Sari la conținut

Caut colega


Postări Recomandate

Vizitator sioux1
Reputație: 0

Daca ei inca posteaza asa ceva inseamna ca da....

Cauta "colega" dar nu se cere comision 😂ðŸ˜ðŸ˜€ðŸ˜‚😂😂 Pai daca-i colega la ce ii mai ceri comision??? Bai ce ciori inculte 😂ðŸ˜ðŸ˜€
  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Mai merge pesteala de genul !?! Adica mai gasiti fete credule pe care sa le sechestrati si exploatati prin mizeria asta de vrajala ?!?! 😈😈😈

Ce le-as mai face eu lor....

Hmmm..

As plati niste transexuali din aia dotati rau , sa le dea sex non stop si lor si la mamele si surorile lor...

Sa-i sature in mortii lor.

Sa le iau tot neamul in p..a la toti pestii.

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator craiovaucv
Reputație: 0

Vorbesti in necunoștință de cauză dar nu e problemă. Doamna care te-a facut nu a reușit să facă ceva mai bun si sincer imi pare rau ca atat te duce capu

De ce trebuie sa bagi in discutie si parintii .

Omul si-a exprimat parerea si punct .

Nu s-a legat nimeni de familia ta .

Sincer si mie mi se pare foarte ciudat anuntul tau

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Vorbesti in necunoștință de cauză dar nu e problemă. Doamna care te-a facut nu a reușit să facă ceva mai bun si sincer imi pare rau ca atat te duce capu

In fine...

Nu faceam referire neaparat la tine... O spuneam asa la modul general de toti pestii.

'Doamna' care ma facut, daca ma facea islamist...le aplicam cea mai apriga moarte pestilor.

Mortii si rasa lor de jeguri.

Scuze de off topic.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Vorbesti in necunoștință de cauză dar nu e problemă. Doamna care te-a facut nu a reușit să facă ceva mai bun si sincer imi pare rau ca atat te duce capu

In fine...

Nu faceam referire neaparat la tine... O spuneam asa la modul general de toti pestii.

'Doamna' care ma facut, daca ma facea islamist...le aplicam cea mai apriga moarte pestilor.

Mortii si rasa lor de jeguri.

Scuze de off topic.

  • Like 1
Link spre comentariu

In fine...

Nu faceam referire neaparat la tine... O spuneam asa la modul general de toti pestii.

'Doamna' care ma facut, daca ma facea islamist...le aplicam cea mai apriga moarte pestilor.

Mortii si rasa lor de jeguri.

Scuze de off topic.

Nu te contrazic dar eu prin aceasta portare imi caut Doar o colega de apartament cu care sa împart chiria

De aia nu cer comision si chiar nu ma intereseaza cum arată dar la sfarsit de luna sa plateasca cu mine

Asta e singurul motiv dacă aveți altceva de spus e fix treaba voastră eu nu sunt nicio pestoaica sau matroana nu scot pe nimeni la produs

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Nu te contrazic dar eu prin aceasta portare imi caut Doar o colega de apartament cu care sa împart chiria

De aia nu cer comision si chiar nu ma intereseaza cum arată dar la sfarsit de luna sa plateasca cu mine

Asta e singurul motiv dacă aveți altceva de spus e fix treaba voastră eu nu sunt nicio pestoaica sau matroana nu scot pe nimeni la produs

  

Imi plac micii de la kaufland =))

Foarte bine daca i-ti cauti colega de chirie , dar nu inteleg de ce te ataci cand vorbesc de pesti ?

A'propos..

Despre micii de la Kaufland...nu ma intereseaza ca sunt vegetarian.

Cu ciorba tot n-ai inteles...tot la fomistii de pesti ma refeream.

  • Like 1
Link spre comentariu

Consider ca ar trebui sa ne oprim la a comenta pe acest topic. Sonia trebuie sa intelegi ca s-au intamplat atatea si atatea pana acuma, multe fete pacalite cu acest text sau altfel de texe. Succes!

chiar te inteleg si ai dreptate din această cauză postarea este pentru fetele interesate care pot primi toate detaliile după ce imi trimit email pot oferi numărul de telefon si putem vorbi pe whatsapp mulțumesc
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...