Sari la conținut

Sonia - 25 ani - 0726032462


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Nu e ea! Foloseste numai poze false fata asta! Niciodata n-am ramas!

 

adica ,ai incercat in mai multe locatii si ai "dat" tot de ea?sau cum de spui "Niciodata n-am ramas"..

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:antile
  • Oras:antile

0765817154.

servicii :

oral neprotejat in functie de igiena

normal protejat

anal in functie de dimensiuni ( prefera masuri decente )

69

fk

mici fantezii

uro /scato

footjob

 

preturi o /n 100 ron /20/25  min sau 150 ora cu max 2 finalizari

anal extra 100 ron

fantezii , uro , scato footjob , se discuta la fata locului .

 

160cm  56 kg , locatie sucevei , geamie , singura in locatie .

 

post-251495-0-43544900-1537439224_thumb.jpg

post-251495-0-32083700-1537439240_thumb.jpg

post-251495-0-65937100-1537439245_thumb.jpg

post-251495-0-74302500-1537439272_thumb.jpg

post-251495-0-81632000-1537439279_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

0765817154.

servicii :

oral neprotejat in functie de igiena

normal protejat

anal in functie de dimensiuni ( prefera masuri decente )

69

fk

mici fantezii

uro /scato

footjob

 

preturi o /n 100 ron /20/25  min sau 150 ora cu max 2 finalizari

anal extra 100 ron

fantezii , uro , scato footjob , se discuta la fata locului .

 

160cm  56 kg , locatie sucevei , geamie , singura in locatie .

am fost...sai deschid topic la testate pt recenzie sau are deja?
Link spre comentariu
  • Oras:antile
  • Oras:antile

spider, deschide topic  nou , fata nu a mai lucrat la noi , a venit de citeva zile , ar dori sa fie pe placul multora , eu m-am rezumat sa ii prezint sumar serviciile pentru ca m-a rugat, am fost satisfacut de servicii si atitudine si probabil voi face si o recenzie dar nu am foarte mult timp pentru asta acum

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

loati-va timp pentru frati din forum ca la fel si ei fac, cred ca!

spider, deschide topic  nou , fata nu a mai lucrat la noi , a venit de citeva zile , ar dori sa fie pe placul multora , eu m-am rezumat sa ii prezint sumar serviciile pentru ca m-a rugat, am fost satisfacut de servicii si atitudine si probabil voi face si o recenzie dar nu am foarte mult timp pentru asta acum

Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

#172 ne poti spune ceva ?

 

o surpriza foarte placuta

 

O surpriza nu foarte placuta as zice eu. Am fost de doua ori. Prima data, super mega fast fuck. A raspuns de cateva ori la telefon, era grabita sa ajunga la o deplasare. In mijlocul oralului se ridica si ii raspunde aluia la care trebuia sa ajunga: "Da, in 5 min vine taxiul, in 12 minute sunt la tine." Trecut la futai pe la spate, cu pantalonii in vine, de parca dadeam la buci pe strada, dupa niste boscheti, asta ca sa nu mai piarda timpul cu imbracatul dupa. Se scuza totusi pt graba si imi zice ca ma asteapta urmatoarea zi cu mega oferta: 100 ron pt 1 h, ca sa se revanseze. Yeah, right!

Zic totusi a doua zi sa vad ce mai zice, desi eram 100% sigur ca nici nu va mai raspunde la telefon. Dar, surpriza, imi raspunde, imi zice sa vin. Ok, ajung la locatie, ma ia din prima cu "stai o finalizare, da?!". Dupa ce sta sa vorbeasca la telefon cateva minute bune cu un oarecare, de care se tot ruga sa ii gaseasca vreo 5 clienti pt la noapte, ii amintesc de mega oferta promisa, bineinteles ca.. "NU, ASTAZI NU! AM NEVOIE DE BANI!" ...nimic surprinzator. Raman totusi pt o descarcare rapida, pt ca deja eram cu pl sculata si nu mai aveam chef sa caut alte variante. Imediat dupa sex, bineinteles ca apuca iar telefonul si incepe sa sune , sa dea mesaje, etc. In timp ce cautam un cos de gunoi (lipsa), sa imi arunc cauciucul si servetelele, bate cineva la usa si se duce imediat sa deschida. Ma ascund repede dupa un colt, "aah, stai linistit ca e colega de langa". De unde plm era sa stiu eu cine era? Imbracat rapid, si fugit de acolo. ..."Te astept, dincolo, in apartamentul de lux!" Da, sigur, asteapta-ma!

 

Pe scurt,

- confirm serviciile pe care le-a zis o2, dar calitativ, le-as cataloga ca sub mediocre;

- locatia execrabila, a zis totusi ca a gasit o alta locatie "de lux", unde urmeaza sa se mute;

- atitudine/comportament/limbaj aiurea, cred ca si-a capatat experienta undeva la strada;

- pretul, 100/200;

- de revenit, slabe sanse.

 

 

:hihat

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...