Sari la conținut

TOP:Vizita Daria Total /Oral/deep 0757193202


Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Vorbit cu fata pe Whatsapp. Stabilit intalnire , cu scurt timp inainte intrebat daca mai este valabila programarea. Ea raspunde da, imi da si adresa si ora exacta de la care ea va fi gata. Ajung in zona si dau un mesaj sa imi da un semn cand e gata si sa trimite la ce numar de apartament este. Numai primesc raspuns. Trece timpul , trece ora exacta la care am stabilit intalnire. Scriu din nou mesaj si sun. Nu raspunde. Repet mesaje si sun inca de cateva ori si o rog frumos sa imi scrie daca a intervenit ceva ca sa stiu si eu. Nici un raspuns. Dupa 30 minute asteptare , renunt.

 

Imi pare rau ca fata asta are chiar recenzii bune si pare sa fie chiar in regula ca si abordare. Poate prea cautata si prost organizata? Sau ne-serioasa ((nu prea cred dupa recenziile)). Macar avea bunul simt sa scrie un mesaj ca a intervenit ceva sau si pe alt motiv. Fara suparare.

Link spre comentariu

Confirm ca raspunde greu - organizare proasta, vorba ta. Asa e cand sunt laudate... numai ajungi la ele si te mai pun si pe drumuri. Acum ca mergi la una buna si rezisti 10 min sau la una mai putin buna si rezisti 12 min e ca diferenta intre Dacia Logan si o masina Germana cu motor de aceiasi capacitate. Ajungi cu 2-3 minute mai degraba si astepti la destinatie pe cel cu Loganul :) 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Confirm ca raspunde greu - organizare proasta, vorba ta. Asa e cand sunt laudate... numai ajungi la ele si te mai pun si pe drumuri. Acum ca mergi la una buna si rezisti 10 min sau la una mai putin buna si rezisti 12 min e ca diferenta intre Dacia Logan si o masina Germana cu motor de aceiasi capacitate. Ajungi cu 2-3 minute mai degraba si astepti la destinatie pe cel cu Loganul :)

 

Hahahaha. Este si asta un punct de vedere. Dar aici este vorba de altceva. Sunt destul de intelegator , dar ma supara daca nici macar o explicatie sau raspuns poate fi dat. Nu poate vorbi ea de respect in alte posturi cand ea nu are pentru clientul indiferent cine este. Si invers este valabil , cand face cineva o programare si nu mai poate veni, macar anunti persoana respectiva ca sa isi poate vedea de drumul ei. 

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde dar sa ma regăsesc
  • Oras:Oriunde dar sa ma regăsesc

Vorbit cu fata pe Whatsapp. Stabilit intalnire , cu scurt timp inainte intrebat daca mai este valabila programarea. Ea raspunde da, imi da si adresa si ora exacta de la care ea va fi gata. Ajung in zona si dau un mesaj sa imi da un semn cand e gata si sa trimite la ce numar de apartament este. Numai primesc raspuns. Trece timpul , trece ora exacta la care am stabilit intalnire. Scriu din nou mesaj si sun. Nu raspunde. Repet mesaje si sun inca de cateva ori si o rog frumos sa imi scrie daca a intervenit ceva ca sa stiu si eu. Nici un raspuns. Dupa 30 minute asteptare , renunt.

 

Imi pare rau ca fata asta are chiar recenzii bune si pare sa fie chiar in regula ca si abordare. Poate prea cautata si prost organizata? Sau ne-serioasa ((nu prea cred dupa recenziile)). Macar avea bunul simt sa scrie un mesaj ca a intervenit ceva sau si pe alt motiv. Fara suparare.

1-Am adormit din nou și nici nu am sunat sau dat mesaj înapoi deoarece nu am vrut sa deranjez.

2daca ar fi sa las eu recenzii și toate cele cred ca as umple listele

3 sunt "n" persoane ce anulează întâlnirea cu câteva minute înainte.. Asa ca nu cred ca este un motiv de supărare asa mare. Nu am primit pe alciva în locul tău ca puteam sa te refuz frumos și elegant din prima.

 

Ce ma deranjează pe mine și ma enervează ca aveți conturi vechi dar nu contribuiți cu nimic vede aude testează și atât nu zice nimic ca " pământul de flori " doar când domniile voastre sunt deranjate infrunfel va deranjați sa ziceți ceva... Doar la raca sunteți voi buni. Ok bine am greșit acord cu asta aștepți scuze? Bine scuze am vrut sa te primesc la o ora asa de dimi aleasa de tine..

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde dar sa ma regăsesc
  • Oras:Oriunde dar sa ma regăsesc

Vorbit cu fata pe Whatsapp. Stabilit intalnire , cu scurt timp inainte intrebat daca mai este valabila programarea. Ea raspunde da, imi da si adresa si ora exacta de la care ea va fi gata. Ajung in zona si dau un mesaj sa imi da un semn cand e gata si sa trimite la ce numar de apartament este. Numai primesc raspuns. Trece timpul , trece ora exacta la care am stabilit intalnire. Scriu din nou mesaj si sun. Nu raspunde. Repet mesaje si sun inca de cateva ori si o rog frumos sa imi scrie daca a intervenit ceva ca sa stiu si eu. Nici un raspuns. Dupa 30 minute asteptare , renunt.

 

Imi pare rau ca fata asta are chiar recenzii bune si pare sa fie chiar in regula ca si abordare. Poate prea cautata si prost organizata? Sau ne-serioasa ((nu prea cred dupa recenziile)). Macar avea bunul simt sa scrie un mesaj ca a intervenit ceva sau si pe alt motiv. Fara suparare.

1-Am adormit din nou și nici nu am sunat sau dat mesaj înapoi deoarece nu am vrut sa deranjez.

2daca ar fi sa las eu recenzii și toate cele cred ca as umple listele

3 sunt "n" persoane ce anulează întâlnirea cu câteva minute înainte.. Asa ca nu cred ca este un motiv de supărare asa mare. Nu am primit pe alciva în locul tău ca puteam sa te refuz frumos și elegant din prima.

 

Ce ma deranjează pe mine și ma enervează ca aveți conturi vechi dar nu contribuiți cu nimic vede aude testează și atât nu zice nimic ca " pământul de flori " doar când domniile voastre sunt deranjate infrunfel va deranjați sa ziceți ceva... Doar la raca sunteți voi buni. Ok bine am greșit acord cu asta aștepți scuze? Bine scuze am vrut sa te primesc la o ora asa de dimi aleasa de tine..

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde dar sa ma regăsesc
  • Oras:Oriunde dar sa ma regăsesc

Confirm ca raspunde greu - organizare proasta, vorba ta. Asa e cand sunt laudate... numai ajungi la ele si te mai pun si pe drumuri. Acum ca mergi la una buna si rezisti 10 min sau la una mai putin buna si rezisti 12 min e ca diferenta intre Dacia Logan si o masina Germana cu motor de aceiasi capacitate. Ajungi cu 2-3 minute mai degraba si astepti la destinatie pe cel cu Loganul :)

 

Ia zi vrei sa va compar eu între voi dacă tu o faci? Chiar vrei sa zic ca x sau y știe sa futa mult mai bine decât tine? Cu cred ca este comod și nici frumos. Fiecare cu ce poate cu cu cât îl duce căpătâna sari imediat ca musca în lapte și tu...

 

Ce sa va urez sărbători fericite și liniște sa aveți. Plec mai devreme ca ma lăsați cu un gust amar... Păcat de unuii useri de aici care chiar sunt băieți faini. O seara buna

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

1-Am adormit din nou și nici nu am sunat sau dat mesaj înapoi deoarece nu am vrut sa deranjez.

2daca ar fi sa las eu recenzii și toate cele cred ca as umple listele

3 sunt "n" persoane ce anulează întâlnirea cu câteva minute înainte.. Asa ca nu cred ca este un motiv de supărare asa mare. Nu am primit pe alciva în locul tău ca puteam sa te refuz frumos și elegant din prima.

 

Ce ma deranjează pe mine și ma enervează ca aveți conturi vechi dar nu contribuiți cu nimic vede aude testează și atât nu zice nimic ca " pământul de flori " doar când domniile voastre sunt deranjate infrunfel va deranjați sa ziceți ceva... Doar la raca sunteți voi buni. Ok bine am greșit acord cu asta aștepți scuze? Bine scuze am vrut sa te primesc la o ora asa de dimi aleasa de tine..

 

Scuze ca nu reusesc sa fac un printscreen. Simt nevoie sa arat discutia noastra ca raspunsul tau inseamna ca eu de fapt sunt prost. Intre 10:48  - 11:30 am incercat sa o sun de vreo 6-7 ori. Deci ocazii suficienta sa dai un mesaj dupa ce te-ai trezit. Sau sa raspunzi la telefon  ca ultimele apeluri au dat ton ocupat/respins.

 

Nu cred ca ai inteles ce am scris prima data. Nu e vorba ca ai luat pe altcineva sau ai adormit sau chiar ca vroiai sa ma respingi (nu stiu motivul pentru ca ai acceptat programarea in primul rand). Este vorba de bun simti cand accepti o programare macar sa respecti omul si sa il informezi in caz ca a intervenit ceva. Am avut si eu una / doua cazuri in care nu mai puteam ajunge si am scris macar mesaj ca nu pot ajunge ca sa poate faca ea accepta alti clienti. 

 

Si legat de recenzii ca scriem sau nu scriem. Cred ca sunt destui care au scris frumos despre tine , deci nu e chiar asa ca nu mai la probleme scriem. Dar sa mai intampla sa fi si criticat(a).

 

 

12/20/18, 17:50 - Andrei: Buna, esti disponiliba in seara asta pentru o programare?

12/20/18, 18:51 - Andrei: Sau daca nu, miine?

12/20/18, 19:04 - Daria: Bună mâine dragule de la 10 încep 😘😘😘

12/20/18, 19:04 - Daria: 150|250 oral protejat + normal

200/300 total oralul neprotejat în funcție de igiena

12/20/18, 19:05 - Andrei: Ok, oral protejat cu finalizare faciala?

12/20/18, 19:07 - Andrei: Ma poti programa intre 10 si 11?

12/20/18, 19:18 - Daria: Desigur o ora sau un nr sa știu cum îmi fac următoarele programări

12/20/18, 19:19 - Andrei: Un nr e suficient

12/20/18, 19:19 - Daria: Ok rămâne stabilit

12/20/18, 19:19 - Daria: 😘

12/20/18, 19:19 - Daria: Zona Bartolomeu

12/20/18, 19:20 - Andrei: Te sun in jur de 10?

12/20/18, 19:21 - Daria: Da 😘

12/20/18, 19:21 - Andrei: Bine, multumesc

12/21/18, 10:02 - Andrei: Neata

12/21/18, 10:05 - Andrei: Te am sunat asa cum am stabilit, dar nu te am gasit. Ramane programarea?

12/21/18, 10:10 - Daria: Da rămâne. Nu team deranjat.. Acum beau cafeaua și după fac un dus.

12/21/18, 10:10 - Daria: Se poate la 10 40?

12/21/18, 10:11 - Andrei: Ok, e in regula, imi dai adresa?

12/21/18, 10:11 - Daria: xxxxxxadresaxxxxxxx

12/21/18, 10:24 - Andrei: Sunt in zona, imi dai un mesaj cand esti gata si la ce apartament sa fiu? Mersi

12/21/18, 11:01 - Andrei: A intervenit ceva? Nu te mai gasesc la telefon sau mesaj.

12/21/18, 11:28 - Andrei: Macar aveai bunul simt sa raspunzi la telefon sau la mesaje. Programezi clientul si dupa aia il lasi in ceata.Multumesc.

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...