Sari la conținut

Alt fiel di Fazan


Postări Recomandate

  • Oras:Sa fie usor de ajuns
  • Oras:Sa fie usor de ajuns

Recent, la o întâlnire de corporatiști într- un bar, unul dintre ei s-a scuzat că a întârziat:" A trebuit să duc SOCROȘENIA la gară!" Mi-a plăcut apelativul inventat de tip pentru mama- soacră...

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

hai cu accesu

 

 

hai cu accesu

 

 

hai hai hai

 

 

caruta cu cai

 

 

cine se scoala de dimineata

 

 

este obosit toata ziua

 

 

cine se scoala de dimineata

 

 

nu mai poate dormi pana la pranz

 

esti belea.Interesanta participarea ta la acest forum!! :ellao  :ellao  :ellao

  • Like 6
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator freeway1
Reputație: 0

nimic nu e gratis pe lumea asta dar... mai bag si eu cate un zambet prin zona ....gratuit zambetul... stii ce zic :P

De zâmbete,mai mult sau mai putin galese, am podul plin!

  • Like 1
Link spre comentariu

De zâmbete,mai mult sau mai putin galese, am podul plin!

 

pacat de aceste zambete "mai mult sau mai putin galese", sa stea ascunse'n podul casei... esti hot de zambete si nu-i frumos, in loc sa le imprastii bucuros, le tii sub lacat ca un prost ;)

Link spre comentariu

Multumesc ptr. compliment (prost)! Gândesc în prostia mea ca ai vrea să-ți dau si tie câteva (zambete) live!

 

daca ai fi asezat putin in ... randuri ce am scris, ai fi obervat ca nu aveam nimic sa se potriveasca rimei ...cat despre zambetele tale , ma bucur ca ai de dat dar ca eu nu cersesc nimanui "zambete" ... eu ofer zambete si primesc raspuns la ele :)

Un zambet nu e conditionat de nimic ... un zambet vine din dorinta simpla de a lumina ziua celor din jur...

Link spre comentariu
Vizitator freeway1
Reputație: 0

daca ai fi asezat putin in ... randuri ce am scris, ai fi obervat ca nu aveam nimic sa se potriveasca rimei ...cat despre zambetele tale , ma bucur ca ai de dat dar ca eu nu cersesc nimanui "zambete" ... eu ofer zambete si primesc raspuns la ele :)

Un zambet nu e conditionat de nimic ... un zambet vine din dorinta simpla de a lumina ziua celor din jur...

Ai dreptate, dar cum zîmbetele sunt de mai multe feluri eu le apreciez pe cele calde si sincere! Cel mai mult ma bucur cand vad pe fața cuiva un zâmbet de fericire, ma bucur ptr.acea persona,ptr. faptul că a găsit puterea si resursele necesare ca să fie fericit.Am acordat,si acord în continuare,zâmbete calde tuturor chiar si atunci cand sufletul meu a plâns! Cei din jurul tau au suficiente probleme ca sa fie nevoie sa-i impovarezi cu ale tale.
  • Like 3
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...