Sari la conținut

O intrebare...


Postări Recomandate

Ma intreb daca sunt fete pe aici, care chiar stiu, pot si vor sa faca masaj erotic asa cum trebuie. Am trecut pe la vreo doua domnisoare care pretindeau ca fac masaj erotic. Fiasco total! Chiar numai la saloane (care la Baia Mare nu exista)  poti sa ai parte de un masaj facut cum trebuie?

Link spre comentariu

Ma intreb daca sunt fete pe aici, care chiar stiu, pot si vor sa faca masaj erotic asa cum trebuie. Am trecut pe la vreo doua domnisoare care pretindeau ca fac masaj erotic. Fiasco total! Chiar numai la saloane (care la Baia Mare nu exista)  poti sa ai parte de un masaj facut cum trebuie?

Si nu ma asteptam sa abunde ofertele..... dar macar 1-2 idei,.. propuneri? :)))))))

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila

Ma intreb daca sunt fete pe aici, care chiar stiu, pot si vor sa faca masaj erotic asa cum trebuie. Am trecut pe la vreo doua domnisoare care pretindeau ca fac masaj erotic. Fiasco total! Chiar numai la saloane (care la Baia Mare nu exista)  poti sa ai parte de un masaj facut cum trebuie?

exista dar sunt cu circuit inchis...noi astia mai modesti n-o sa avem parte niciodata!!!! :))))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...