Sari la conținut

Bianca_blue 0738056658


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"

'na seara la lume,

Hmmm, azi e Duminica, deci am fost la Mall ... la "Multiplex" 😉

Am revazut "Daca e Duminica e...Bianca" 😁 (Martzea nush unde ma prinde...)

Prins bilet cu cca 1h inainte (doar 1 fin) - deci n-am mai reconfirmat - ajuns in time pentru un mic chat si o tzigara. De data asta am luat tzigarile, dar am uitat bricheta (in masina 🤣)...m-a ajutat, din nou, caprioara, bashka m-a imbatat cu pepci. Ca eram incins dupa goana trasa. Dush si...trecut la spectacol

Ai zice ca ala micu' s-a plictisit sa vada filmu' asta, avand in vedere ca l-am dus destul de des, in ultima perioada la "Daca e Duminica, e...".

Dar nu...pare ca-i place maxim de actritza principala...adolescentu' dreaq!!! 🤬

Oricum, unde pune ea mana, unghiutzele, limbutza si pupiceii "mushcatzi", CRESTE!! 🤣 Bine ca nu se aplica la urechile subsemnatului, nici la sfarcuri (atat mi-ar mai trebui 😱) si nici la oo...daca ne referim la dimensiuni. Da' le umple frate, de te chinui sa nu dea pe-afara prea repede 😉

Gogutza gata de OP in max 2-3 min de la "action" (clar nu e plictisit), se frichineshte tot si abia-si mai incape-n forma la DT-urile cu gag si alinturile caprioarei iar la NP....ii place maxim sa fie modelat ca si coloana infinitului. De data asta am ramas la LOT, unde atat eu cat si Gogutza am fost stransi si strangulati maxim de titulara (titulare?:hmmm). Ca, fiecare cu a lui...el cu "motzata" aia de-l modeleza ca pe plastilina, eu cu "albastra" care se strange pe mine, si ma da la o parte sa aiba acces la gatul si urechile subsemnatului sa-mi gafaie, sa ma mushte, sa ma "electrocuteze" cu limbutza. N-ai cum sa rezishti, deci..."Конец фильма" triumfal.

Comme d'habitude....

Locatie...9.  😝Mall Vitan (pe langa)....ok

Bianca Blue: 9. Mereu fresh, mereu lipicioasa, mereu "joaca" ca si prima data. Nu la trac ma refer, cat la "pasiune'.

"Action" 9++....daca ala micu nu s-a saturat, si zbarnaie la impulsuri, eu de ce-as comenta?

Cado"...150/1 fin

Concluzia: cre' ca mai vizionez "filmu' " de cateva ori. N-ar fi rau sa-l vedeti si voi 😝 Cre' ca o sa va placa.

🍻

  • Like 7
  • Inimioara 1

Fetelor...sa stiti ca accept si "banii inapoi", daca voi considerati ca nu ati fost in forma, si puteti "mai bine"!!!

Trebuie doar sa-mi propuneti 😂

Promit sa ii folosesc in acelasi scop, la aceeasi "casierie"...poate o fi mai bine, data viitoare😜

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
30 minutes ago, crissti98 said:

'na seara la lume,

Hmmm, azi e Duminica, deci am fost la Mall ... la "Multiplex" 😉

Am revazut "Daca e Duminica e...Bianca" 😁 (Martzea nush unde ma prinde...)

Prins bilet cu cca 1h inainte (doar 1 fin) - deci n-am mai reconfirmat - ajuns in time pentru un mic chat si o tzigara. De data asta am luat tzigarile, dar am uitat bricheta (in masina 🤣)...m-a ajutat, din nou, caprioara, bashka m-a imbatat cu pepci. Ca eram incins dupa goana trasa. Dush si...trecut la spectacol

Ai zice ca ala micu' s-a plictisit sa vada filmu' asta, avand in vedere ca l-am dus destul de des, in ultima perioada la "Daca e Duminica, e...".

Dar nu...pare ca-i place maxim de actritza principala...adolescentu' dreaq!!! 🤬

Oricum, unde pune ea mana, unghiutzele, limbutza si pupiceii "mushcatzi", CRESTE!! 🤣 Bine ca nu se aplica la urechile subsemnatului, nici la sfarcuri (atat mi-ar mai trebui 😱) si nici la oo...daca ne referim la dimensiuni. Da' le umple frate, de te chinui sa nu dea pe-afara prea repede 😉

Gogutza gata de OP in max 2-3 min de la "action" (clar nu e plictisit), se frichineshte tot si abia-si mai incape-n forma la DT-urile cu gag si alinturile caprioarei iar la NP....ii place maxim sa fie modelat ca si coloana infinitului. De data asta am ramas la LOT, unde atat eu cat si Gogutza am fost stransi si strangulati maxim de titulara (titulare?:hmmm). Ca, fiecare cu a lui...el cu "motzata" aia de-l modeleza ca pe plastilina, eu cu "albastra" care se strange pe mine, si ma da la o parte sa aiba acces la gatul si urechile subsemnatului sa-mi gafaie, sa ma mushte, sa ma "electrocuteze" cu limbutza. N-ai cum sa rezishti, deci..."Конец фильма" triumfal.

Comme d'habitude....

Locatie...9.  😝Mall Vitan (pe langa)....ok

Bianca Blue: 9. Mereu fresh, mereu lipicioasa, mereu "joaca" ca si prima data. Nu la trac ma refer, cat la "pasiune'.

"Action" 9++....daca ala micu nu s-a saturat, si zbarnaie la impulsuri, eu de ce-as comenta?

Cado"...150/1 fin

Concluzia: cre' ca mai vizionez "filmu' " de cateva ori. N-ar fi rau sa-l vedeti si voi 😝 Cre' ca o sa va placa.

🍻

Ai fost la "film" cu sotia? sau ai lasat o cu cardul in in mall, sa si faca si ea de cap?

  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"

Nope....singur.

Oricum da unde "500lei" pentru bilet dublu? Mergem separat, ca suntem economi 🤣🤣

Fiecare la "filmu' " lui!

Fetelor...sa stiti ca accept si "banii inapoi", daca voi considerati ca nu ati fost in forma, si puteti "mai bine"!!!

Trebuie doar sa-mi propuneti 😂

Promit sa ii folosesc in acelasi scop, la aceeasi "casierie"...poate o fi mai bine, data viitoare😜

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"

uhhh...am uitat continuarea:

"....Fiecare la filmu' lui!"...pa rand, cu pauza de re-incarcare bancomat:angel:

Fetelor...sa stiti ca accept si "banii inapoi", daca voi considerati ca nu ati fost in forma, si puteti "mai bine"!!!

Trebuie doar sa-mi propuneti 😂

Promit sa ii folosesc in acelasi scop, la aceeasi "casierie"...poate o fi mai bine, data viitoare😜

Link spre comentariu
  • Telefon: 0738056658
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0738056658
  • Oras:Bucuresti
Acum 1 oră, crissti98 a spus:

'na seara la lume,

Hmmm, azi e Duminica, deci am fost la Mall ... la "Multiplex" 😉

Am revazut "Daca e Duminica e...Bianca" 😁 (Martzea nush unde ma prinde...)

Prins bilet cu cca 1h inainte (doar 1 fin) - deci n-am mai reconfirmat - ajuns in time pentru un mic chat si o tzigara. De data asta am luat tzigarile, dar am uitat bricheta (in masina 🤣)...m-a ajutat, din nou, caprioara, bashka m-a imbatat cu pepci. Ca eram incins dupa goana trasa. Dush si...trecut la spectacol

Ai zice ca ala micu' s-a plictisit sa vada filmu' asta, avand in vedere ca l-am dus destul de des, in ultima perioada la "Daca e Duminica, e...".

Dar nu...pare ca-i place maxim de actritza principala...adolescentu' dreaq!!! 🤬

Oricum, unde pune ea mana, unghiutzele, limbutza si pupiceii "mushcatzi", CRESTE!! 🤣 Bine ca nu se aplica la urechile subsemnatului, nici la sfarcuri (atat mi-ar mai trebui 😱) si nici la oo...daca ne referim la dimensiuni. Da' le umple frate, de te chinui sa nu dea pe-afara prea repede 😉

Gogutza gata de OP in max 2-3 min de la "action" (clar nu e plictisit), se frichineshte tot si abia-si mai incape-n forma la DT-urile cu gag si alinturile caprioarei iar la NP....ii place maxim sa fie modelat ca si coloana infinitului. De data asta am ramas la LOT, unde atat eu cat si Gogutza am fost stransi si strangulati maxim de titulara (titulare?:hmmm). Ca, fiecare cu a lui...el cu "motzata" aia de-l modeleza ca pe plastilina, eu cu "albastra" care se strange pe mine, si ma da la o parte sa aiba acces la gatul si urechile subsemnatului sa-mi gafaie, sa ma mushte, sa ma "electrocuteze" cu limbutza. N-ai cum sa rezishti, deci..."Конец фильма" triumfal.

Comme d'habitude....

Locatie...9.  😝Mall Vitan (pe langa)....ok

Bianca Blue: 9. Mereu fresh, mereu lipicioasa, mereu "joaca" ca si prima data. Nu la trac ma refer, cat la "pasiune'.

"Action" 9++....daca ala micu nu s-a saturat, si zbarnaie la impulsuri, eu de ce-as comenta?

Cado"...150/1 fin

Concluzia: cre' ca mai vizionez "filmu' " de cateva ori. N-ar fi rau sa-l vedeti si voi 😝 Cre' ca o sa va placa.

🍻

Mulțumesc frumos! :*

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Micul Paris
  • Oras:Micul Paris
Acum 23 ore, crissti98 a spus:

Gogutza gata de OP in max 2-3 min de la "action" (clar nu e plictisit), se frichineshte tot si abia-si mai incape-n forma la DT-urile cu gag si alinturile caprioarei iar la NP....ii place maxim sa fie modelat ca si coloana infinitului.

Tare asta cu "coloana infinitului"! Sper doar să-ți treacă până la prima urinare, că altfel devii o atracție în sine în toaleta de la Mall Vitan și lași multiplexu' fără spectatori :lol:

La 22.11.2022 la 20:03, crissti98 a spus:

PS...iar cu Kaspi (🥰)....knd sunt eu "nervos" pe el, la ce posteaza, knd e el "nervos" pe mine ca-l induc in eroare cu recenziile. Da' ne iubim/potrivim maxim, de la distanta 🤣🤣. Deci, nu l-ash da nici pe el la cosh. Nu cred ca face recenzii "bune" daca a fost pe nasoale, si a plecat dupa "10 min". Parerea mea!

Eu sunt "nervos" pe tine doar pentru că nu ai vrut să-mi "împărtășești" și mie din inspirația aia a ta de 50+ grade :la
Am înțeles, discreția-i discreție, distanța-i distanță, dar măcar la Bianca ai putea să lași și tu o mostră "anonimă"...
Doar să o ambalezi în hârtie neagră și să scrii pe ea "Otravă pentru Kasparian", că dacă se prinde moldoveanca ce-i înăuntru, nu-mi mai lasă nicio picătură :lol:

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
Acum 3 minute, kasparian a spus:

........... dar măcar la Bianca ai putea să lași și tu o mostră "anonimă"...
Doar să o ambalezi în hârtie neagră și să scrii pe ea "Otravă pentru Kasparian", că dacă se prinde moldoveanca ce-i înăuntru, nu-mi mai lasă nicio picătură :lol:

Ei uite la asta nu m-am gandit!!!!🤣🤣

Deci, o facem "poshta", hai????🤣🤣🤣

Prima oara knd ajung, jur ca asa fac...las "colet"

:bravo

PS...numai sa nu se supere "moldoveanca" de...procedura.

Ca despre faza cu ...institutia sigur nu se supara. Tine bine (si intoarce) la jocuri de cuvinte :D

  • Haha 1

Fetelor...sa stiti ca accept si "banii inapoi", daca voi considerati ca nu ati fost in forma, si puteti "mai bine"!!!

Trebuie doar sa-mi propuneti 😂

Promit sa ii folosesc in acelasi scop, la aceeasi "casierie"...poate o fi mai bine, data viitoare😜

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut,

Intr-o dimineata de weekend, m-am trezit puternic pe ciocan si am programat cu Bia, rapid si eficient pe wA, toate detaliile intalniri.

Eram nearabdator sa o intalnesc din cauza pozelor si a recenziilor, asadar, am zburat cu masina prin Bucuresti cu gandul la ea.

Ajuns in locatie, undeva pe Calea Vitan, am aterizat la usa unde m-a primit foarte calduros Bia.
Dupa 2-3 vorbe, am lasat cadoul discret si am facut rapid un dus. Prosop, papuci, chiar si gel de dus barbatesc(foarte dragut din partea ei).
Am trecut rapid peste formalitati si actul in sine a fost placut, Bia fiind foarte atenta si jucausa, preludiu, cu atentie la oral si saruturi tandre pe gat si corp, are ea o schema cu limba la sfarcuri de te ia nebuneala...
M-am activat dupa cateva minute si am cerut un doggystyle cinstit, zis si facut! Bia are un corp frumos de femeie la care muncesti si te bucuri cu placere... POV'ul din doggy...belea de tot.

7.5 Locatia –Calea Vitan, curat, ambient placut, ospitaliera Bia

9 Modalitatea de contact - whatsapp, rapida si eficienta discutia

8 Experienta - Oral bun, executat cu atentie, doggy intens

8 Bia - Domnisoara este bunaaaa si super draguta cu tine

150 Cadoul 1 fin

O sa revin ca imi pare rau ca nu am stat 1h cu ea.


Multumesc Bia! Abia astept sa te "revad".

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...