Sari la conținut

Adda36 Bulevardul Milea 0726 894 965


adda36

Postări Recomandate

  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Alta ajuns :) Alta care crede ca a ajuns in el dorado si vrea sa isi ia apartament din 10 clienti..150 ron pt normal vrei cim?pac inca 100 ..vrei anal pac inca 100..orice vrei cere 100 plus:))) vrei ceva mai mult lasi suta de euro

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Alta ajuns :) Alta care crede ca a ajuns in el dorado si vrea sa isi ia apartament din 10 clienti..150 ron pt normal vrei cim?pac inca 100 ..vrei anal pac inca 100..orice vrei cere 100 plus:))) vrei ceva mai mult lasi suta de euro

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Alta ajunsa :) Alta care crede ca a ajuns in el dorado si vrea sa isi ia apartament din 10 clienti..150 ron pt normal vrei cim?pac inca 100 ..vrei anal pac inca 100..orice vrei cere 100 plus:))) vrei ceva mai mult lasi suta de euro

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Alta ajunsa :) Alta care crede ca a ajuns in el dorado si vrea sa isi ia apartament din 10 clienti..150 ron pt normal vrei cim?pac inca 100 ..vrei anal pac inca 100..orice vrei cere 100 plus:))) vrei ceva mai mult lasi suta de euro

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Buna dragii mei!150-30 deminute.oral si normal.

250-1h oral si normal.

Ana- extra 100

CIM- extra 50(si asta tot in functie de igena)

 

 

Fk- in functie de igena.

Squirt-in functie de partener.

Pentru alte fantezi( fetisuri) nu sunt extra.

Se facie si ON (in functie de igena)

Masaj la cererea clientului.

post-229332-0-14995900-1542963491_thumb.jpg

Link spre comentariu

Alta ajunsa :) Alta care crede ca a ajuns in el dorado si vrea sa isi ia apartament din 10 clienti..150 ron pt normal vrei cim?pac inca 100 ..vrei anal pac inca 100..orice vrei cere 100 plus:))) vrei ceva mai mult lasi suta de euro

Bro e la fel ca masina vrei dotari extra platesti extra , asa toata lumea ar merge in bolizi full option dar asa te limitezi la bugetul alocat ✌ spor
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Vizitat astăzi, sunat programat și primit instrucțiuni cum sa ajung. La telefon pare cam distanta. Am zis hai sa încerc. Am ajuns la locație și spre surprinderea mea atitudine foarte ok. M-a întrebat dacă vreau sa servesc ceva, suc sau apa. Am stat puțin de povesti după care m-a poftit in camera. Plus ca era îmbrăcată in ținuta corespunzătoare. Am ales o finalizare, 150 lei

ON 9

NP-8

Gfe- 8

S-a jucat cu voinicul cam 10 min cu Deep scuipături și tot ce trebuie.

NP pe la spate nu sunt multe de spus. După acțiune m-am cerut la dus, primit prosop curat in baie 2-3 feluri de gel de dus. Per total de revenit dacă mai vine pe la noi

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...