Sari la conținut

Nico 0755875361


ionicadoru

Postări Recomandate

Vizitator magarusulfutacios
Reputație: 0

Ce anume?Eu zic ca sunt destule...doar nu specific cum am făcut-o.Am dat note,de aici tu decizi dacă e de vizitat.

Pai citeste recenziile anterioare, colegii ziceau ca e pe viteza, de exemplu. Daca doar pui niste note acolo nu prea ajuta. Nu trebuie sa zici totul, doar detalii care sa ajute si pe ceilalti.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am fost și eu zilele trecute la Nico. Fata e ok, dar pozele sunt mult prea stilizate, nu arata deloc ca acolo, dar e ea. E mult mai împlinită fata de poze și la fața difera mult. Locație ok, ușor de găsit, curat. Am negociat o finalizare 100, plus CIM 50 și AP 50.

Ca acțiune ON 8,NP 8,are un cur super, și sânii la fel, AP 7,nu am făcut mult, am văzut ca se chinuia, dar e ok.Nu a fost pe grabă deloc. Per total o exp plăcută. FK nu, GFE slăbuț,dar nu mergi sa o ții în brate. De revenit? Nu știu, o sa încerc și alte variante. Tipa e corecta, face ce zice, nu e scump dar faza cu pozele nu mi-a plăcut, prea stilizate.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Am fost saptamana trecuta la ea. Fata e draguta sexy si chiar mi-a placut de ea. Nu e pe graba, are pielea fina miroase frumos si incearca sa se faca placuta. Eu recomand.

Pozele nu sunt reale asta e sigur.

 

Note: OP-7

NP: 7

Gfe: 7

 

De revenit? Poate cand o sa mai vin in Arad.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Vizitat domnisoara acu 2 saptamani.

Sunat programat in 20 de minute la ared kaufland, indrumat prin telefon la locatie.

Fata arata bine doar ca pozele sunt foarte ajustate, daca nu esti atent nu prea seamena.

Cand am intrat in apartamene fata nici macar nu mi-a rasp la salut, direct am fost indrumat spre camera cu un aer sictirit si mi-a zis sa ma dezbrac.

La actiume sa spunem ca a fost decenta, am optat pt juma de ora ON+NP.

Am puso caprita si dai si baga pana cand gogu a vomitat.halat 100 coco. Per total sa zicem un 5. Mai mult nu i-asi da

De revenit, nop

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator maxuser
Reputație: 0

Eu cand am sunat-o si am intrebat-o tarifele a racnit la mine si a zis ca ce am eu cu pozele ei.

Eu m-am panicat si am inchis.

A zis ca sunt facute in nu stiu ce studio.

Daca e incapatanata.

Nico daca puneai o poza faina cu tine nu neparat fata dar in poza sa se vada bijuteria eu cred ca nu faceai fata la cate cereri aveai.

Vrem sa vedem pasarica ta Nico.

:)

Link spre comentariu

Nu sunt pozele ei alea. Aduce vag cu tipa din poze, dar nu e ea. Am fost intr-o seara, primavara trecuta, pe Cicio Pop, unde isi facea veacul. Eram cu un tovaras si, desi avea colega - mai naspa, ce e drept - s-a crizat la noi ca vezi Doamne de ce nu i-am spus ca suntem doi. Am plecat, ca doar nu eram tampiti sa ramanem sa-i suportam figurile. Cu asa atitudine, direct la lada cu gunoi merita sa ajunga.

Link spre comentariu
Vizitator maxuser
Reputație: 0

Nico RUSINICA!

Cu atitudinea asta nu vei cucerii Aradul.

Pacat ca ai potential!

Daca te gandesti sa pui poze reale sa sti ca ai fi mult mai castigata.

Chiar daca sunt facute cu telefonul si nu e profesional dar esti tu sunt mai valoroase decat 100 poze stilizate false.

Link spre comentariu
Vizitator maxuser
Reputație: 0

Felicitari Niko ! :hooray

Vezi ca se poate sa pui poze reale!  :aplaud

Imi place ca ti-ai schimbat atitudinea!  :X

Niko ne spui serviciile tale? 

Ai si anal in pachet?

BJ , CIM , DT , FK  faci?

Tarife

Iti recomand sa iti faci cont si sa socialiezi cu noi!  :gossip

Link spre comentariu

Am vizitat domnișoara, am sunt și mi-o răspuns cu un ton superior și când am ajuns nu avea rabdare pentru indicații. Urcat sus, primit direct in camera, dat banii și trecem la treaba. Totul pe repede înainte.

Aptitudine 3 , telefonul ii suna

Op 2 min nota 2

NP pe repede înainte, schimbat câteva poziții și in doggy zice ca acuma trebuie sa ma termin după nici 5 min

Nu recomand, de evitat.

100 lei finalizarea

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...