Sari la conținut

Bianca_blue 0738056658


Postări Recomandate

  • Telefon: 0738056658
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0738056658
  • Oras:Bucuresti
Acum 19 ore, Muller_Hans a spus:

Salut,

Intr-o dimineata de weekend, m-am trezit puternic pe ciocan si am programat cu Bia, rapid si eficient pe wA, toate detaliile intalniri.

Eram nearabdator sa o intalnesc din cauza pozelor si a recenziilor, asadar, am zburat cu masina prin Bucuresti cu gandul la ea.

Ajuns in locatie, undeva pe Calea Vitan, am aterizat la usa unde m-a primit foarte calduros Bia.
Dupa 2-3 vorbe, am lasat cadoul discret si am facut rapid un dus. Prosop, papuci, chiar si gel de dus barbatesc(foarte dragut din partea ei).
Am trecut rapid peste formalitati si actul in sine a fost placut, Bia fiind foarte atenta si jucausa, preludiu, cu atentie la oral si saruturi tandre pe gat si corp, are ea o schema cu limba la sfarcuri de te ia nebuneala...
M-am activat dupa cateva minute si am cerut un doggystyle cinstit, zis si facut! Bia are un corp frumos de femeie la care muncesti si te bucuri cu placere... POV'ul din doggy...belea de tot.

7.5 Locatia –Calea Vitan, curat, ambient placut, ospitaliera Bia

9 Modalitatea de contact - whatsapp, rapida si eficienta discutia

8 Experienta - Oral bun, executat cu atentie, doggy intens

8 Bia - Domnisoara este bunaaaa si super draguta cu tine

150 Cadoul 1 fin

O sa revin ca imi pare rau ca nu am stat 1h cu ea.


Multumesc Bia! Abia astept sa te "revad".

Mulțumesc, te mai astept cu drag! 

 

Disponibilă pentru programări până mai târziu! Pupici! :*

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0738056658
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0738056658
  • Oras:Bucuresti
Acum 24 minute, florinelu200 a spus:

Iubita mea cu tot respectul, tu nu te mai incazesti de mult, esti profesionistasi a scazut scanteia din ochii tai. La inceput erau mult mai calda.

Nu înțeleg, la ce faci referire?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Micul Paris
  • Oras:Micul Paris
Acum 39 minute, MisterX a spus:

Sa ne faci o poza cu termometru sa ne convingem ca ai peste 36.5 grade 😊

Urcă fără probleme și până la "punctul de fierbere", dar, na, acum depinde și de "termoplonjorul" clientului să știe cum s-o încingă :la
Cât despre "scânteie", eu numai cu ochelari de sudură merg la ea :lol:

  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

am fost azi la Biencuta si m-am simtit foarte bine...

am reusit sa ma programez rapid si am ajuns la ora exacta, ea arata mai bine in realitate decat in poze, m-a servit cu un pahar cu apa, mi-a inapoiat 100 ron pt ca era prima data cand ne vedeam si nu era pregatita pt anal, a inceput cu oral np, bun, continuat cu oral protejat foarte bun cu finalizare in prezervativ, improspatare, oral si putin normal si asta a fost intalnirea. o sa revin pt anal sau pt ca mi-a placut! te pup bianca mi-a parut bine!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0738056658
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0738056658
  • Oras:Bucuresti
Acum 5 minute, utilizatornou a spus:

am fost azi la Biencuta si m-am simtit foarte bine...

am reusit sa ma programez rapid si am ajuns la ora exacta, ea arata mai bine in realitate decat in poze, m-a servit cu un pahar cu apa, mi-a inapoiat 100 ron pt ca era prima data cand ne vedeam si nu era pregatita pt anal, a inceput cu oral np, bun, continuat cu oral protejat foarte bun cu finalizare in prezervativ, improspatare, oral si putin normal si asta a fost intalnirea. o sa revin pt anal sau pt ca mi-a placut! te pup bianca mi-a parut bine!

Mulțumesc, te mai astept cu drag! :*

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0762 601 066
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0762 601 066
  • Oras:Bucuresti
Acum 17 ore, bianca_blue2 a spus:

Disponibilă pentru programări până mai târziu. Un weekend plăcut tuturor, pupici! :*

 

20221202_163419.jpg

Top😍🤤

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...