Sari la conținut

Vizitator futbineditat

Postări Recomandate

Vizitator futbineditat
Reputație: 0

Suma oferita de mine se incadreaza intre 800 si 1500 roni. Igiena neaparat impecabila. FK-sarut frantuzesc, GFE-girlfriend experience, finalizare orala nu doresc. Aspectul fizic: sani mari/marisori(lipsa exclus), fund mare bombat/mic elegant, chipul placut/dragut, buze senzuale. Distractia intalniri fiind de cateva ore, posibil o noapte. Ostilitatiile se vor desfasura la hotel sau pensiune. Pot fi contactat prin PM, doritoarele care nu au PM imi pot lasa o adresa de email aici. Cer si ofer seriozitate maxima.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator futbineditat
Reputație: 0

:giggle:..

PS... din ce zona ale plaiurilor mioritice sa fie?

Ma iei in ras? :eek Transilvania, Ardeal si Banat de preferat. Nu exclud nici din alte zone! Tinand cont ca trebuie sa se deplaseze, nu cred ca ar fi convenabil pentru ele. Plafonul fiind de 1500 lei maxim si un minim de 800. E important oarecum si cum arata fatuca, vizionari multe dar nu am fost contactat inca de nimeni.

Link spre comentariu
Vizitator sarlatanu
Reputație: 0

... vizionari multe dar nu am fost contactat inca de nimeni.

 

Stai...deocamdata s-au uitat doar pestii  :laugh2 , sa faca sedinta de consiliu si vei fi contactat  si de fete  :laugh2

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator futbineditat
Reputație: 0

Stai...deocamdata s-au uitat doar pestii  :laugh2 , sa faca sedinta de consiliu si vei fi contactat  si de fete  :laugh2

:laugh2  :laugh2  :laugh2 Da multi pesti mai sunt... pestoaice gen (B)Netty nu se baga? :shocked Feta primeste in final de la Salau o chifla si o Eugenia... (daca) a facut treaba buna cu platitorul... sa fie sperante ca mai bea o bautura scumpa, mai manca si gura lui bunatati alese si cu alt prilej.

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Ma iei in ras? :eek Transilvania, Ardeal si Banat de preferat. Nu exclud nici din alte zone! Tinand cont ca trebuie sa se deplaseze, nu cred ca ar fi convenabil pentru ele. Plafonul fiind de 1500 lei maxim si un minim de 800. E important oarecum si cum arata fatuca, vizionari multe dar nu am fost contactat inca de nimeni.

 

  :no2  :laugh2  :laugh2  :innocent  :console  :console  vezi PM

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator futbineditat
Reputație: 0

cum arati Anastasiaa eu plusez daca imi placi

in privat daca vrei ma gasesti aici [email protected]

Nu puteai sa iti deschizi propriul topic? :slap2 Ceva imi spune ca tu esti un pestisor sau unul dintre turnatorii forumului. Reputatie 4 la 658 postari, ori clona vreunui proxenet. Altfel nu lasai adresa de mail fetei. Ascunzi ceva cu siguranta!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator futbineditat
Reputație: 0

Cum dau de domnisoara? :( un nr de telefon

 

 

‭0731821377 asta e nr ei de tel. Cred ca e inca valabil, avea si whatsapp.

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...