Jump to content

Warning +18

This website offers sexually explicit material intended for adults only.

By clicking the ENTER button, you confirm that you are 18 year and older, and accept our terms of use, otherwise click EXIT button to leave the website.

EXIT

Denisa 0799643767

Guest cocoasd

Recommended Posts

Guest reemy79

Deni la noi când o să revii?

A intervenit ceva intre timp și nu am mai reușit să trec pentru întâlnirea de rămas bun 😔

Ai grijă de tine și să te întorci cât mai repede 😘😘😘

Sper că nu te-ai supărat.. Am spus că atâta timp cât ești prezenta în oraș o să mă opresc doar la tine. 😉

Ce ar trebuii să fac dacă tu lipsești așa mult..să mă apuc să o frec la rece? 😂😂

Și chiar nu am fost la colega ta.. Am scris doar pe pagina ei unui potențial client că dacă se comportă ca tine ar merita încercat.

Pup dulce și fără supărări 😘

Când te reîntorci la noi?

post-202766-0-74373100-1547912598_thumb.jpg

• Replies 572
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Abonament mi-aș fi făcut ..

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20200429/1210/6ea63b721ca6dc29e19832032614c3e2.jpghttps://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20200429/1210/6a0ca72f080afb801d789e6f72a0

Posted Images

Guest reemy79

Alex, apreciez mult mesajul și îți mulțumesc pentru urare dar stii problema mea cu creditul, nu îmi încarcă cartela aceea... îmi cer scuze dacă te ai simțit neglijat... doar stii ca nu sunt genul sa nu bag in seama.. te pupacesc[/quote

Deni.. Până când stai la noi?

am incercat si eu sa ma intalnesc cu dansa. ieri am sunat si dupa incercari nereusit intr un final am vorbit. din pacate e adevarat ce a postat. e in Sibiu. nu am cerut detalii insa vocea mi a placut si doamna a fost politicoasa. cred ca ne am fi inteles bine. poate ca lucreaza impreuna cu o alta doamna care seamana mult cu ea in poze si care intamplator era si ea in Sibiu ;)

mult succes si sa ne anunti te rog cand mai ai drum pe la noi. te asteptam cu drag :)