Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Ã̦̗͔̝̈́̓̂̓ͅņ̬̖̝̪͊͆̌͐̿u̧͇̥͕̍́͌̕͠ͅb̧̖̥̖͕̌͊̌̽͘ȋ͈̱̞̦̩͛́͛̌s̢͕͚̫̘̏͒̆̚̕ ̜̻̦̤͉̈͋̊͌͘Ť̨̢̤͖͙͛͂̏͘ę̼͕̖̹̉̊͛̄͋m̭̺̥̲̣̊̓͊́͠p̨͚̬̞̲̋͆̊́̕l̨̟̦͇̈́̊̚͠͠

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
43 raspunsuri in acest thread

#41 ul amelia

ul amelia

Amelia The One (U.L. august 2016) :)))

• Platinum Member
  • 10868 Postari:
  • Inscris la:
    26 februari 2016
  • Reputatie: 7249

Postat 12 december 2018 - 09:40

Da uiti ca ie distept prostu dreaq...nu moi zice nimika !!! :)))))))))
    • 3
    Cind ti iei di mini...ti iei di fabrici si uzini !!! :refoz

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#42 >playmaker<

playmaker

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 361 Postari:
    • Inscris la:
      05 december 2017
  • Reputatie: 145

Postat 12 december 2018 - 11:52

Un "über" mi-a soptit ca ar fi cam adevarat in spusele domnului Davidoff (Andy) ... asa ca s-a cam spart buboiul ...
    • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#43 2peu_2peu

2peu_2peu

® 

• Membru Premium
    • 2989 Postari:
    • Inscris la:
      19 januari 2018
  • Reputatie: 3211

Postat 13 december 2018 - 06:52

Un "über" mi-a soptit ca ar fi cam adevarat in spusele domnului Davidoff (Andy) ... asa ca s-a cam spart buboiul ...

:giggle:  :giggle:  :giggle:

• 0

𝔻𝕒𝕔𝕒 𝕟𝕦 𝕚𝕥𝕚 𝕕𝕠𝕣𝕖𝕤𝕥𝕚 𝕞𝕦𝕝𝕥,𝕟𝕚𝕔𝕚 𝕡𝕦𝕥𝕚𝕟 𝕟𝕦 𝕒𝕚!

#44 diana120809

diana120809

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 15 Postari:
    • Inscris la:
      12 juli 2018
  • Reputatie: 12

Postat 11 februari 2019 - 08:43

Vai, ce limbaj se folosește pe aici. M-am chinuit sa înțeleg ceva din ce scrie fetita asta dar m-am ales cu o migrena. Cred ca nu am destui ani în școală vieții. Am lucrat în 3 saloane de masaj erotic din Constanța. Unul dintre ele fiind Anubis, unde am cunoscut un șef uimitor și educat. Am plecat din singurul motiv ca am găsit un loc mai bun în afara. Este un salon care își merita banii pe care ii cere patronul pentru luxul prezent care e și pentru el destul de costisitor. Serviciile depind de fete, care ar trebui sa fie mulțumite ca le-a primit. Este greu sa găsești maseuze bune și cu răbdare în acest domeniu. Și atitudinea maseuzei fata de client depinde în mare parte și de el. Degeaba faceți reclama bună sau rea, totul depinde de fata care va acompaniat. Nu știi niciodată când apare cea buna. Am întâlnit în tot acest timp clienți care nu merg decât pentru o singura maseuză. Și când ea pleacă nu mai calcă în acel salon. Și nu vorbesc de Anubis, nu am avut timp sa îmi fac acolo prea multe păreri. Ideea e ca trebuie sa încercați, nu sa va luați după ce spune lumea. Și dacă acum câteva luni nu a fost ok poate acum va fi. Poate intr-o zi voi veni la o cafea, sefu Larisa
    • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

3 useri citesc topicul

0 membri, 3 vizitatori, 0 utilizatori anonimi