Sari la conținut

Ã̦̗͔̝̈́̓̂̓ͅņ̬̖̝̪͊͆̌͐̿u̧͇̥͕̍́͌̕͠ͅb̧̖̥̖͕̌͊̌̽͘ȋ͈̱̞̦̩͛́͛̌s̢͕͚̫̘̏͒̆̚̕ ̜̻̦̤͉̈͋̊͌͘Ť̨̢̤͖͙͛͂̏͘ę̼͕̖̹̉̊͛̄͋m̭̺̥̲̣̊̓͊́͠p̨͚̬̞̲̋͆̊́̕l̨̟̦͇̈́̊̚͠͠


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

  • Oras:STRADA IZVOR 83.
  • Oras:STRADA IZVOR 83.

LA MULTI ANI SI SARBATORI FERICITE IN PRAG DE CRACIUN SI AN NOU , DOMNISOARA ALINA-AMELIA-NEA FANE SI CE PSEUDONIME MAI AI PE AICI !! 

V-AS URA IN TIGANESTE DAR DIN PACATE NU STIU ACEASTA LIMBA !! BYE BYE SI VA LAS SA STRIGATI CAT PUTETI DE TARE SI SA RAGUSITI PE AICI !! ANUBIS ISI FACE CELE MAI FRUMOASE SARBATORI !!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:STRADA IZVOR 83.
  • Oras:STRADA IZVOR 83.

LA MULTI ANI SI SARBATORI FERICITE IN PRAG DE CRACIUN SI AN NOU , DOMNISOARA ALINA-AMELIA-NEA FANE SI CE PSEUDONIME MAI AI PE AICI !! 

V-AS URA IN TIGANESTE DAR DIN PACATE NU STIU ACEASTA LIMBA !! BYE BYE SI VA LAS SA STRIGATI CAT PUTETI DE TARE SI SA RAGUSITI PE AICI !! ANUBIS ISI FACE CELE MAI FRUMOASE SARBATORI !!

 

Ciocoflendere .. tu ai treabă și eu te rețin :))

 

Mergi cu domnu' ;)

 

ALINO ...EU NU AM CUM SA MERG CU "DOMNUL" DAR TU AI URCAT IN CAMERELE DE LA ANUBIS CU TOTI "DOMNII"

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:STRADA IZVOR 83.
  • Oras:STRADA IZVOR 83.

Hai mersi ;))

 

Vorba unei curve celebre .. lua-mi-ai lindicul între buze :))

AI FI VRUT TU ALINO ...DAR STII BINE CA EU NU MA COMBIN CU ANGAJATELE ! SI INTELEAGA LUMEA CA TU ESTI ACEA CURVA CELEBRA ?? HAI BYE BYE CA DEJA AI INCEPUT SA VORBESTI IN STILUL TAU FANTASTIC , ASA CA CINE CITESTE NU-I ESTE  GREU SA INTELEAGA CE HAL DE FAMEIE JOSNICA ESTI !! HAI BYE BYE CA ITI IEI VALOARE CA TE BAG IN SEAMA !! ANUBIS ESTE CIVILIZAT , MANIERAT , RAFINAT SI HIGHT CLASS ! 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

...DOMNISOARA AMELIA PE NUMELE REAL , PETRICEANU ALINA-MIHAELA , ESTE FOSTA ANGAJATA IN LOCALUL MEU SI AM DAT-O AFARA DEOARECE A INCALCAT REGULAMENTUL LOCALULUI MEU PE MOTIVE DE VIOLENTA FIZICA SI VERBALA...

BĂĂĂĂ...CACAMAŞ CU DIAREIE ÂN MIJLOCU GHENEI TALE DI SALON...CUM ITI PERMITI TU MAH BORÂTURĂ COIETNICĂ SAMI PUI NUMELE PUBLIC ACI ??? PISAMAŞ PI TEMPLU LU MĂTA DUPE VRO 3 STICLE DI CHATEAU PÉTRUS...ADICA IO NAM BANI DI PÎINE ??? IO AM STAT CA MILOAGA LA USA TA ÂN CURU LA ȚIGĂNIMEA CEIA DI CARTIER AL TAU ??? BASCULAMEAŞ DEŞEURILI PERSONALE LA POARTA TA FIX DUPE MASA DI CRĂCIUN !!!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

:))))))))

 

Nenea Anubis...țio placut mah violiența mea verbală ???

 

Viezi tu...astai fix tipicu di şantaj di cari vorbeam io !!! Tipic !!! Tu nu teoi putut aptine sa no dai in țigănisme aci cu datele personale ale curvei tale Amelia !!! Cît vindea pizda iei pi bani si producea pientru tini iera buna...acuma ie fomista dreaq si o stropesti public pi aci !!!

 

Io ma intreb doar atita...

 

Daca tu faci asta cu informatia intima si personala la o amarîtă di prostitoată...da cu informatia despre un cleient gras, bun di jumulit, oari cio sa faşi ???

 

;)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Deci, concluzia :))

Amelia, neneafane, talibanu, si restul utilizatorilor acestui forum suntem o anume alina :))

 

Ps: daca tot zici ca ma cheama alina, presupun ca am pizda si iti urez si eu "loameai tat lindicu in buze!"

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

CU SIGURANTA AI INCURCAT LOCALURILE !! IN ACEA PERIOADA NU LUCRA LA ANUBIS TEMPLE NICI O BLONDA ! MERCI !! HAHAHHA

Eram eu beat da de incurcat locatiile nu le incurc...acum ca era blonda sau satena nici nu are importanta...oricum recenzia era pozitiva nu negativa in context ...da nu conteaza !!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Culmea şti cari ie ???

 

Prostu asta...daca il intrebi...zice ca sio facut publicitate la janghinosu lui di salon acilea ! Crede ca o cistigat si o gramada di cleienti noi ! Si sigur sigur o tras concluziia ca daca vro fata ceteste vrodata cio postat iel aci...siiiigur se angajeaza la salonu lui di cacat !!!

 

:))))))))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

"Neafane",Nu cred ca ne cunoastem,eu am Maniere ca am cei 7 Ani de-acasa...dupa cum scrii Nu cred ca-si are rostul sa-ti raspund...nu ma cobor la nivelul tau!Cred ca incurci Persoanele...eu am fost intampinat daca citesti cu atentie ,Nu am primit eu pe nimeni!Daca tot imi dai 13,32 Hai sa ne vedem, asa Vezi cu cine vorbesti"neafane!

Prostavanee...daca taceai filozof ramineai !!!

 

Macar era ceata totala cu salonu tau !!! Asa...so prins tată pulimea di ciei 7 ani dila cortu tau !!! Auzi tu smardoiala...13 32...sa ne vedem...sa vezi cu cine vorbesti !!!

 

:))))))))))

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

De fapt .. anubis e amărășteanul ăla de rrom, iar Noel vreo tărfuliță de pe acolo care îi năclăie cu scuipat nespălatul mădular al cheliosului. Totul după scris.

O pizdă stimabilă ca mine, care după cum spuneți .. m-am pișat pe voi și dugheana in cauză, și probabil că am și altoit-o pe Noel asta .. deci o duduie că Alina gândește într-un mare stil. :) Fată deșteaptă .. este ?!

 

:)

 

 

"El e prost, și foamea-i mare,

Da-i-aș muie din picioare. !" (Fuego, 74-88 după Matei)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Un "über" mi-a soptit ca ar fi cam adevarat in spusele domnului Davidoff (Andy) ... asa ca s-a cam spart buboiul ...

 

:giggle:  :giggle:  :giggle:

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator diana120809
Reputație: 0

Vai, ce limbaj se folosește pe aici. M-am chinuit sa înțeleg ceva din ce scrie fetita asta dar m-am ales cu o migrena. Cred ca nu am destui ani în școală vieții. Am lucrat în 3 saloane de masaj erotic din Constanța. Unul dintre ele fiind Anubis, unde am cunoscut un șef uimitor și educat. Am plecat din singurul motiv ca am găsit un loc mai bun în afara. Este un salon care își merita banii pe care ii cere patronul pentru luxul prezent care e și pentru el destul de costisitor. Serviciile depind de fete, care ar trebui sa fie mulțumite ca le-a primit. Este greu sa găsești maseuze bune și cu răbdare în acest domeniu. Și atitudinea maseuzei fata de client depinde în mare parte și de el. Degeaba faceți reclama bună sau rea, totul depinde de fata care va acompaniat. Nu știi niciodată când apare cea buna. Am întâlnit în tot acest timp clienți care nu merg decât pentru o singura maseuză. Și când ea pleacă nu mai calcă în acel salon. Și nu vorbesc de Anubis, nu am avut timp sa îmi fac acolo prea multe păreri. Ideea e ca trebuie sa încercați, nu sa va luați după ce spune lumea. Și dacă acum câteva luni nu a fost ok poate acum va fi.

Poate intr-o zi voi veni la o cafea, sefu

Larisa

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...