Sari la conținut

Denisa 0799643767


Vizitator cocoasd

Postări Recomandate

Vizitator reemy79
Reputație: 0

Deni la noi când o să revii?

A intervenit ceva intre timp și nu am mai reușit să trec pentru întâlnirea de rămas bun 😔

Ai grijă de tine și să te întorci cât mai repede 😘😘😘

Sper că nu te-ai supărat.. Am spus că atâta timp cât ești prezenta în oraș o să mă opresc doar la tine. 😉

Ce ar trebuii să fac dacă tu lipsești așa mult..să mă apuc să o frec la rece? 😂😂

Și chiar nu am fost la colega ta.. Am scris doar pe pagina ei unui potențial client că dacă se comportă ca tine ar merita încercat.

Pup dulce și fără supărări 😘

Când te reîntorci la noi?

post-202766-0-74373100-1547912598_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Nu-i nicio problemă draga mea, oricând vei putea veni, vei fi binevenită. Eu iti doresc tot binele din lume (pentru ca mi-ai demonstrat, de fiecare data, ce femeie deosebita esti), si te astept cu drag la Timisoara.

Link spre comentariu
Vizitator reemy79
Reputație: 0

 

Alex, apreciez mult mesajul și îți mulțumesc pentru urare dar stii problema mea cu creditul, nu îmi încarcă cartela aceea... îmi cer scuze dacă te ai simțit neglijat... doar stii ca nu sunt genul sa nu bag in seama.. te pupacesc[/quote

Deni.. Până când stai la noi?

Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures

am incercat si eu sa ma intalnesc cu dansa. ieri am sunat si dupa incercari nereusit intr un final am vorbit. din pacate e adevarat ce a postat. e in Sibiu. nu am cerut detalii insa vocea mi a placut si doamna a fost politicoasa. cred ca ne am fi inteles bine. poate ca lucreaza impreuna cu o alta doamna care seamana mult cu ea in poze si care intamplator era si ea in Sibiu ;)

 

mult succes si sa ne anunti te rog cand mai ai drum pe la noi. te asteptam cu drag :) 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...