațional și este o curtezana cu bun simt.... 

Notele tale nu sunt in raport cu realitatea și sub nici o forma oral de 8.5....merita mai mult. 

Ea este preferata mea 💕... 

Si nu doar pt felul în care prestează, ci ca om.... 

Daca o cunoșteam atunci când își cauta sponsor 🙄.... 

Deci... Dana, imi este dor de tine...

Sper sa trec pe la tine cât de curând... 

Iti mulțumesc din suflet și mie îmi este dor de tine ❤️ ideea este ca nu sunt pe placul tuturor și nu voi fii niciodată, nu pot mulțumii pe toată lumea ❤️ apreciez toți oamenii care sunt de apreciat! Te pup și sper la o revedere plăcută ❤️

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
11 hours ago, danaxoxo said:

Iti mulțumesc din suflet și mie îmi este dor de tine ❤️ ideea este ca nu sunt pe placul tuturor și nu voi fii niciodată, nu pot mulțumii pe toată lumea ❤️ apreciez toți oamenii care sunt de apreciat! Te pup și sper la o revedere plăcută ❤️

si eu sunt acord cu Colegul ...o scumpa este ...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...