Sari la conținut

Denisa 0799643767


Vizitator cocoasd

Postări Recomandate

Dacă dorești sa te convingi ca la mine ai fost , te aștept și îți arat pozele originale... nu pasez clienții nimănui

Este alegerea mea dacă îmi pun poze cu tatuajele sau nu.

Pot confirma cu alte chestii ca pozele îmi aparțin... subiectul acesta puteai sa îl dezbați aici dacă într-adevăr aveai dubii...

Link spre comentariu
  • Oras:k
  • Oras:k

Am dat o fuga si eu pe la Denisa.

 

Ap usor de gasit pe bulevard in Tudor, colega cu Bianca.

 

Programare facuta la telefon, putina confuzie aici cu sincronizarea dar s-a reusit intr-un final. :laugh2

 

Urc, iarasi faza cu statu in spatele usii deja ma enerveaza... :slap2 :laugh2 

 

Fata in sutien si boxeri, arata destul de bine, paru impletit, micuta la inaltime, bronzata si destul de fit, e pe placul meu, mi-a dat impresia ca semana cu o mica amazoanca-razboinica :laugh2

 

Ma intreaba daca e ok si daca raman, si accept.

 

Ma pofeste in camera, camera e nimic special, folii pe geam, dar e curatenie.

 

Doar acu ma uit la ea mai atent, si imi dau seama ca e chiar frumoasa la fata, buze groase, iarasi cum imi place mie. :girly

 

Actiunea incepe cu suptu pulii OP (asa am cerut), executat ok.

 

Continuam cu un NP reverse cowgirl pe scaun si in capra pe pat.   :atm

 

Pizda e numa buna de pula, stramta, cand o futeam de pe la spate ma tragea in ea :), se vedeau formele curului si a spatelui fain :snap, terminat in caciula dupa ceva timp.

 

Dupa action am mai stat la o tzigara si am pove vreo 5 min, asa la un mod lejer degajat, care mi-a placut ca nu am fost deloc grabit. :kiss3

 

Bottom line:

 

OP: 7

 

NP: 8

 

ASPECT: 9

 

ATITUDINE: 9

 

LOCATIE: 7

 

DTD: 30 MIN

 

SCOR: 150 TIGRI

 

 

De revenit ? Parerea mea ca da 100%, daca vrei sa futi o fata faina care e atenta sa te simti bine. :feet

 

PS: asa a fost cu mine... daca te comporti ca un tzaran ma gandesc ca nu vei fi tratat ca un rege :laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2

 

Ciocane tari.

 

Bine pa. :pepsi

 

 

 

 

 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Mures, Romania, Europa, Terra
  • Oras:Mures, Romania, Europa, Terra

Lipsa de discretie a unor anumiti indivizi poate face ca pe viitor fetele sa evite orasul nostru. Sau poate exact asta e interesul acelor persoane...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:ro
  • Oras:ro

Îmi fac "mea culpa" pentru detaliile date, nu am avut intenția să-i creez neplaceri. Am făcut report postării mele și sper sa dispară.

În ceea ce privește experienta avuta nu am nimic de reproșat (poate puțin faptul ca am așteptat în fata blocului, în plin bulevard la o ora în care era ft mare circulația și am riscat sa ma întâlnesc cu cineva cunoscut).

@zidezi aluzia făcută de tine nu are legătură cu mine, sunt un simplu "consumator", nu am nici intenție sau interes sa alung fetele care ne vizitează.

Link spre comentariu
  • Oras:Mures, Romania, Europa, Terra
  • Oras:Mures, Romania, Europa, Terra

Am zis "anumiti indivizi" si "acelor persoane". Nu am nominalizat pe nimeni. 

Cand si daca e cazul, o voi face, indiferent cine e persoana respectiva.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 13053393051
  • Oras:Pe ici, pe colo! Around the world…
  • Telefon: 13053393051
  • Oras:Pe ici, pe colo! Around the world…

Am zis "anumiti indivizi" si "acelor persoane". Nu am nominalizat pe nimeni. 

 

Cand si daca e cazul, o voi face, indiferent cine e persoana respectiva.

Bine zis

Link spre comentariu
Vizitator reemy79
Reputație: 0

Voi ramane minim o lună în oras... 🤗😘🤗

Asta nu ești tu ca iarăși nu ai tatuaje 😀😀😀

Sper să înțelegi gluma Deni 😉

Bine ai revenit și ședere plăcută..ești superbă!

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Cine o cunoaște cu adevărat pe Denisa poate să confirme că toate pozele pe care le-a postat de-a lungul timpului îi aparțin, și sunt conforme cu realitatea (chiar dacă tatuajele au fost înlăturate - cu siguranță din motive de discreție personală, pozele sunt cât se poate de reale, și eu cred că nu se poate spune că ar fi indus vreodată pe cineva în eroare).

Link spre comentariu

Cine o cunoaște cu adevărat pe Denisa poate să confirme că toate pozele pe care le-a postat de-a lungul timpului îi aparțin, și sunt conforme cu realitatea (chiar dacă tatuajele au fost înlăturate - cu siguranță din motive de discreție personală, pozele sunt cât se poate de reale, și eu cred că nu se poate spune că ar fi indus vreodată pe cineva în eroare).

Te imbratisez cu drag, .. :* :* :* :*

Link spre comentariu

Ziua buna dragi futaciosi îndemnat de recenziile voastre si de ultima poza ieri am vizitat o si eu pe domnișoara pentru o finalizare, din fericire e adevarat tot ce s a scris despre ea,frumoasa,vorbareata acțiunea nu are rost sa o descriu doar ca mi pare rau ca nu am vizitat o mai de mult. Ca note din partea mea 9 pe linie poate reușesc să i mai fac azi o vizită sa îmbunătățim notele

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...