Sari la conținut

***Alexandra new Rond Alba Iulia 0728378854


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Saptamana trecuta am fost la Alexandra.Este o tanara frumoasa , bine facuta ,mi-a placut mai mult decat Cory ( no offense Cory).Oralul bunicel,normal in mai multe pozitii,finalizat in balonas, dusul inainte de plecare si cadoul de 150.Pe scurt, mi-a placut si am sa o incerc si la ora

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Am ajuns si eu la alexandra.Programare făcută în prealabil si respectată de ambele părți.La prima vedere ,mi-a placut instant de ea.

Este o fata inalta,slim cu niste sani tare drăguți.Actiunea a decurs cu un mic masaj de încălzire,continuat si pe junior un pic cu sânii.Sexul oral a fost bunicel,cu variatii de mișcări .Pus prezervativ si am venit eu peste ea unde nu după mult timp am ejaculat.Geme placut si asa este un plus.Cadoul a fost 150 30 de minute.

Eu data viitoare revin pentru varianta de o ora.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:rond alba iulia
  • Oras:rond alba iulia

sa te iei de mana cu corina si sa schimbati capul de urate.

ce plm sunt recenziile astea de cacat, si mai ai si rebrand pe care nu vrei sa il recunosti?

:))) fara suparare....inainte de a critica pe cineva ar trebui sa va uitati si voi in oglinda. Unii dintre voi vin pe la fete mirosind a transpiratie, cu doua randuri de burta, respiratia mortului, niste fețe...nu mai zic :)) altii spun si ei ca sunt barbati si o baga bine...dar realitatea este una cruda. Nu stiti sa va purtati cu o femeie si nici sa fiti domni. Dupa toatea acestea, tocmai voi sunteti marii critici?
  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Èšara lui Moș Crăciun
  • Oras:Èšara lui Moș Crăciun

:))) fara suparare....inainte de a critica pe cineva ar trebui sa va uitati si voi in oglinda. Unii dintre voi vin pe la fete mirosind a transpiratie, cu doua randuri de burta, respiratia mortului, niste fețe...nu mai zic :)) altii spun si ei ca sunt barbati si o baga bine...dar realitatea este una cruda. Nu stiti sa va purtati cu o femeie si nici sa fiti domni. Dupa toatea acestea, tocmai voi sunteti marii critici?

Eu platesc pentru placerea mea.

Ma doare in pl de a ta.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...