Sari la conținut

Ã̦̗͔̝̈́̓̂̓ͅņ̬̖̝̪͊͆̌͐̿u̧͇̥͕̍́͌̕͠ͅb̧̖̥̖͕̌͊̌̽͘ȋ͈̱̞̦̩͛́͛̌s̢͕͚̫̘̏͒̆̚̕ ̜̻̦̤͉̈͋̊͌͘Ť̨̢̤͖͙͛͂̏͘ę̼͕̖̹̉̊͛̄͋m̭̺̥̲̣̊̓͊́͠p̨͚̬̞̲̋͆̊́̕l̨̟̦͇̈́̊̚͠͠


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

Vizitator cenzurat
Reputație: 0
Esti un tip care vrea sa fie rasfatat si alintat asa cum n-ai mai avut parte.La noi este locul ideal pentru domnii care cauta un loc plin de senzualitate eleganta si rafinament. Domnisoarele noastre Victoria,Alesia,Raluca si Laura, te vor face sa traiesti cele mai frumoase si senzuale clipe facandu-te sa te simti in al noualea cer. Ceea ce trebuie sa faci pentru a te bucura de aceste clipe minunate este sa iti faci programare si sa ne vizitezi localul.Abandoneaza toate cautarile si lasa-te rasfatat doar la noi pe Strada Izvor 83 locul potrivit pentru momentele tale de erotism unde te poti destinde in adevaratul sens al cuvantului alaturi de cele mai profesioniste domnisoare dornice sa-ti ofere clipe de neuitat Te asteptam cu cea mai mare placere.

post-172588-0-22382400-1542571485_thumb.jpg

post-172588-0-77071400-1542571485_thumb.jpg

post-172588-0-34682200-1542571486_thumb.jpg

post-172588-0-89054200-1542571486_thumb.jpg

post-172588-0-41855700-1542571487_thumb.jpg

post-172588-0-83627500-1542571487_thumb.jpg

post-172588-0-21542900-1542571488_thumb.jpg

post-172588-0-79925600-1542571488_thumb.jpg

post-172588-0-41225600-1542571495_thumb.jpg

post-172588-0-06402400-1542571496_thumb.jpg

post-172588-0-64402500-1542571496_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator cenzurat
Reputație: 0

0736824279

 

 

Salonul de masaj erotic ANUBIS TEMPLE va invita sa va relaxati prin intermediul unui masaj erotic de calitate. Va asteapta o atmosfera deosebita, frumoasa si relaxanta pentru a va ajuta sa va detasati de lumea exterioara. Satisfactia clientului este cea mai importanta pentru noi. Tot ceea ce facem este gandit pentru a va ajuta sa va simtiti mai bine, mai confortabil si mai fericit, fie ca este vorba de primire, de atmosfera, de pregatirea masajului erotic, de muzica sau de atentia la solicitarile dumneavoastra. Masajul erotic efectuat de maseuzele noastre profesioniste va oferi o experienta senzuala, relaxanta si o cale de a scapa de grijile zilnice. Tipuri de masaj: - masaj nud cu o maseuza - masaj nud cu doua maseuze promotie, cu amandoua maseuze deodata, sau separat 30-30 de minute cu fiecare - masaj pentru cupluri -masaj erotic relaxant cu uleiuri speciale -masaj tantra -jacuzii in compania unei maseuze sau in companiamai multor maseuze....si multe alte surprize placute. Va asteptam cu plac

post-172588-0-07112200-1542571637_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

...Masajul erotic efectuat de maseuzele noastre profesioniste...

Mah...poati is io moi chioara si videti voi moi bini ca mini...da io ân tati pozili cieli nam vizut dicit o singura masioză !!! Blonda ceia inprastiiata pi tati peretiii !!!

 

:)

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

E cam ghena :) va zice fratele, mai bine incercati norocul la angels (parca asa ii zice la ala de la fostul emag) sau la body secrets (pe mamaia) ;) trust me

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Din cate stiu de la un amic taximetrist s-a cam dus acest salon...cel putin la calitate fete...eu am fost undeva prin iulie dupa o petrecere...eram cu chef si am zis sa fac o vizita...era o tipa care arata destul de bine....blonda sa zic 

 

Halatul a fost de 150, pentru extra mi-a cerut inca 250, am zis pas si am ramas decat cu masajul...a fost ok pentru o neprofesionista intre  ale masajului erotic.

 

Cam atat despre experienta mea trecatoare !!

  • Like 3
Link spre comentariu

Citesc si ma minunez....cine a scris cred ca Nu a vizitat salonul sau cred ca vrea sa faca rau!Am fost de curand la locatie,am fost intampinat de un domn manierat,mi-a prezentat domnisoarele(Si Nu este Doar una singura cum s-a scris),frumoase,manierate,distractive...am Ales cu cine Doream sa stau in companie ...domnisoara maseuza profesionista...m-am simtit nemaipomenit!!Si sa nu uit,nu stiu cine s-a simtit jegmanit insa mie mi s-a parut rezonabil!Va recomand locatia!

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Mă noel .. la și 13 ai considerat că e cazul să te alături comunității, la și 32 pac ii contrazici pă băeți .... nu ai suportat nedreptatea, este ?! ;)

 

Domn manierat zici .. că ești .. ;) Chiar așa îi întâmpini frumos pe nea clienții ?

Că nu se pune problema să fii ceea ce susții că ești. :)

  • Like 2
Link spre comentariu

"Neafane",Nu cred ca ne cunoastem,eu am Maniere ca am cei 7 Ani de-acasa...dupa cum scrii Nu cred ca-si are rostul sa-ti raspund...nu ma cobor la nivelul tau!Cred ca incurci Persoanele...eu am fost intampinat daca citesti cu atentie ,Nu am primit eu pe nimeni!Daca tot imi dai 13,32 Hai sa ne vedem, asa Vezi cu cine vorbesti"neafane!

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Facem așa ...

Nu știu cine ești, nu te cunosc, mi se cârlândî despre, n-am nimic cu tine și cu manierele tale. Să fii sănătos la tine acolo !

 

Da' îmi dai voie să mă piș pe țiganu' ăla de la salon, da ? Că e un cățel, și în general eu mă piș pe ei ;)

 

În rest .. Doamne Ajută ! (-l) !

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:STRADA IZVOR 83.
  • Oras:STRADA IZVOR 83.

SALUT TUTUROR UTILIZATORILOR SI CITITORILOR DE PE ACEST SITE , 

ANUBIS A TACUT NU A DAT REPLAY ANUMITOR PERSOANE CARE AU TOT INCERCAT SA DENIGREZE LOCALUL ANUBIS TEMPLE , MA SIMT IN MASURA SA LAMURESC CATEVA ASPECTE CARE TIN DE OBRAZUL SI FINETEA LOCALULUI SUSMENTIONAT , DECI : 

DOMNISOARA AMELIA PE NUMELE REAL , PETRICEANU ALINA-MIHAELA , ESTE FOSTA ANGAJATA IN LOCALUL MEU SI AM DAT-O AFARA DEOARECE A INCALCAT REGULAMENTUL LOCALULUI MEU PE MOTIVE DE VIOLENTA FIZICA SI VERBALA ASUPRA ALTEI COLEGE DIN LOCAL , A SARIT LA BATAIE LOVIND CU PUMNII NEMOTIVAT O ALTA ANGAJATA , I-AM DESFACUT CONTRACTUL DE MUNCA --I N D I S C I P L I N A R-- DREPT URMARE ACEASTA DOMNISOARA DUPA VIOLENTA FACUTA LA CATE-VA ZILE M-A CONTACTAT RUGANDU-MA SA O RE-PRIMESC INAPOI SA LUCREZE IN "GHENA " CARE SPUNE SI CA NU ARE BANI NICI DE-O PAINE ! M-AI MULT DECAT ATAT , CAT TIMP A LUCRAT LA ANUBIS TEMPLE I S-A OFERIT CAZARE GRATUITA CA NU AVEA UNDE LOCUI SI DORMI !! I-AM SPUS CA EA  NU M-AI POATE LUCRA NICIODATA LA ANUBIS TEMPLE PENTRU CA ESTE O TIPA VIOLENTA SI ANUBIS NU DORESTE ASTFEL DE ANGAJATI , NU I-A CONVENIT REFUZUL MEU DREPT URMARE A INCEPUT SA URLE IN GURA MARE PE AICI SUB DIVERSE PSEUDONIME CUM AR FI : AMELIA-NEA FANE-TALIBANU-SI RESTUL !!

ASA DAR ANUBIS TEMPLE INVITA CU DRAG SA NE VIZITATI CHIAR SI PENTRU O CAFEA SA VEDETI "GHENA" DE CARE TOT STRIGA DOMNISOARA ALINA -PARDON...AMELIA , ASTFEL O SA V-APUTETI LAMURI ! TOATE STRIGATURILE CE LE FACE SUNT DE DISPERARE ALE UNEI TIPE FRUSTRATE DE VIATA EI ! NOI SUNTEM ---ANUBIS TEMPLE--- SI V-A URAM SARBATORI FERICITE SI UN AN NOU 2019 PLIN DE BUCURII SI SANATATE !

 P.S : DACA NU CREDETI CA A LUCRAT ACEASTA FRUSTRATA IN LOCALUL MEU INTRATI PE PAGINA MEA PRIVATA FACEBOOK CAUTATI  ANDDY DAVIDOFF SI O SA GASITI UN VIDEO IN CARE APARE IN TOATA REGULA SI NU PARE DELOC FRUSTRATA CA O DUCEA BINE LESINATA ASTA DE FOAME LUNGA !! CIAO !!

  • Like 1
Link spre comentariu

Fa ce vrei,"nea fane",dar asa cum Tu Zici ca ai dreptul sa faci ce vrei si sa Zici ce vrei,asa si eu am dreptul sa Spun opinia mea!Inversunarea de care dati dovada demonstreaza ca aveti ceva personal cu persoana respectiva!Cum Zici tu,"Doamne ajuta"!Si La Multi Ani!

Link spre comentariu
  • Oras:STRADA IZVOR 83.
  • Oras:STRADA IZVOR 83.

SALUT TUTUROR UTILIZATORILOR SI CITITORILOR DE PE ACEST SITE , 

ANUBIS A TACUT NU A DAT REPLAY ANUMITOR PERSOANE CARE AU TOT INCERCAT SA DENIGREZE LOCALUL ANUBIS TEMPLE , MA SIMT IN MASURA SA LAMURESC CATEVA ASPECTE CARE TIN DE OBRAZUL SI FINETEA LOCALULUI SUSMENTIONAT , DECI : 

DOMNISOARA AMELIA PE NUMELE REAL , PETRICEANU ALINA-MIHAELA , ESTE FOSTA ANGAJATA IN LOCALUL MEU SI AM DAT-O AFARA DEOARECE A INCALCAT REGULAMENTUL LOCALULUI MEU PE MOTIVE DE VIOLENTA FIZICA SI VERBALA ASUPRA ALTEI COLEGE DIN LOCAL , A SARIT LA BATAIE LOVIND CU PUMNII NEMOTIVAT O ALTA ANGAJATA , I-AM DESFACUT CONTRACTUL DE MUNCA --I N D I S C I P L I N A R-- DREPT URMARE ACEASTA DOMNISOARA DUPA VIOLENTA FACUTA LA CATE-VA ZILE M-A CONTACTAT RUGANDU-MA SA O RE-PRIMESC INAPOI SA LUCREZE IN "GHENA " CARE SPUNE SI CA NU ARE BANI NICI DE-O PAINE ! M-AI MULT DECAT ATAT , CAT TIMP A LUCRAT LA ANUBIS TEMPLE I S-A OFERIT CAZARE GRATUITA CA NU AVEA UNDE LOCUI SI DORMI !! I-AM SPUS CA EA  NU M-AI POATE LUCRA NICIODATA LA ANUBIS TEMPLE PENTRU CA ESTE O TIPA VIOLENTA SI ANUBIS NU DORESTE ASTFEL DE ANGAJATI , NU I-A CONVENIT REFUZUL MEU DREPT URMARE A INCEPUT SA URLE IN GURA MARE PE AICI SUB DIVERSE PSEUDONIME CUM AR FI : AMELIA-NEA FANE-TALIBANU-SI RESTUL !!

ASA DAR ANUBIS TEMPLE INVITA CU DRAG SA NE VIZITATI CHIAR SI PENTRU O CAFEA SA VEDETI "GHENA" DE CARE TOT STRIGA DOMNISOARA ALINA -PARDON...AMELIA , ASTFEL O SA V-APUTETI LAMURI ! TOATE STRIGATURILE CE LE FACE SUNT DE DISPERARE ALE UNEI TIPE FRUSTRATE DE VIATA EI ! NOI SUNTEM ---ANUBIS TEMPLE--- SI V-A URAM SARBATORI FERICITE SI UN AN NOU 2019 PLIN DE BUCURII SI SANATATE !

 P.S : DACA NU CREDETI CA A LUCRAT ACEASTA FRUSTRATA IN LOCALUL MEU INTRATI PE PAGINA MEA PRIVATA FACEBOOK CAUTATI  ANDDY DAVIDOFF SI O SA GASITI UN VIDEO IN CARE APARE IN TOATA REGULA SI NU PARE DELOC FRUSTRATA CA O DUCEA BINE LESINATA ASTA DE FOAME LUNGA !! CIAO !!

 

"Neafane",Nu cred ca ne cunoastem,eu am Maniere ca am cei 7 Ani de-acasa...dupa cum scrii Nu cred ca-si are rostul sa-ti raspund...nu ma cobor la nivelul tau!Cred ca incurci Persoanele...eu am fost intampinat daca citesti cu atentie ,Nu am primit eu pe nimeni!Daca tot imi dai 13,32 Hai sa ne vedem, asa Vezi cu cine vorbesti"neafane!

DOMNULE NEA FANE SPOITORU STAI CUMINTE CA STIU CINE ESTI ......NU MA COBOR IN VIATA MEA LA NIVELUL TAU !! STRIGA TU CAT VREI FRUSTRATILOR !

Link spre comentariu
  • Oras:STRADA IZVOR 83.
  • Oras:STRADA IZVOR 83.

Din cate stiu de la un amic taximetrist s-a cam dus acest salon...cel putin la calitate fete...eu am fost undeva prin iulie dupa o petrecere...eram cu chef si am zis sa fac o vizita...era o tipa care arata destul de bine....blonda sa zic 

 

Halatul a fost de 150, pentru extra mi-a cerut inca 250, am zis pas si am ramas decat cu masajul...a fost ok pentru o neprofesionista intre  ale masajului erotic.

 

Cam atat despre experienta mea trecatoa

CU SIGURANTA AI INCURCAT LOCALURILE !! IN ACEA PERIOADA NU LUCRA LA ANUBIS TEMPLE NICI O BLONDA ! MERCI !! HAHAHHA

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:STRADA IZVOR 83.
  • Oras:STRADA IZVOR 83.

Din cate stiu de la un amic taximetrist s-a cam dus acest salon...cel putin la calitate fete...eu am fost undeva prin iulie dupa o petrecere...eram cu chef si am zis sa fac o vizita...era o tipa care arata destul de bine....blonda sa zic 

 

Halatul a fost de 150, pentru extra mi-a cerut inca 250, am zis pas si am ramas decat cu masajul...a fost ok pentru o neprofesionista intre  ale masajului erotic.

 

Cam atat despre experienta mea trecatoa

CU SIGURANTA AI INCURCAT LOCALURILE !! IN ACEA PERIOADA NU LUCRA LA ANUBIS TEMPLE NICI O BLONDA ! MERCI !! HAHAHHA

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...