Sari la conținut

Bianca_blue 0738056658


Postări Recomandate

  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Tot persoanele din jurul vostru meau dat si locatia aceasta infecta din ce stiu eram la ,,prietena""si un clint mea dat nr la acest individ

Pentru limba română apăsați tasta 1!

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna.

 

Fata acum lucreaza pe linga Dorobanti.

 

Locatia este o garsoniera mica, just fucking place foarte simpla. Nu stiu daca e cu o colega sau .. altceva in bucatarie.

 

Pozele sunt reale, fata chiar mi a placut fizic si la fata. Vorbeste ok. 

 

La oral nu exceleaza deloc. A tinuto in gura vreo 30s dupa care o durea gura, ori de activitate ori de ceva probleme iritatie de la prezervative cica.

 

La normal am incercat numai misio cu dra, la care ea geme placut, te cam tine de solduri la un moment dat etc. Excitant.

 

Dupa cite am vazut incearca sa se tina de programari ca are ceva succes. Am sa revin inca o data la ea sa mi confirm impresia.

 

Citeva note

 

Locatia 7

 

Fata 8 spre 9

 

Oral 4

 

Normal 8

 

Gfe... politicoasa 7.

 

 

100/ 200

 

Bafta

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna.

 

Fata acum lucreaza pe linga Dorobanti.

 

Locatia este o garsoniera mica, just fucking place foarte simpla. Nu stiu daca e cu o colega sau .. altceva in bucatarie.

 

Pozele sunt reale, fata chiar mi a placut fizic si la fata. Vorbeste ok. 

 

La oral nu exceleaza deloc. A tinuto in gura vreo 30s dupa care o durea gura, ori de activitate ori de ceva probleme iritatie de la prezervative cica.

 

La normal am incercat numai misio cu dra, la care ea geme placut, te cam tine de solduri la un moment dat etc. Excitant.

 

Dupa cite am vazut incearca sa se tina de programari ca are ceva succes. Am sa revin inca o data la ea sa mi confirm impresia.

 

Citeva note

 

Locatia 7

 

Fata 8 spre 9

 

Oral 4

 

Normal 8

 

Gfe... politicoasa 7.

 

 

100/ 200

 

Bafta

  • Like 1
Link spre comentariu

Am fost si eu la domnisoara. Tânără de tot:19 neimpliniti. Tipul de cruditate pe care mi l doream in seara aia. Acțiunea: oral nep și normal p in 2 numere cu FK pentru care am decartat 450 pt 2h. O partida f bună pentru cine isi doreste o adolescenta de liceu care arată bine. Note de 9-10 pe linie în afara de locatie(baia mai exact), dar nu e o problemă majoră pt ca poti veni dusat de acasă. De revenit: pt mn cel putin: DA

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Am fost si eu la domnisoara. Tânără de tot:19 neimpliniti. Tipul de cruditate pe care mi l doream in seara aia. Acțiunea: oral nep și normal p in 2 numere cu FK pentru care am decartat 450 pt 2h. O partida f bună pentru cine isi doreste o adolescenta de liceu care arată bine. Note de 9-10 pe linie în afara de locatie(baia mai exact), dar nu e o problemă majoră pt ca poti veni dusat de acasă. De revenit: pt mn cel putin: DA

cand ai fost la ea?
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Am fost si eu la domnisoara. Tânără de tot:19 neimpliniti. Tipul de cruditate pe care mi l doream in seara aia. Acțiunea: oral nep și normal p in 2 numere cu FK pentru care am decartat 450 pt 2h. O partida f bună pentru cine isi doreste o adolescenta de liceu care arată bine. Note de 9-10 pe linie în afara de locatie(baia mai exact), dar nu e o problemă majoră pt ca poti veni dusat de acasă. De revenit: pt mn cel putin: DA

cand ai fost la ea?
Link spre comentariu

Am fost si eu la domnisoara. Tânără de tot:19 neimpliniti. Tipul de cruditate pe care mi l doream in seara aia. Acțiunea: oral nep și normal p in 2 numere cu FK pentru care am decartat 450 pt 2h. O partida f bună pentru cine isi doreste o adolescenta de liceu care arată bine. Note de 9-10 pe linie în afara de locatie(baia mai exact), dar nu e o problemă majoră pt ca poti veni dusat de acasă. De revenit: pt mn cel putin: DA

Nu va inteleg cum puteti sa faceti ON cu fete cu herpes la gura

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...