Sari la conținut

TOP:Vizita Daria Total /Oral/deep 0757193202


Postări Recomandate

  • Oras:Oriunde dar sa ma regăsesc
  • Oras:Oriunde dar sa ma regăsesc

Hei dragilor, odată cu susținerea voastră am reușit sa depășesc și eu momentele grele. M-am stabilit în Brașov pentru o săptămână și doresc sa va întorc favorul. Bănuiesc ca știți ca am urcat preturile pentru a ma putea stabili aici lângă voi. Și va mulțumesc foarte mult. ÃŽnsă nu toți cei fideli au putut sa se bucure de prezenta mea. Așadar voi reveni la tarifele vechi. Și anume

200nr

300h

650 2 h

800 3h

Aici întra finalizare orala și corporala, 69,și diferite fantezii.

Finalizarea faciala ,french Kiss și analul extra 50 de lei.

ÃŽnsă cei fideli au prioritate în ceea ce privește orele mele disponibile.

💋💖

Contact prin whatsApp pentru mai multe detalii 0757193202

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde dar sa ma regăsesc
  • Oras:Oriunde dar sa ma regăsesc

Deci pentru o oră este 300 si pentru două ore 650?

Cum plm vine asta?

Pot sa stau 2h dar una după alta ca sa plătesc 600 si nu 650 pentru un pachet de 2h?

Looool

Când ma refer la 2 ore asta include câte finalizări poți +anal și toate fanteziile incluse. Ma înțelegi acum? 💋

Link spre comentariu
  • Oras:La Lidia acasă :)))
  • Oras:La Lidia acasă :)))

Când ma refer la 2 ore asta include câte finalizări poți +anal și toate fanteziile incluse. Ma înțelegi acum?

Eu cand ma duc la Carrefour sa-mi iau o ruda de salam pot vedea pe eticheta tot ce conține. Ma înțelegi acum? ❤

Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Eu cand ma duc la Carrefour sa-mi iau o ruda de salam pot vedea pe eticheta tot ce conține. Ma înțelegi acum? â¤

Eu zic ca este o mica/mare diferenta intre ruda de salam si titulara topicului. Dacă tu te hotărăști sa cumperi rudă de salam, o iei si o pui in cos, pe cand aici pot aparea divergențe..adica poti primi un refuz la anumite cerințe!ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde dar sa ma regăsesc
  • Oras:Oriunde dar sa ma regăsesc

Eu zic ca este o mica/mare diferenta intre ruda de salam si titulara topicului. Dacă tu te hotărăști sa cumperi rudă de salam, o iei si o pui in cos, pe cand aici pot aparea divergențe..adica poti primi un refuz la anumite cerințe!ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜

Servus, ce-ți mai place barfa :)),, 💋ðŸ˜

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...