Sari la conținut

Caut colega in Londra


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

ai email-ul meu mai sus

Ce inseamna "mangla"

Mangla ânsiamna ca io imi iau belet first class la British Airways...ba nu...ca creca asi vini cu Emirates cai moi mijto...tu imi tremiti o limuzina sa ma astepti la Heathrow...cu sofer dala cu caşketa si semn cu "Doamna Amelia" spinzurat di git...ma duse la vrun ghetto din curu Londrei...uni ma ajteapta vro 3 albaniezi cu ceafa lata cari imi iegsplica cu lux di amanunt...da si cu mult patos...cum mere treba di azi âncolo.

 

Mangla ânsiamna ca io creca tu iejti kear unu din albanezi. Mangla ie un fiel di țeapa...da cu moi mult miros di hamsie.

 

Dak tu kear iejti Sonia...bago pi gogo la ânaintare cum țeam zis. Asa ma asigur ca stau di vorba cu o fatah ca mini...nucu cini stii ci salau cu dinti si tatoaje !!!

 

;)

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

You're welcome !!! ;)

 

Auzi...da io nu pria pot pi imeilu ciela al mieu...ca am un iuby si stii parola mia si ma cam spiioniaza gilosu dreaq. Nu pria pot io sa ma desfasor ân paci. Asa ca... asa nam scandal acasa...ca din "centurista dreaq" nu ma scoati...zi si mii aci cie si cum.

 

Tu iejti mistoaca ? Citi ani ai ? Trebe sa fi frumi casa prinzi cleienti la Londra ? Tu lucrezi si pi club...si pi locatia ta ? Fasi si outcall ? Ân cie cartier din Londra ai "flatu" ? Cit ie chiria si restu cheltuielilor pi luna ? Tu di cind iejti colea ? Oi facut civa cascaval ? Fraeri...pardon...excuse me...cleienti di uni ii agati ? Au si iei Nimfomani la Londra ? Aia...ienglezoizi...ie perviersi ? Vor dastea...titjob, footjob, cum on face, cum in mouth, double anal si fisting...sau ie usor sai faci ??? Cit ie un numar si cit ie ora di futut normal colea ? Oi dat di vrun negru dala cu pula di balaor si coaii di centaur ??? Tioi discurcat ???

 

Hai zi si mii ca is curioasa. Sti...io is cam pitzi di fiel...aia or auzit di stilu asta la iei an Anglia ???

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Sea side
  • Oras:Sea side

You're welcome !!! ;)

 

Auzi...da io nu pria pot pi imeilu ciela al mieu...ca am un iuby si stii parola mia si ma cam spiioniaza gilosu dreaq. Nu pria pot io sa ma desfasor ân paci. Asa ca... asa nam scandal acasa...ca din "centurista dreaq" nu ma scoati...zi si mii aci cie si cum.

 

Tu iejti mistoaca ? Citi ani ai ? Trebe sa fi frumi casa prinzi cleienti la Londra ? Tu lucrezi si pi club...si pi locatia ta ? Fasi si outcall ? Ân cie cartier din Londra ai "flatu" ? Cit ie chiria si restu cheltuielilor pi luna ? Tu di cind iejti colea ? Oi facut civa cascaval ? Fraeri...pardon...excuse me...cleienti di uni ii agati ? Au si iei Nimfomani la Londra ? Aia...ienglezoizi...ie perviersi ? Vor dastea...titjob, footjob, cum on face, cum in mouth, double anal si fisting...sau ie usor sai faci ??? Cit ie un numar si cit ie ora di futut normal colea ? Oi dat di vrun negru dala cu pula di balaor si coaii di centaur ??? Tioi discurcat ???

 

Hai zi si mii ca is curioasa. Sti...io is cam pitzi di fiel...aia or auzit di stilu asta la iei an Anglia ???

 Oi dat di vrun negru dala cu pula di balaor si coaii di centaur ??? Tioi discurcat ???

 

Esti belea Amelico...m-ai rupt cu expresia asta ...n-o stiam... :laugh2  :laugh2  :laugh2 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Buna! Caut colega de apartament in Londra

Chiria se împărte la jumate

Locație foarte curata si discretă

Sunt singură în apartament

NU CER COMISION

Mai multe detalii la [email protected]

 

Cei asta recrutare sau pescarie??

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...