Sari la conținut

Alt fiel di Fazan


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Mah oamini buni...o vinit iarna. Cum iarna nui ca vara si frigu il baga pi Domnu Lindi fix ân cur...am zis sa ni ocupam timpu cu jocuri.

 

Asta nui Fazan ! Acilea fiicari cari vria sa joaci aleji un cuvint...un cuvint cari ii plasi lui sau iei an mod particular. Daca se doreste se poati oferi si iegsplicati dice va plasi cuvintu respectiv. Nari legatura un cuvint cu altu...fiicari cu pizda măsi !!!

 

:)

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Ricent ma duc sa ma cafielesc cu doua curvi. Cum trancaniam noi di una di alta li ântrieb:

 

- Mah, da voi di uni sîntiti di fiel ?

- SLOBOZIA, zicea una.

- Logic, zic io !!!

 

:)))))))))))))))))))))))))

 

L.E. Asta nui la mijto...ie pi buni pi buni !!!

 

:)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Am cetit civa ci o bagat Cienzuratu si am gasit alt cuvint cari mii âmi plaşi...

 

...Bună sunt Larissa o puștoaică de 21 ani, satula de oameni identici si plafonati, am decis sa evadez din cotidian si banal si sa fac exact numai ceea ce imi place. Ador sa ma joc si sa flirtez, imi place sa fiu admirata si curtata, iubesc barbatii nonconformisti, dornici de aventuri si care au un simt al umorului foarte dezvoltat. Si eu sunt o fire foarte vesela si joviala. Doresc sa cunosc domni discreti, care sa le indeplinesc fanteziile. Fotografiile mele sunt absolut reale, facute foarte recent iar in realitate arat chiar mai bine!...

CURTATĂ

 

:)))))))))))))))))

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...