Sari la conținut

Denisa 0799643767


Vizitator cocoasd

Postări Recomandate

Vizitator alexlakers0
Reputație: 0
2 hours ago, dennisa07 said:

Bună, am revenit pentru câteva zile... locația este in Tudor, la Fortuna. Pentru detalii va rog sa ma sunați! Mulți pupici 🥰

Pe la Timisoara mai ajungi?

Link spre comentariu
Vizitator fardugol
Reputație: 0
Acum 8 ore, Mihaigrosu a spus:

Mă gândesc că pui ceva mai nou, astea sunt cam vechi, 2018

și editate la jumătate din lățime.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Ma simt nevoit sa las si aici o recenzie dupa experienta de astazi.

Intalnirea de astazi am stabilit-o cu colega Denisei, si am solicitat sa participe amandoua. Nu stiam ca o sa ma intalniesc cu Denisa

De obicei ma documentez cu cateva zile inainte pentru a nu pierde timp cand ajung. Multumesc colegilor pentru recenzii si ma simt dator sa fac si eu o recenzie.

Am cu o ora si jumatate inainte sa ajung in Mures, urmand sa revin cu un telefon cu 20 min inainte.

Experienta a fost extrem da placuta, mai ales ca s-a alaturat timp de 1h si Denisa. Actiunea si discutiile au fost foarte placute. Am incercat sa ma incadrez intro ora, dar nici nu mi-am dat seama cand a trecut timpul, si cred ca am depasit cateva minute, dar fara sa ma simt presat.

Aspect: placut, corp bine proportionat 

Locatia: pe 1 decembrie 1918 - nota 8, cred ca ar trebui sa caute ceva mai bun, pe masura lor

Servicii: OP, NP

Oral: 9

Normal: 10

GFE: 10

Tarif: 300 - 1h

Eu m-am simtit foarte bine in compania lor, doar ca data viitoare o sa iau cate o finalizare cu fiecare. Sper sa le gasesc libere, daca nu....... astept.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures
La 28.05.2021 la 1:14, toshibutza a spus:

Ma simt nevoit sa las si aici o recenzie dupa experienta de astazi.

Intalnirea de astazi am stabilit-o cu colega Denisei, si am solicitat sa participe amandoua. Nu stiam ca o sa ma intalniesc cu Denisa

De obicei ma documentez cu cateva zile inainte pentru a nu pierde timp cand ajung. Multumesc colegilor pentru recenzii si ma simt dator sa fac si eu o recenzie.

Am cu o ora si jumatate inainte sa ajung in Mures, urmand sa revin cu un telefon cu 20 min inainte.

Experienta a fost extrem da placuta, mai ales ca s-a alaturat timp de 1h si Denisa. Actiunea si discutiile au fost foarte placute. Am incercat sa ma incadrez intro ora, dar nici nu mi-am dat seama cand a trecut timpul, si cred ca am depasit cateva minute, dar fara sa ma simt presat.

Aspect: placut, corp bine proportionat 

Locatia: pe 1 decembrie 1918 - nota 8, cred ca ar trebui sa caute ceva mai bun, pe masura lor

Servicii: OP, NP

Oral: 9

Normal: 10

GFE: 10

Tarif: 300 - 1h

Eu m-am simtit foarte bine in compania lor, doar ca data viitoare o sa iau cate o finalizare cu fiecare. Sper sa le gasesc libere, daca nu....... astept.

🤗🤗🤗

Link spre comentariu
  • Oras:mures
  • Oras:mures

Am vizitat-o din nou, după multă vreme, pe Denisa.

A rămas aceeași fată grozavă.

Are un corp frumos, iar sfârcurile i se excită interesant  🤤

La oral protejat,  .... 7 .... -8 . mare păcat că nu face și ON, sau finalizare facială ... ar fi bestial

la normal .. 9 ... 10 este pentru o oră întreagă, dar nu am avut timp

 

interval, o ședință de jumătate de oră

de revenit: desigur 😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures
Acum 6 ore, m_raducu_2012 a spus:

Am vizitat-o din nou, după multă vreme, pe Denisa.

A rămas aceeași fată grozavă.

Are un corp frumos, iar sfârcurile i se excită interesant  🤤

La oral protejat,  .... 7 .... -8 . mare păcat că nu face și ON, sau finalizare facială ... ar fi bestial

la normal .. 9 ... 10 este pentru o oră întreagă, dar nu am avut timp

 

interval, o ședință de jumătate de oră

de revenit: desigur 😘

🥰🥰🥰

Link spre comentariu
  • Membru Premium
On 5/28/2021 at 1:14 AM, toshibutza said:

Ma simt nevoit sa las si aici o recenzie dupa experienta de astazi.

Intalnirea de astazi am stabilit-o cu colega Denisei, si am solicitat sa participe amandoua. Nu stiam ca o sa ma intalniesc cu Denisa

De obicei ma documentez cu cateva zile inainte pentru a nu pierde timp cand ajung. Multumesc colegilor pentru recenzii si ma simt dator sa fac si eu o recenzie.

Am cu o ora si jumatate inainte sa ajung in Mures, urmand sa revin cu un telefon cu 20 min inainte.

Experienta a fost extrem da placuta, mai ales ca s-a alaturat timp de 1h si Denisa. Actiunea si discutiile au fost foarte placute. Am incercat sa ma incadrez intro ora, dar nici nu mi-am dat seama cand a trecut timpul, si cred ca am depasit cateva minute, dar fara sa ma simt presat.

Aspect: placut, corp bine proportionat 

Locatia: pe 1 decembrie 1918 - nota 8, cred ca ar trebui sa caute ceva mai bun, pe masura lor

Servicii: OP, NP

Oral: 9

Normal: 10

GFE: 10

Tarif: 300 - 1h

Eu m-am simtit foarte bine in compania lor, doar ca data viitoare o sa iau cate o finalizare cu fiecare. Sper sa le gasesc libere, daca nu....... astept.

Tariful a fost 300 lei pentru o ora cu amandoua?

Daca lucreaza si bine impreuna, ar fi de vizitat.

Cine este colega Denisei?

Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures
Acum 1 oră, masterblaster a spus:

Tariful a fost 300 lei pentru o ora cu amandoua?

Daca lucreaza si bine impreuna, ar fi de vizitat.

Cine este colega Denisei?

Saluuut, 300 de lei pentru fiecare fata . Colega mea este Bianca! ☺️

Link spre comentariu
  • Oras:Transilvania
  • Oras:Transilvania

Salutare confutadori!

A fost o veste ,,uau” cand am văzut anunțul Denisei. Îmi era dor de ea pentru ca de multă vreme nu a fost la noi, așa ca i-am trimis un mesaj la care mi-a răspuns destul de repede. Programat pentru a doua zi întâlnirea de o ora.

Ajuns la locație (nota 10), ma întâmpinat aceeași fata plină de viața, pot spune chiar mai sociabilă și prietenoasa ca altădată, chiar dacă a mai pus un kilogram pe ea.

Dupa igienizarea regulamentara am trecut la treburi serioase, începând eu sa ii explorez piersicuta ff faina și curată (nota 10), urmat de OP din partea ei (nota 8-9). La normal nu am rezistat decât o poziție, dar aceasta fiind de vis (nota 10). Runda a doua a fost la fel de intensa ca și prima. Dupa am avut nevoie de minute bune pentru a-mi reveni.

Multumesc Denisa pentru întâlnirea superba de care am avut parte 😘

 

ciocane tari sa aveți!

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...