Sari la conținut

Sa fugiti cat va tin picioarele


mirel85

Postări Recomandate

  • Oras:focsani
  • Oras:focsani

 

publi24

 

 1 / 4

 

la mine sau la hotel ! nouo in oraş la tine

 

 Vrancea, Focsani

 

Valabil din 22.11.2018 23:48:54

 

Descriere

 

Te-ai saturat de fite si de poze false? La mine nu e cazul sunt 100% fata din poze.Te Invit intr-un apartament elegant si curat...Sunt o fata finuta si plina de viata , mereu cu zambetul pe buze . Te primesc tot timpul in lenjerie sexy si cu un Macke Up senzational . Te respect pe tine la fel si programarea ta nu te voi face sa astepti pe jos Daca nu raspund sunt ocupata insista

 

MesajFA OFERTA

 

 Telefon

 

Vizualizari: 18251Raporteaza

 

Distribuie anuntul pe    

 

 

  Am fost eu la aceasta creatura sunat programat ajung la locatie intru imi prezinta meniul si zic sa raman ca fata nu arata rau pana aici nimic suspect dupa ce ii dau banii incepe distractia ii spun ca vreau sa fac un dus si imi spune ca daca ma incadrez in 15 min ii zic da intru la bae dupa 2 min vine si intreaba esti gata zic aproape ies di bae si ma duc in camera se dezbraca imi pune gumita si incepe cu un oral slab vreo 2 min se urca deasupra si o baga de vreo de vreo 6 7 ori dupa care ma intreaba daca mai am si incepe sa o ia la laba si zice mai ai ii spun ca da dupa care ii propun sa stea caprita si imi arunca o gogoasa ca trebue sa mai dau 100 extra zic nu si ii zic sa urce iar deasupra iar o baga de vreo 10 ori si se da jos si incepe iar cu o laba si spune hai ca a trecut timpu atunci zic laso drecu ma imbrac si plec

Ap curat 8

Aspect fata 7

Servicii op np 100 fin 250 ora

Atitudine 1 cu indulgenta

Calitate servicii 0

De evitat

 

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...