Sari la conținut

A facut cineva o vizita la domnisoara? Am tot vazut.o pe la pavcom


Postări Recomandate

Vizitator marco65
Reputație: 0

Am vizitat-o acum ceva vreme cand statea la garsonierele de la Pavcom. Fata este foarte volubila si versata, stie ce face si este chiar priceputa. Experienta isi spune cuvantul.

Pozele sunt reale, foarte slim, sani micuti, fundul la fel, curata, tatuata, varsta dupa cum a spus ea 22 ani. Oral si normal face protejat, anal nu am intrebat, finalizarea 150, ora 250 lei. 

E o experienta interesanta, o fata care este stie cum sa te satisfaca. Repet, dupa parerea mea este profesionista.

Cui ii place genul poate incerca.

Link spre comentariu
  • Telefon: smihalcea74
  • Oras:targoviste
  • Telefon: smihalcea74
  • Oras:targoviste

Poze reale, fata glumeata, ademenitoare, insa cam grabita . Acuma depinde de fiecare cum vede vorbitul la telefon in timpul actului, lipsa de atentie si indemnurile de genu' "hai ca ne grabim"

Link spre comentariu

Poze reale, fata glumeata, ademenitoare, insa cam grabita . Acuma depinde de fiecare cum vede vorbitul la telefon in timpul actului, lipsa de atentie si indemnurile de genu' "hai ca ne grabim"

Eu pe fata asta am cunoscut o acum 2 ani. Cand incepea cariera si facea oralul liber. Acum 's a smecherit. Are nota 4 nu trece clasa
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

O are pe dracu chenosu...o stie toata targovistea de cand lucra la pod la mihai bravu...acum are preturi de top...si basini in cap cat tine mai ales sa o prinzi si drogata..e de etnie din prepeleac...prestație zero....o epava !

Link spre comentariu

Salut,

Am fost si eu la o domnișoară draguta in poze doar.

Ajuns in zona Pavcom la blocul de garsoniere,am sunat domnișoara si mi-a apus sa urc la etajul 1.Cand a deschis usa

am ramas blocat de zâmbetul ei :)) fetei ii lipeesc 2 dinti in fata,tinuta una ieftina de mahala.

I-am spus ca imi pare rau si ca nu voi rămâne iar ea ma intreabat daca sunt sigur si si-a strigat pestele..a inceput sa traga de mine,m-a apucat de gat si a inceput sa ma caute in buzunare si sa ma lovească..am reusit într-un final sa scap si am dat fuga direct la poliție.

In timp ce eram lovit tipa tot spunea ca vor goni toate femeile din oras si vor ramane doar cele care sunt acolo...

Toata ideea a fost sa incerc sa va atentionez mai bine..eu nu sunt din oras,nu obijnuiesc sa scriu,nu cred ca stiu sa fac o recenzie,poate o sa devin mai activ de acum ..seara buna

  • Like 2
Link spre comentariu

marius_tgv32 legat de zona Pavcom s-a tot scris, nimeni nu are o parere buna. Sincer nu mai merg acolo de ceva vreme dar doar din cauza lipsei discreției si a condițiilor.

Legat de fetele de acolo, nu cred ca intra toate in aceiasi oala.

Probleme de genul asta nu am avut, sper nici sa nu am.

Comportamentul ei nu se explica decat daca era drogata (cum zicea cineva in topicul celălalt).

Da-ne mai multe detalii te rog. A apărut pestele, ce ai rezolvat cu poliția...

Link spre comentariu

marius_tgv32 legat de zona Pavcom s-a tot scris, nimeni nu are o parere buna. Sincer nu mai merg acolo de ceva vreme dar doar din cauza lipsei discreției si a condițiilor.

Legat de fetele de acolo, nu cred ca intra toate in aceiasi oala.

Probleme de genul asta nu am avut, sper nici sa nu am.

Comportamentul ei nu se explica decat daca era drogata (cum zicea cineva in topicul celălalt).

Da-ne mai multe detalii te rog. A apărut pestele, ce ai rezolvat cu poliția...

Am scos certificat medico legal am facut plangere,nu vreau sa iert nimic sau sa ajungem la vreo intelegere amiabila.Au fost anunțați si ei sa se prezinte.acum aștept sa vad ce o mai fi de luni daca se prezinta sau nu

  • Like 1
Link spre comentariu

0733175168

 

Are topic aici: https://nimfomane.com/forum/topic/124228-a-facut-cineva-o-vizita-la-domnisoara-am-tot-vazuto-pe-la-pavcom/

 

... recenziile nu sunt deloc bune.

Daca căutai numarul dădeai de ea.

Nu locuiesc in tara.vin acasă odata la 2-3 ani si mereu am dat chiar peste pretul cerut daca fata era ok,nici macar nu stiam de existenta acestui forum,un prieten m-a informat dupa.

Link spre comentariu
Vizitator picard91
Reputație: 0

Cum arată fata ? O poză se poate ? Și care este numărul ei?

 

 

0733175168

 

Are topic aici: https://nimfomane.com/forum/topic/124228-a-facut-cineva-o-vizita-la-domnisoara-am-tot-vazuto-pe-la-pavcom/

 

... recenziile nu sunt deloc bune.

Daca căutai numarul dădeai de ea.

Poza din anunt, mai multe poze si inforrmatii cauta pe link-ul pus de Coco_86

 

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20190319/0937/9cb060df217d5bb8c097a0dfbb319600.jpg

Link spre comentariu

Stă la 2 fata .. stai liniștit la 1 nu sta

Sincer m-am gandit si la asta. Ca poate fi antireclama pentru zona aia sau cineva are ceva cu ea. Nu pare genul sa stea cu doi dinti lipsa :))) Si doar drogata putea sa se comporte asa. In mod normal daca refuzi asta e.. probabil te înjură in gand.

Ma rog sper sa se afle daca a fost sau nu o razbunare.

Link spre comentariu

 

Am scos certificat medico legal am facut plangere,nu vreau sa iert nimic sau sa ajungem la vreo intelegere amiabila.Au fost anunțați si ei sa se prezinte.acum aștept sa vad ce o mai fi de luni daca se prezinta sau nu

Cred ca a fost o mare vrajeala. Inca are anunțuri active așa ca...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...