Sari la conținut

Bianca_blue 0738056658


Postări Recomandate

Bună dragilor, va rog frumos si respectos încercați să salvati numărul meu de telefon cu un nume de baiat sau un service sau ceva ,sa stiti ca nu.mi face plăcere sa stau sa duc munca de lamurire cu soțiile unora ca sa le conving că nu cunosc pe X sau pe Y si nu sunt dib zona sunt din Moldova!

Va pup si va multumesc pentru intelegere! :*

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pă zonă
  • Oras:Pă zonă

Bună dragilor, va rog frumos si respectos încercați să salvati numărul meu de telefon cu un nume de baiat sau un service sau ceva ,sa stiti ca nu.mi face plăcere sa stau sa duc munca de lamurire cu soțiile unora ca sa le conving că nu cunosc pe X sau pe Y si nu sunt dib zona sunt din Moldova!

Va pup si va multumesc pentru intelegere! :*

Pai daca te cheama Bianca, ar trebui sa te trecem Bianc in agenda si tot ar starnii suspiciuni. Numele tau e de vina, daca te chema

Cristina->Cristi

Mariana->Marian

Georgiana->George

dar

Bianca->Bianc tot e suspect.

Link spre comentariu

Pai daca te cheama Bianca, ar trebui sa te trecem Bianc in agenda si tot ar starnii suspiciuni. Numele tau e de vina, daca te chema

Cristina->Cristi

Mariana->Marian

Georgiana->George

dar

Bianca->Bianc tot e suspect.

N.am zis sa treceti neapărat "Bianc" poti face o asemănare Bogdan ,Bobita etc.
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Dark Side
  • Oras:Dark Side

Nu e doar un simplu schimb de ulei :)

 

In fine, eu te am trecuta in agenda “mecanic auto” de cand schimbam uleiul la tine, dar de cand ai marit tariful, am gasit alti mecanici mai ieftini si aproape la fel de priceputi. Pana la urma e doar un schimb de ulei.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"

Sa ma bag si io, ca-i haios....

 

Bai Bianca, tu-ti dai seama ce harababura ar iesi in programari?

 

Io unu', m-am incurcat si-ntre doua "Alina": m-am programat/confirmat la una, si-am sunat cand am ajuns, de adresa exacta, la alta...din "wish-list"

D'apai intre "asemanari"?? :slap2

Nici nu vreau sa ma gandesc, cata nebunie ar fi-n capu' meu, sa-mi dau seama care nume se aseamana cu care :laugh2

Cre' ca nu le-ar veni sa creada caprioarelor, ce "botezuri" le trag...iar io as ramane pe-afara, ca am intarziat prea mult :rax2

 

Clar: la mine-n telefon ramane "Bianaca", chit ca n-am mai fost demult!; asa era scris, pe la inceputuri, pe topic, asa ramane  :pope 

Nu c-as fi gicacontra, dar cu mecanicu' nu merge, ca am masina de firma...am, in schimb, colega "Bianca" :rockettes-1 ; daca ma cauta nevasta, zi si tu ca-s intr-o sedinta momentan si revin eu....

 

 

 

Acu' pa serioaselea...ce dreaq, mah? cat costa un amarat de tel si o cartela? Luati si una si alta si dositi-le pe undeva, pe "mute", sa le aveti doar la/pentru "nevoie" :laugh2

  • Like 3

Fetelor...sa stiti ca accept si "banii inapoi", daca voi considerati ca nu ati fost in forma, si puteti "mai bine"!!!

Trebuie doar sa-mi propuneti 😂

Promit sa ii folosesc in acelasi scop, la aceeasi "casierie"...poate o fi mai bine, data viitoare😜

Link spre comentariu
  • Oras:Pă zonă
  • Oras:Pă zonă

Nu e doar un simplu schimb de ulei :)

Recunosc ca am exagerat putin. Bianca a fost mereu foarte ok, iar serviciile ei sunt foarte bune. Ideea e ca mi-am propus eu un prag cat sa dau pe o finalizare si ea e acum out of range. Totusi, cred ca Bianca merita o exceptie, probabil in viitorul apropiat :)

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...