Sari la conținut

Bianca_blue 0738056658


Postări Recomandate

Vizitator Adrian_92
Reputație: 0
Acum 4 ore, andrey4u a spus:

Săptămâna aceasta ajung la Bianca.Vreau sa o pun in toate pozițiile.Chiar dacă o am cam groasa,o sa revin cu detalii sa va spun daca o are larga sau i-am largit-o și mai rău decât era 🤣🤣🤣

Ai grijă să nu intri cu totul în ea. 😂😂😂😂😂😂😂

Link spre comentariu
Vizitator Adrian_92
Reputație: 0
Acum 19 ore, kasparian a spus:

@crissti98, eu îți apreciez toleranța, din moment ce găsești ca fiind doar "pe muchie de limbaj" niște invective cât se poate de mizerabile la adresa mea și ai putut face abstracție de ele pentru a da un like unei alte jigniri, de data asta la adresa unei femei.
Pentru că știi bine că nu e decăt o jignire și o dezinformare, având în vedere că și tu ai cunoscut-o pe Bianca. Imparțialitatea nu asta înseamnă, să încurajezi orice opinie, chiar și pe cele mincinoase.

Stiti ce cred eu?

Cred ca @kasparian si @crissti98 si-o dau din cand in cand la supapa de admisie si evacuare. Se lovesc la raki taki ta nana.

Prea se ling unul cu altul.

Baaaaaai pizdelor, v-ati luat cu voi tocurile si poșetele?  

Umblati cu vibratoarele in poșetă, lingusitorilor. 😂😂😂😂😂

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"

....nope, nu meriti replica, desi n-am poseta. Nici macar borseta. E cum zici tu.

Insa, mi-ar place tare mult sa dai ceva detalii concrete despre vizita la titulara, sa te "recunoasca" ca vizitator si sa spuna povestea ei. Nu e frumos, in conditii "standard", dar pentru guralivi de-astia ca tine e cam singura solutie, daca adminii nu vor sa te baneze pentru limbaj licentios (sa nu te-ncurce termenii: "licentios" nu inseamna ca e limbaj folosit la "liceu")

A mai fost un topic unde, desi lumea avea o "parere" buna despre caprioara, unu' facea spume...ca aia, ca aialalta, ca nu ofera ceea scrie ca ofera, ca toti recenzeaza "pe datorie" si interes

Cand a fost fortat sa dea detalii, fata a asociat userul cu "actiunea" si ...n-a fost prea bine pentru respectivul.

S-a dovedit ca fata nu putea sa gaseasca copacul din cauza padurii, deci ONP-ul a fost refuzat...ceea ce a dezlantuit "fiara"

Asta asa, ca idee despre "barbatii adevarati" pe forum.

Te bagi, sa dai ceva detalii despre vizita? Pe langa faptul ca "e larga".

Ca atat ai spus in "recenzia" ta, in afara jignirilor catre altii (sau adevarurilor despre altii, cum spui tu)

  • Like 2

Fetelor...sa stiti ca accept si "banii inapoi", daca voi considerati ca nu ati fost in forma, si puteti "mai bine"!!!

Trebuie doar sa-mi propuneti 😂

Promit sa ii folosesc in acelasi scop, la aceeasi "casierie"...poate o fi mai bine, data viitoare😜

Link spre comentariu
Vizitator Adrian_92
Reputație: 0
Acum 28 minute, crissti98 a spus:

....nope, nu meriti replica, desi n-am poseta. Nici macar borseta. E cum zici tu.

Insa, mi-ar place tare mult sa dai ceva detalii concrete despre vizita la titulara, sa te "recunoasca" ca vizitator si sa spuna povestea ei. Nu e frumos, in conditii "standard", dar pentru guralivi de-astia ca tine e cam singura solutie, daca adminii nu vor sa te baneze pentru limbaj licentios (sa nu te-ncurce termenii: "licentios" nu inseamna ca e limbaj folosit la "liceu")

A mai fost un topic unde, desi lumea avea o "parere" buna despre caprioara, unu' facea spume...ca aia, ca aialalta, ca nu ofera ceea scrie ca ofera, ca toti recenzeaza "pe datorie" si interes

Cand a fost fortat sa dea detalii, fata a asociat userul cu "actiunea" si ...n-a fost prea bine pentru respectivul.

S-a dovedit ca fata nu putea sa gaseasca copacul din cauza padurii, deci ONP-ul a fost refuzat...ceea ce a dezlantuit "fiara"

Asta asa, ca idee despre "barbatii adevarati" pe forum.

Te bagi, sa dai ceva detalii despre vizita? Pe langa faptul ca "e larga".

Ca atat ai spus in "recenzia" ta, in afara jignirilor catre altii (sau adevarurilor despre altii, cum spui tu)

N-ai poșetă, dar ai tocuri 😂😂😂😂😂😂😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Cartierul cu 3 litere
  • Oras:Cartierul cu 3 litere
Just now, Adrian_92 said:

N-ai poșetă, dar ai tocuri 😂😂😂😂😂😂😂😂

 Adrianeee, cand mai iesi pe centura sa nu iti mai faci botul cu rosu ca semeni cu pizda vacii nebunee

=))

  • Haha 1
  • Minus 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"

Lasa-l, nu ii mai da sfaturi. Intai sa le merite.

....sa zica cum si ce a fost, mai pe "larg"

  • Like 1

Fetelor...sa stiti ca accept si "banii inapoi", daca voi considerati ca nu ati fost in forma, si puteti "mai bine"!!!

Trebuie doar sa-mi propuneti 😂

Promit sa ii folosesc in acelasi scop, la aceeasi "casierie"...poate o fi mai bine, data viitoare😜

Link spre comentariu
Vizitator Adrian_92
Reputație: 0
Acum 15 minute, disjokey a spus:

 Adrianeee, cand mai iesi pe centura sa nu iti mai faci botul cu rosu ca semeni cu pizda vacii nebunee

=))

Eu nu sunt mă-ta, să ies pe centură. 

Bufonule. 😂😂😂

Link spre comentariu
Vizitator Adrian_92
Reputație: 0
Acum 4 minute, disjokey a spus:

 Nu esti mama, esti doar un pudel pe centura care cerseste pulancur 

 =))

Si tu @disjokey te arzi cu @kasparian si @crissti98

Asa mi se pare. Faceti manage a trois.

Sunt niște pizde masculine toți 3.

 V-ati luat colantii pe voi, pe sub pantaloni? 

Terminatilor.

Link spre comentariu
  • Oras:Cartierul cu 3 litere
  • Oras:Cartierul cu 3 litere
Just now, Adrian_92 said:

Si tu @disjokey te arzi cu @kasparian si @crissti98

Asa mi se pare. Faceti manage a trois.

Sunt niște pizde masculine toți 3.

 V-ati luat colantii pe voi, pe sub pantaloni? 

Terminatilor.

 Mah tu esti cu muia, te-ai inscris de doua zile si faci pe rujata pe topice ?

 Ai de pizda ta. 

 Nu mai raspunde ca "bukake" scrie pe tine. 

 =))

  • Haha 2
  • Minus 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator white_rabbit
Reputație: 0
51 minutes ago, Corhaneanu7 said:

E lărgită bine de tot, se vede  dupa labiile mari care sunt facute franjuri.

Ca mai strânge ea din mușchii vaginali e altceva.

 

🤦‍♂️ pe același principiu, dacă esti bărbat și te f#ți de prea multe ori, o să-ti atârne pielea de pe p#lă și o să ți se lase coayele până la genunchi de la bălăngănit...

Ăsta e trolling de cea mai joasă speță.

Link spre comentariu
  • Oras:Micul Paris
  • Oras:Micul Paris
Acum 50 minute, Corhaneanu7 a spus:

E lărgită bine de tot, se vede  dupa labiile mari care sunt facute franjuri.

Bună deducție! :slap2
Auzi, dar ceilalți frați ai tăi (Corhaneanu1, Corhaneanu2...) sunt toți la fel de deștepți ca tine? Sau tu ești geniul familiei?

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
Acum 36 minute, il pupparo a spus:

Fata este super finuta. Nu am fost  ( inca ) , dar din ce se vede e beton. Sper sa ajung si eu cat de curand .

...ce sa zic..."brake a leg!" ca nu stiu daca in cazul asta, pentru mers la caprioare, se zice "bafta" sau "succes"

Eu unul am trecut pe-acolo, mai demult si n-a fost rau...ba chiar a fost bine, cu exceptia faptului ca imbecilului meu de creier i s-a parut cam crudutza. Am pus-o "deoparte" pentru eventuala revenire, dupa "maturare".

Da' tu nu trebuia sa postezi planurile. Pentru o recenzie, alta era situatie.  La "o sa...", in contextul actual, se va aplica instant zicala "daca te bagi in troaca te mananca porcii!"

Io unu' m-am bagat pentru pen'ca, 'tu-m-ash iar in creieru' meu (daca te-njuri singur nu se aplica ban, nu?!), nu ma pot obisnui ca pe-aici nu toate discutiile si posturile sunt "pe bune". Si-am ajuns "pizda", "pe tocuri" si "cu poseta". E adevarat ca doar pentru "forum", deci nu ma afecteaza in nici-un fel.

Dar tu? ... duci lipsa de etichete? :D

 

 

  • Like 2

Fetelor...sa stiti ca accept si "banii inapoi", daca voi considerati ca nu ati fost in forma, si puteti "mai bine"!!!

Trebuie doar sa-mi propuneti 😂

Promit sa ii folosesc in acelasi scop, la aceeasi "casierie"...poate o fi mai bine, data viitoare😜

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"

Ptiu drace!...dau apa la moara..."break a leg" e corect

But, I don't speak english! :D

  • Like 1

Fetelor...sa stiti ca accept si "banii inapoi", daca voi considerati ca nu ati fost in forma, si puteti "mai bine"!!!

Trebuie doar sa-mi propuneti 😂

Promit sa ii folosesc in acelasi scop, la aceeasi "casierie"...poate o fi mai bine, data viitoare😜

Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu frate , dar nu pot rezista la pozele superbe ale Biancai 😊. Anyway, cum am zis si mentin parerea ( pana la proba contrarie , evident ) , fata chiar imi pare super finuta. Asta e feelingul meu ; acuma na... vedem face to face😊.

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...