Sari la conținut

Denisa 0799643767


Vizitator cocoasd

Postări Recomandate

  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Pai cred ca mie mi-a bagat-o pe gat pe colega ei. De aia zic. Nu arata rau dar nici vreo frumusete nu era. Iar prestatia a fost cam de un 8. Si nu prea semana cu fata din poze. De aia zic..era micuta de inaltime...undeva la 1.60 maxim

Link spre comentariu

Problema cu programarea este in felul uramator: programările nu se fac după o Zi pe alta sau cu 5-6 ore înainte (doar persoanele care au fost) deoarce nu stiu sigur cine vine și cine nu...e normal sa uit din moment ce nu sunt obișnuita cu programări tocmai de asta spun sa resune pentru confirmare cu 20 de minute înainte sa nu aștepte, dacă nu s a înțeles acest lucru nu e problema mea...

Detalii despre locație doar la telefon

 

Programarea fusese facuta cu o ora sau doua inainte, nu mai stiu exact. Mie nu mi-ai spus sa confirm programarea dar te-am sunat cu vreo 10 minute inainte. Daca imi spuneai te sunam. 

 

Lasand asta la o parte, eu m-am simtit bine la tine si poate o sa mai trec pe la tine zilele astea.

Link spre comentariu

Dragul meu, eu nu obișnuiesc sa bag clienții pe gat nimănui, cine ma suna pe mine vine doar la mine, eu am 1.60 iar pozele sunt sunt foarte recente și reale. Am 2 anunțuri pe același număr de telefon un anunț este cu foaia cu numărul de telefon in mana iar celălat fără...nu folosesc pozele nimănui...acum dacă tu îți doreai altceva și eu nu am putut sa îți ofer chiar îmi pare rău..te aștept sa “reincercam†ðŸ˜

Link spre comentariu
Vizitator reemy79
Reputație: 0

Cand mai mergeti la ea duceti o ruleta sa vedeti are 1,60 daca nu, nu e ea 😂

Mâine îmi iau cu mine și ruleta și șublerul ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜

Link spre comentariu
Vizitator reemy79
Reputație: 0

Cam friguț la Târgu Mureș 😂 dar da îmi place💋

Zână.. Dacă cumva faci referire la mine.. ai tot dreptul 😂

Ai avut tu grijă să curgă apele pe mine..

Pup dulce 😘😘🙂

Link spre comentariu
Vizitator reemy79
Reputație: 0

😂😂😂 re pup dragule

Și eu te pup zână frumoasă 😘

Ceva dezamăgiri mici dar.. astea le rezolvăm în particular 😉

Pup dulce 😘😘😘

Link spre comentariu

Vizitator reemy79
Reputație: 0

Bunăă, pentru cei care nu au apucat sa ma viziteze și nu am reușit sa anunț, 16 Ianuarie va fi ultima zi in oraș💋

Deni la noi când o să revii?

A intervenit ceva intre timp și nu am mai reușit să trec pentru întâlnirea de rămas bun 😔

Ai grijă de tine și să te întorci cât mai repede 😘😘😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...